27 Maj 2014 o 09:26
iBOOD
iBOOD.com jest liderem na europejskim rynku "najlepszej oferty dnia online." Codziennie o północy firma na swojej stronie internetowej www.iBOOD.com sprzedaje jeden luksusowy produkt. iBOOD oferuje największy wybór produktów w najlepszych cenach, dla najszybciej rozwijającej się społeczności w tym segmencie w Europie. W związku z intensywnym rozwojem iBOOD.com poszukuje entuzjastycznie nastawionych osób, gotowych podjąć pracę w szybko rozwijającym się polskim oddziale serwisu iBOOD oferującego "najlepszą ofertę dnia online." Specjalista ds. obsługi procedur gwarancyjnych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • wysoka kultura osobista i umiejętności telekomunikacyjne
  • znajomość środowiska Windows i pakietu MS Office
  • umiejętność analitycznego myślenia i planowania
  • gruntowna znajomość idei sklepów internetowych
Zadania:
  • obsługa polskiego działu reklamacji przy współpracy z centralą firmy iBOOD jak również centrum serwisowym
  • sprawna i profesjonalna obsługa i wsparcie klienta (telefonicznie, mailowo, poprzez stronę internetową)
  • odpowiedzialność za sprawnę realizację procesów reklamacyjnych
  • przyczynienie się do poprawy procedur reklamacyjnych (np. redukcji kosztów i lepszej obsługi klienta)
  • współpraca z lokalnymi serwisantami w celu optymalizacji przebiegu procesu reklamacyjnego
  • staranne i profesjonalne obchodzenie się z reklamowanym sprzętem sprawne i profesjonalne raportowanie istotnych kwestii w procedurach reklamacyjnych
  • przestrzeganie wewnętrznych procedur reklamacnyjnych w celu lepszej i szybszej weryfikacji usterek
  • rzetelne rejestrowanie przesyłek przychodzących i wychodzących
Oferujemy:
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole
  • ciekawe i pełne wyzwań stanowisko pracy
  • możliwość rozwoju osobistego
  • pracę w intensywnie rozwijającej się branży o europejskim poziomie
  • unikalną atmosferę miejsca pracy
  • wynagrodzenie 2.800,00 PLN (brutto)
Zatrudniona, w naszym biurze w Poznaniu, osoba odpowiedzialna będzie za obsługę i wsparcie klienta, analizę problemów gwarancyjnych zgłaszanych przez klientów (telefonicznie, mailowo, poprzez stronę internetową). Realizacja tych zadań wymaga połączenia innowacyjności z umiejętnością pracy w zespole.
Nr referencyjny: iBOOD/2013
CV tylko w języku angielskim prosimy przesłać (w tytule prosimy wpisać numer referencyjny jak powyżej) na adres: bok@ibood.com Do oferty prosimy również dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez iBOOD Sp. z o. o., z siedzibą przy ul. Mickiewicza 7/5, 60-833 Poznań zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych." Informujemy, że nie zwracamy nadesłanych dokumentów i odpowiadamy tylko na wybrane zgłoszenia.
7 Lipiec 2014 o 21:19
Sorn Użytkownik

Jak mogę być w Warszawie to mogę pracować :)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.