19 Grudzień 2017 o 00:00
iBOOD

powyżej 400 zł

powyżej 400 zł
Wszystko powyżej 400 zł

Wszystko co dobre trochę kosztuje… Znajdziesz tutaj wszystkie produkty, które lubisz w cenach, które polubisz. Od telewizorów 4K do robotów kuchennych czy odtwarzaczy multimedialnych, od narzędzi do ubrań.

19 Grudzień 2017 o 14:24
techniczny3 Użytkownik

Witam serdecznie!

Zakupiłem u Was produkt Kitchenaid 5KPM5EWH – mikser do zadań specjalnych. Proszę zatem o przesłanie wraz z zakupionym produktem gwarancji europejskiej oraz potwierdzenia dowodu zakupu. Proszę o dostarczenie standardowego wyposażenia , tj;

1/ Dzieża 4,8 L K5ASB nierdzewna z rączką

2/ Rózga K5AWW

3/ Mieszadło K5AB

4/ Hak K5ADH

5/ Osłona dzieży K5APSC

6/ Pokrywka K5BC5N

Szczególnie chodzi mi o Dzieża 4,8 L K5ASB nierdzewna z rączką, gdyż jest to standardowe wyposażenie tego miksera i nie można kupić OFICJALNIE tego urządzenia bez standardowego wyposażenia.

Link do dystrybutora:

https://sklep.vivamix.pl/48l-kitchenaid-heavy-duty-5-5kpm5-id-96

Pozdrawiam serdecznie i oczekuję o szybka odpowiedź.

Taki oto komentarz wysłałem do iBOOD. Jak odpowiedzą? dam odpowiedź.

20 Grudzień 2017 o 07:10
techniczny3 Użytkownik

Odpowiedziano mi, że jest to mikser bez dodatkowej dzieży. Pewno wystawiona zostanie gdzieś na osobnej aukcji. Cena 399,-zł. Niestety obniża to wartość zakupionego miksera. Można coś zatem taniej sprzedać, zabierając pewne części z wyposażenia. Niesmak.

https://sklep.vivamix.pl/dzieza-48l-heavy-duty-5-id-98

28 Grudzień 2017 o 06:42
techniczny3 Użytkownik

Mam go! Doszedł wczoraj z Holandii. Ale żonka się ucieszy z “kiciusia”. Jest potężny. Wreszcie wyrzucę Zelmera do kosza. Precz z tą tandetą zelmerowską.

19 Grudzień 2017 o 17:08
airkosa Użytkownik

Witam,

Mam pytanie co wchodzi w skład odkurzacza, stacja dokująca, jakie narzędzia: szczelinowe, łączone mini do delikatnego odkurzania?

pozdr

airkosa

19 Grudzień 2017 o 20:29
kundee Użytkownik

Generator nie spełnia nie CE co widać na zdjęciu. Brak osłony voltomierza powoduje brak CE!!! Może porazić prądem!

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.