31 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Zegarek męski Seiko | chronograf

Zegarek męski Seiko | chronograf

Prostota jest piękna. Szczególnie gdy idzie z nią w parze doskonała jakość oraz najlepsze materiały.

Specyfikacja

Producent: Seiko
Typ: SNDG55P1
Gwarancja: 2 lata

• Mechanizm kwarcowy
  • Wodoszczelność 100 m
  • Stal nierdzewna i szkło mineralne

Szerokość paska: 20 mm
Długość paska: 22,5 cm
Średnica: 44,8 mm
Grubość koperty: 12,5 mm

Dodatkowe funkcje: chronograf
Kształt koperty: okrągły
Kolor paska: srebrny
Kolor koperty: niebieski, srebrny
Kolor tarczy: niebieski

Materiał paska: stal nierdzewna
Materiał koperty: stal nierdzewna
Typ szkła: kryształ mineralny

Mechanizm: kwarcowy
Wodoszczelność: 100 m/10 ATM

31 Styczeń 2018 o 00:05
Billua Użytkownik

Co jak co ale ten zegarek jest piękny. Szkoda tylko ze cena to wcale żadna wielka okazja…

31 Styczeń 2018 o 00:12
L4U Użytkownik

zależy na którym zdjęciu. Na pierwszym tak, ale na drugim ten błyszczący bezel niezbyt zdobi, taki odpustowy. Ja bym wybrał jednak inny model.

31 Styczeń 2018 o 07:47
kayo Użytkownik

Zależy czy patrzysz na wygląd, czy na praktyczność użytkowania. Mam taki zegarek i niestety szybkie odczytanie godziny graniczy jest dla mnie problematyczne (marna czytelność) ale za to przyciąga uwagę i ogólnie dobrze się prezentuje.

Mi zależy raczej na praktyczności i musiałem kupić drugi, w którym producent postawił na czytelność.

31 Styczeń 2018 o 23:41
polimat Użytkownik

Jaki model kupiłeś?

31 Styczeń 2018 o 08:30
speciallemb Użytkownik

Przekombinowany

31 Styczeń 2018 o 16:54
angus1968 Użytkownik

Poniższy kod o wartości 29,95 zł jest ważny do 31-01-2018!Oto Twój unikalny kod: TR76EUZRZNWH8PZUWAGA! Kupon nie może być wykorzystany przy zakupie produktów o wartości poniżej 20,00 zł. Kuponu można użyć tylko w ramach zniżki w cenie transportu. Jeden kupon można wykorzystać tylko w jednym zamówieniu. Po wpisaniu kodu kuponu nie należy odświeżać strony lub ponownie rozpoczynać procesu składania zamówienia gdyż spowoduje to unieważnienie kuponu.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.