30 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba 605 Special Edition

iRobot Roomba 605 Special Edition

Pozbądź się ze swojego domu wszystkich kurzy i zanieczyszczeń dzięki temu wspaniałemu robotowi sprzątającemu iRobot Roomba 605. Sprząta nawet w trudno dostępnych miejscach, aby Twój dom zawsze lśnił czystością.

Specyfikacja

Producent: iRobot
Typ: Roomba 605 Special Edition
Gwarancja: 2 lata

• 3 stopniowy system czyszczenia
  • Dokładne sprzątanie nawet w kątach
  • Bateria XLife pozwala na dwa razy dłuższe sprzątanie

Opatentowany, 3 stopniowy system odkurzania
Do wszystkich podłóg poza bardzo włochatymi dywanami
Dwie szczotki obrotowe (różne kierunki)
Zaawansowany design szczotek oraz technologia AeroVac
Szczotka boczna do czyszczenia w kątach i przy ścianach
Czujniki akustyczne oraz Dirt Detect – wykrywa miejsca wymagające intensywnego czyszczenia
Bardzo prosta obsługa
Technologia iAdapt pozwala na sprzątanie każdego miejsca więcej niż raz
Wykrywanie przeszkód, także schodów, mebli czy kabli zasilających
Bateria XLife pozwala na dwa razy więcej sprzątania niż poprzedni model
Automatyczny powrót do stacji ładującej

W zestawie:
Roomba 605 ze szczotką boczną i AeroVac
Stacja ładująca
Bateria XLife

Wymiary: 34 x 34 x 9,2 cm
Waga: 3,6 kg

30 Styczeń 2018 o 00:54
doktor_kk Użytkownik

Czy ja dobrze pamiętam, że to właśnie iRobot mierzył lokale właścicieli i kablował (bezprzewodowo) do centrali?

Odpowiedz

31 Styczeń 2018 o 00:00
pabler Użytkownik

Ten model na bank będzie kablował. Zmień lekarza, bo samoleczenie nie skutkuje jak widać. :D

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 06:50
ciechwoj1 Użytkownik

Bardzo dobry model. Wiekowy ale dobry. Mam od wielu lat. Jednak jeśli ktoś szuka bajerow to ten model ich nie posiada. Posiada jednak jedną bardzo dużą zaletę po wciśnięciu przycisku odkurza za nas :-)

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 08:30
oceniacz Użytkownik

Bez przesady z tym odkurzaniem, raczej rozrzuca i przy okazji coś tam wciągnie…

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 09:06
gildor Użytkownik

używałeś? myślę, że trollujesz.

od 10ciu lat korzystam z modelu 560 i niczego nie rozrzuca. idealny gadżet. tylko 560 ma beznadziejną baterię.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 19:12
ciechwoj1 Użytkownik

W gwoli ścisłości nie odkurza tylko zamiata. Widać gołym okiem że kolega nie ma doświadczenia ;-)

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 09:03
rollergames Użytkownik

A poprzedniej ofercie odkurzacza za 250zł ktoś płakał że ma akumulator NI-MH  a proszę roomba też taki ma i nikomu to nie przeszkadza :).

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 09:11
gildor Użytkownik

przeszkadza :) nie polecam z NI-MH :)

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 09:54
TagRider Użytkownik

Co do poprzedniego odkurzacza, wczoraj przyszedl i musze powiedziec ze sprawuje sie bardzo dobrze, nie rozrzuca tylko wciaga i to nie tylko mini kawaleczki. jak za 250 zl to bardzo dobry zakup.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 09:55
Ares17 Użytkownik

rollergames , nikt nie płakał tylko zwracałem uwagę, że to nie jest najlepsze rozwiązanie. Jak Ty nie widzisz różnicy to gratuluję. Natomiast ktoś inny zarzucał mi , że za 250zł chcę mieć Li-Ion. Jak widać cena nie jest wyznacznikiem rodzaju baterii. To prawdopodobnie starszy model.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 10:13
rollergames Użytkownik

No tak, ale nie podajesz nic poza swoją sugestią że li-Ion będzie taki super :) w stosunku do ceny. Ja tutaj w odkurzaczu nie widzę takiej potrzeby aby musowo był Li-Ion.  Po prostu odkurzacz to nie komórka gdzie cały czas się doładowuje baterie. Odkurzacz chodzi prawie do samego końca baterii to minimalizuje efekt utraty pojemności baterii.  Następna ważna cecha Ni-MH że nie wybuchają. A jak wiadomo odkurzacz zostawiamy na działanie, gdy nas nie ma w domu.

Co do roomby to tylko w najnowszym modelu 2017 masz Li-Ion.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 22:45
wojciech.lacek Użytkownik

Oczywiście, że cena jest jednym z wyznaczników jakiej można spodziewać się baterii – jak tego nie rozumiesz to gratuluję.

Żeby mój post coś wnosił do dyskusji to napiszę, że szkoda, że nie ma opcji mycia podłóg… zaraz zaraz to tak samo nie wnosi nic do dyskusji jak pisanie, że szkoda, że nie ma baterii Li-Ion, po prostu nie myje podłóg i nie ma baterii Li-Ion i finito.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 10:28
Ares17 Użytkownik

najbanalniejsza sugestia to właśnie to, ze nie musisz pilnować aby bateria się rozładowała. Np. załączysz odkurzacz i stwierdzasz, ze po 30 minutach pokój jest sprzątnięty. LI-Ion dajesz do ładowarki i następnym razem masz pełną gotowość do pracy. Ni-MH musi dalej pracować albo przy kolejnym sprzątaniu ma tylko 50% mocy.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 10:40
rollergames Użytkownik

Tak zgadzam się z tobą, ale mówmy realnie w 30 min nie posprząta całego mieszkania   :)

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 10:44
rollergames Użytkownik

Po drugie dodam że Ni-MH nie są aż tak podatne na efekt pamięci. Dużo ludzi je myli ze starymi Ni-Cd kadmowymi. Które faktycznie były fatalne.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 10:43
Ares17 Użytkownik

To był przykład. Bateria może mieć czas pracy dłuższy niż godzina  a mały pokój dziecięcy niezbyt zabrudzony i często sprzątany:)

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 10:45
rollergames Użytkownik

naucz się pisać pod postem. Robisz bałagan.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 12:45
dredjack Użytkownik

Dobra cena. Na ceneo od 1100zl. Narzeczona ma roombe 630, a ja carneo 710. Oba mogę polecic. Do roomby jest wiecej części na Aliexpress i są tańsze. Podstawa  dodatkowego wyposażenia jakie musi mieć taki odkurzacz, to  stacja dokujaca. Jesli takowej nie ma, to ja bym nie bral. Szczególnie jesli ktos ma dwupoziomowe lokum.

Odpowiedz

30 Styczeń 2018 o 20:22
czarny_kal Użytkownik

Zakupiłem miesiąc temu model 616. Uzywam codziennie.  Wychodzę do pracy i włączam.  Wracam i wyrzucam syf z pojemniczka.  3 minuty roboty.  Przy jasnym gresie + białych panelach+ kot to mega przydatne urządzenie. Dodam, że jestem mega zaskoczony iloscią kurzu , siersci i innych brudów jakie codziennie zabiera .

Zdecydowanie polecam 

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.