19 Grudzień 2017 o 00:00
iBOOD

powyżej 400 zł

powyżej 400 zł
Wszystko powyżej 400 zł

Wszystko co dobre trochę kosztuje… Znajdziesz tutaj wszystkie produkty, które lubisz w cenach, które polubisz. Od telewizorów 4K do robotów kuchennych czy odtwarzaczy multimedialnych, od narzędzi do ubrań.

19 Grudzień 2017 o 14:24
techniczny3 Użytkownik

Witam serdecznie!

Zakupiłem u Was produkt Kitchenaid 5KPM5EWH – mikser do zadań specjalnych. Proszę zatem o przesłanie wraz z zakupionym produktem gwarancji europejskiej oraz potwierdzenia dowodu zakupu. Proszę o dostarczenie standardowego wyposażenia , tj;

1/ Dzieża 4,8 L K5ASB nierdzewna z rączką

2/ Rózga K5AWW

3/ Mieszadło K5AB

4/ Hak K5ADH

5/ Osłona dzieży K5APSC

6/ Pokrywka K5BC5N

Szczególnie chodzi mi o Dzieża 4,8 L K5ASB nierdzewna z rączką, gdyż jest to standardowe wyposażenie tego miksera i nie można kupić OFICJALNIE tego urządzenia bez standardowego wyposażenia.

Link do dystrybutora:

https://sklep.vivamix.pl/48l-kitchenaid-heavy-duty-5-5kpm5-id-96

Pozdrawiam serdecznie i oczekuję o szybka odpowiedź.

Taki oto komentarz wysłałem do iBOOD. Jak odpowiedzą? dam odpowiedź.

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 07:10
techniczny3 Użytkownik

Odpowiedziano mi, że jest to mikser bez dodatkowej dzieży. Pewno wystawiona zostanie gdzieś na osobnej aukcji. Cena 399,-zł. Niestety obniża to wartość zakupionego miksera. Można coś zatem taniej sprzedać, zabierając pewne części z wyposażenia. Niesmak.

https://sklep.vivamix.pl/dzieza-48l-heavy-duty-5-id-98

Odpowiedz

28 Grudzień 2017 o 06:42
techniczny3 Użytkownik

Mam go! Doszedł wczoraj z Holandii. Ale żonka się ucieszy z “kiciusia”. Jest potężny. Wreszcie wyrzucę Zelmera do kosza. Precz z tą tandetą zelmerowską.

Odpowiedz

19 Grudzień 2017 o 17:08
airkosa Użytkownik

Witam,

Mam pytanie co wchodzi w skład odkurzacza, stacja dokująca, jakie narzędzia: szczelinowe, łączone mini do delikatnego odkurzania?

pozdr

airkosa

Odpowiedz

19 Grudzień 2017 o 20:29
kundee Użytkownik

Generator nie spełnia nie CE co widać na zdjęciu. Brak osłony voltomierza powoduje brak CE!!! Może porazić prądem!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.