14 Sierpień 2017 o 00:00
iBOOD

Panele LED Feilo Sylvania

Panele LED Feilo Sylvania

Panele LED od Felio Sylvania! Dzisiaj oferujemy Ci cztery modele, które mają różne zastosowania i mogą być umieszczone w różnych otoczniach. Nadadzą się do biur, hoteli, sklepów, barów, szkół czy restauracji. Jak zapewne wiesz, panele LED są niezwykle efektywne i energooszczędne!

14 Sierpień 2017 o 00:22
piov Użytkownik

ładnie 0;15 i juz nie można kupić. to ile było szt

14 Sierpień 2017 o 01:05
L4U Użytkownik

ja mogę kupić każdy typ, pytanie czy warto, marka znana, ale tego produktu nie widziałe. To znaczy nie wiem ile kosztuje ich wersja. W Polsce do kupienia o takich mocach w okolicy 150-160 zł różnych marek. Wątpię żeby to kosztowało wyjściowo ponad 1000 zł.

14 Sierpień 2017 o 18:27
k_piw Użytkownik

ta lampa jest nadtynkowa czy podtynkowa? Jakie wymiary ma zasilacz? Potrzebuję coś takiego (cienki  kwadrat) zamontować nadynkowo przy samym suficie i trochę mam problem znaleźć satysfakcjonujący mnie produkt…

15 Sierpień 2017 o 11:26
iMPR Użytkownik

Ja kupiłem jakiś czas temu. Instrukcja mówi o 4 linkach do podwieszenia do sufitu. Ja znalazłem jedną (ok. 2m). Zgłosiłem i czekam na odpowiedź IBood’a.

15 Sierpień 2017 o 05:56
argaz Użytkownik

A jak te kurestwo przytwierdza się do sufitu ?

15 Sierpień 2017 o 06:30
cys Użytkownik

Pewnie wcale, jak na zdjeciu z forum to jest do tych industrialnych sufitow montowane, czyli na szyny zakladane? Nie znam sie na tych sprawach dokladnie, ale z grubsza wiem, ze to jakis standard wymiarow i zaczepow… Jakis elektryk moze sie wypowiedizec wiecej jak sadze.

15 Sierpień 2017 o 08:39
rrrypka Użytkownik

Takie panele przeznaczone są generalnie do sufitów podwieszanych panelowych (jak na zdjęciu). Każdy producent ma niestety inny system podwieszania bez tych krat (otwory albo szyny). Najbardziej uniwersalne są ramki natynkowe, które pasują do każdego typu 600×600. Ja kupiłem już dwie takie ramki tutaj i są bardzo łatwe w montażu. Zasilacz mieści się nad panelem.

http://www.cybor-tech.com.pl/i99131-obramownica-aluminiowa-biala-do-montazu-napowierzchniowego-600×600mm.html

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.