21 Wrzesień 2018 o 13:47
iBOOD

Norton Security Platinum Edition | 1 rok | 10 urządzeń

Także dostępne w 2-pack, 5-pack

Norton Security Platinum Edition | 1 rok | 10 urządzeń 2x Norton Security Platinum Edition | 1 rok | 10 urządzeń 5x Norton Security Platinum Edition | 1 rok | 10 urządzeń

Dzięki tej wersji Platinum Norton Security otrzymujesz pełną ochronę swojego sprzętu. Bez względu na to, czy dotyczy to wirusów, oprogramowania ransomware, oprogramowania szpiegującego czy złośliwego oprogramowania, Norton chroni komputer i użytkownika.

21 Wrzesień 2018 o 14:25
NicodemPL Użytkownik

Co się stało z wpisami na forum?

Pytaliśmy – czy w związku z tym,że na pudełku jest WYRAŹNE OZNACZENIE – do sprzedaży tylko z nowym hardware – czy ta licencja jest w pełni legalna przy zakupie na ibood.

21 Wrzesień 2018 o 14:35
wireshark Użytkownik

Dokładnie… co się stało z wszystkimi wpisami? Kupiłem pakiet 5×5… Rozumiem, że licencja jest ważna od momentu jej aktywacji?

21 Wrzesień 2018 o 15:04
Moderator iBOOD Moderator

Witam, w związku z tym, że udało nam się zorganizować dodatkową dostawę tego produktu, stworzyliśmy nową ofertę i nowy temat na forum, stary cały czas jest dostępny

21 Wrzesień 2018 o 15:04
NicodemPL Użytkownik

Jak wejdziesz przez stronę na:

iBOOD
/
Społeczność
/
Poprzednie oferty
/

to są tam dwa wątki dla Norton – stary i nowy w którym piszemy.
Admin nadal (15:03) nie potrafi powiedzieć czy sprzedają coś co można legalnie użyć czy nie.
Symantec tej wersji NIE MA na stronie, sprzedają ją tylko przez partnerów razem z hardware.
Ktoś wyczaił na Media Markt ale to przecież jedno konsorcjum (ibood należy do METRO (właściciel marki Media Markt)).
Wg mnie ktoś nie dopilnował i puszczają coś co nie powinno być sprzedawane oddzielnie, bez sprzętu.

21 Wrzesień 2018 o 16:23
NicodemPL Użytkownik

Drogi Adminie – robota wykonana za Ciebie, kontakt z Symantec Polska – można brać :):

Lucyna:
Jak najbardziej moze Pan skorzystać z tej oferty.

Lucyna:
Nie jest ona dostępna na naszej stronie jedynie w wybranych sklepach.

Ja:
i nie trzeba aby była kupowana razem ze sprzętem?

Lucyna:
Nie, to jest wersja do zarejestrowania. Nie ejst sprzedawana ze sprzętem.

21 Wrzesień 2018 o 16:24
NicodemPL Użytkownik

i jeszcze jedno:

Ja:
a można używać też w firmie?

Lucyna:
Jesli Norton jest sprzedawany ze sprzetem to jest już na nim zainstalowany

Lucyna:
Oczywiscie.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.