31 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Zegarek męski Seiko | chronograf

Zegarek męski Seiko | chronograf

Prostota jest piękna. Szczególnie gdy idzie z nią w parze doskonała jakość oraz najlepsze materiały.

Specyfikacja

Producent: Seiko
Typ: SNDG55P1
Gwarancja: 2 lata

• Mechanizm kwarcowy
  • Wodoszczelność 100 m
  • Stal nierdzewna i szkło mineralne

Szerokość paska: 20 mm
Długość paska: 22,5 cm
Średnica: 44,8 mm
Grubość koperty: 12,5 mm

Dodatkowe funkcje: chronograf
Kształt koperty: okrągły
Kolor paska: srebrny
Kolor koperty: niebieski, srebrny
Kolor tarczy: niebieski

Materiał paska: stal nierdzewna
Materiał koperty: stal nierdzewna
Typ szkła: kryształ mineralny

Mechanizm: kwarcowy
Wodoszczelność: 100 m/10 ATM

31 Styczeń 2018 o 00:05
Billua Użytkownik

Co jak co ale ten zegarek jest piękny. Szkoda tylko ze cena to wcale żadna wielka okazja…

Odpowiedz

31 Styczeń 2018 o 00:12
L4U Użytkownik

zależy na którym zdjęciu. Na pierwszym tak, ale na drugim ten błyszczący bezel niezbyt zdobi, taki odpustowy. Ja bym wybrał jednak inny model.

Odpowiedz

31 Styczeń 2018 o 07:47
kayo Użytkownik

Zależy czy patrzysz na wygląd, czy na praktyczność użytkowania. Mam taki zegarek i niestety szybkie odczytanie godziny graniczy jest dla mnie problematyczne (marna czytelność) ale za to przyciąga uwagę i ogólnie dobrze się prezentuje.

Mi zależy raczej na praktyczności i musiałem kupić drugi, w którym producent postawił na czytelność.

Odpowiedz

31 Styczeń 2018 o 23:41
polimat Użytkownik

Jaki model kupiłeś?

Odpowiedz

31 Styczeń 2018 o 08:30
speciallemb Użytkownik

Przekombinowany

Odpowiedz

31 Styczeń 2018 o 16:54
angus1968 Użytkownik

Poniższy kod o wartości 29,95 zł jest ważny do 31-01-2018!Oto Twój unikalny kod: TR76EUZRZNWH8PZUWAGA! Kupon nie może być wykorzystany przy zakupie produktów o wartości poniżej 20,00 zł. Kuponu można użyć tylko w ramach zniżki w cenie transportu. Jeden kupon można wykorzystać tylko w jednym zamówieniu. Po wpisaniu kodu kuponu nie należy odświeżać strony lub ponownie rozpoczynać procesu składania zamówienia gdyż spowoduje to unieważnienie kuponu.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.