28 Wrzesień 2018 o 00:00
iBOOD

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy

Także dostępne w Dyson V7 Fluffy + Toolkit

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy + akcesoria

Z odkurzaczem Dyson, sprzątanie każdego pomieszczenia w Twoim domu będzie proste jak nigdy!

28 Wrzesień 2018 o 00:15
synek84 Użytkownik

Lepsze to od Roidmi F8? Czy może lepiej dołożyć do Dysona V8?

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 00:38
wally666 Użytkownik

Wada jaka na pierwsze użycie się rzuca to luzy przy łączeniach rur/części ssących.

Przydało by się też oświetlenie powierzchni odkurzanej.

Moc ssąca OK.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 08:04
KILu_pl Użytkownik

Te luzy są normalne i się nie powiększają, u mnie po dwoch latach caloac działa jak nowa. Zdecydowanie polecam.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 09:08
boryxs Użytkownik

Czy ktoś sie orientuje czy taka krótka końcówka z elastycznym wężem, jak na filmie również jest w zestawie?

I czy chcąc szybko odkurzyć stół to rurę się odczepia/skraca jakoś?

Często mam potrzebę szybko wy odkurzać okruchy po śniadaniu i nie wiem, czy do tego dyson również się sprawdzi, czy ta rura zawsze musi być tak długa?

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 10:12
wojciech.lacek Użytkownik

Długiej rury się nie skraca, jak kupisz wersję Toolkit +85 zł to tam są krótkie końcówki, które podłącza się bezpośrednio do odkurzacza bez długiej rury.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 09:19
boryxs Użytkownik

I jeszcze pytanie, czy ta wwrsja dyson V7 jest warta kupienia patrzac na specyfikacje?

Czy lepiej poczekac az bedzie, ktoras z wyzszych?

Nie wiem, jak czesto pojawiaja sie te odkurzacze na iboodzie?

Moze ktoś bardziej dosiwadczony wypowie sie o atrakcynosci obecnej oferty?

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 10:14

Mam wersję V8 Pro i polecam ale każdy sobie musi odpowiedzieć czy warto za nią dołożyć 50% ceny.

Różnice między V7 a V8 znajdziesz bez problemu w internecie.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 10:22
saning Użytkownik

Nie znam się, do mnie takie odkurzacze niespecjalnie przemawiają ;) ale co do Twojego pytania to widzę po mailach że dysony były tu:

- 23.08 (Odkurzacz bezprzewodowy Dyson V7 Motorhead Extra)

- 6.06 (Odkurzacz Dyson Ball Parquet+)

- 4.05 (Odkurzacz Dyson Ball Parquet+)

- 4.04 (Odkurzacz Dyson V6 Slim Extra)

- 9.03 (Odkurzacz Dyson V6 Slim Extra)

- 17.02 (Odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute)

- 31.01 (ogólnie wyprzedaż  odkurzaczy Dyson)

- 22.01 (Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Fluffy)

Tak więc nie jest to jakaś wieeelka rzadkość na iboodzie ;)

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 10:46

Nie przemawiają bo nie posiadasz :-)

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 12:46
Mailmen Użytkownik

Odkurzacze Dyson to wyższa szkoła jazdy. Odkurzanie staje się przyjemnością. Bez wysiłku, bez szorowania przyssaną końcówką po dywanie, której nie można oderwać. Ilość uzyskiwanego brudu z dywanów zawsze zaskakuje. Jedyna wada, to krótki czas działania na full na jednym ładowaniu. Ale pracują nad tym, baterie są coraz lepsze. Mam V6, V7, V8. Różnice największe między V7 a V8 , ale tylko w kwestii czasu odkurzania. V6 vs V7 podobne.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 13:03
Gineck Użytkownik

Moim zdaniem warto kupic dysona, zmienia sposób odkurzania, przede wszystkim wyjmujesz go ze stacji jak szczotke i na szybko oblatujesz to co potrzebujesz, czysta przyjemnosc, zadnego ciagniecia kabli, rury, odkurzacza. No i nie robisz odkurzania raz na jakis czas tylko na biezaco – po kazdym posilku, akcji w kuchni, zabawie dzieciakow. Moja zona na “maxie” oblatuje mieszkanie 70m, ale musi sie spieszyc ;-), bo zawsze wykancza baterie. O ile sie nie myle, to v8 ma czas pracy dluzszy o 10min w normalnym trybie, sila ssania ta sama, imho nie warto doplacac. Ta oferta ma koncowke do podlog, ja mam do dywanow ale podlogi tez dobrze odkurza.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 15:04
Kontakt Użytkownik

@iBood @Moderator

Mam pytanie odnośnie zawartości zestawu. Na stornie producenta zestaw Fluffy standardowo zawiera:

- szczotkę dużą (jest w ofercie iBood)

-małą szczotkę (jest w ofercie iBood)

- końcówkę Combi (nie jest wymieniona w iBood)

- końcówkę szczelinowa (nie jest wymieniona w iBood)

- szcztokę z miękkim włosiem (nie jest wymieniona w iBood)

Pytanie: czy trzy nie wymienione w opisie, a będące standardowymi elementami zestawu Fluffy, końcówki będę wysłane przez iBood w zamówieniu?

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 16:41
Moderator iBOOD Moderator

Nie mamy takich informacji – posiadamy jedynie takie, że to co jest wymienione na naszej stronie, zostanie wysłane po zamówieniu.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 21:44
kfoltynski Użytkownik

Kupiłem mojej mamie jak ostatnio był na ibood (w zestawie z koncowkami za + 85 zł) i… jest zachwycona tym jaki jest mobilny i przez to wygodny oraz latwy w utrzymaniu (wyjmujesz pojemnik, zawartosc do smietnika i tyle w temacie). A cena dobra, bo z tego co pamietam to taki odkurzacz kosztuje normalnie ~1800 zl.

Odpowiedz

28 Wrzesień 2018 o 23:16
boryxs Użytkownik

Dziękuje wszystkim za informację, po przeczytanie ogólnych opinii, sprawdzeniu kilku filmów + przeanalizowaniu cen, zakupiłem zestaw wraz z koncówkami toolkit.

W połączeniu z robotem Xiaomi odkurzanie powinno stać się przyjemnością :)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.