3 Luty 2018 o 00:00
iBOOD

Nawigacja samochodowa Garmin 5" DriveLuxe | EU

Nawigacja Garmin 5" DriveLuxe

Z nawigacją Garmin 5" DriveLuxe zawsze trafisz do celu!

Specyfikacja

Producent: Garmin
Typ: 50LMT-D
Gwarancja: 2 lata

• Więcej niż nawigacja
  • Szybkie i pewne informacje
  • Dożywotnie aktualizacje map

Funkcje
Ostrzeżenia
Funkcja Along-the-route
Adaptacja trasy przez preferencje miast lub ulic
Forsquare
Garmin Real Directions
Dożywotnie informacje przez RDS-TMC
Ruch drogowy na żywo przez Digital Traffic lub Smartphone Link
Dożywotnie aktualizacje map
Wskazówki głosowe
Powiadomienia smart
Funkcje Smartphone Link App
Połączenia Bluetooth
Nawigacja głosowa

Mapy: EU

Techniczne
Rozmiar ekranu: 5” (12,7 cm)
Wymiary: 14,2 x 8,1 x 1,5 cm
Rozdzielczość: WQVGA 800 x 480
Typ: pojemnościowy
Waga: 231 g
Bateria: około godziny pracy

W zestawie
Garmin DriveLuxe 50LMT-D
Dożywotnie aktualizacje map i sygnalizacji świetlnej (oznaczenie LMT-D na opakowaniu)
Antena/kabel
Przyssawka
Kabel USB
Instrukcja

Użytkownik będzie otrzymywał aktualizacje map, gdy takie aktualizacje zostaną udostępnione na stronie internetowej firmy Garmin, do użytku na 1 zgodnym produkcie firmy Garmin do czasu zakończenia okresu eksploatacji produktu lub zaprzestania otrzymywania przez firmę Garmin danych map od dostawcy zewnętrznego, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej.

Okres eksploatacji produktu oznacza okres, podczas którego produkt: (a) ma wystarczającą ilość pamięci i inne możliwości techniczne wymagane do korzystania z aktualnych map; oraz (b) działa w sposób przewidziany przez producenta bez konieczności przeprowadzenia poważniejszych napraw.

3 Luty 2018 o 00:11
Sasanka Użytkownik

Fajna nawigacja. Zaletą są dożywotnie mapy.

Ale nie wiem czy nie lepsze byłoby cos takiego https://goo.gl/AR1U2w od razu z rejestratorem.

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 00:31
krupers Użytkownik

Dożywotnie czyli do okresu ostatniej aktualizacji wydanej przez producenta, czyli do końca cyklu życia urządzenia.

Znając praktykę – za 2-3 lata nic nie masz.

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 01:53
raduga Użytkownik

Kiedyś moja nawigacja też miała mieć dożywotnie aktualizacje. Okazało się, że “życie” skończyło się po pierwszej aktualizacji, dalej trzeba było płacić.

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 18:46
darson67 Użytkownik

podawaj od razu cenę, bo bez tego pytanie jest bez sensu.

Odpowiedz

6 Luty 2018 o 12:04
And.J. Użytkownik

Mam starą nawigację Garmina z 2009 roku i dożywotnia aktualizacja cały czas działa. Ostanią wgrałem 2 tygodnie temu.

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 00:15
tmirta Użytkownik
3 Luty 2018 o 00:55
el_buzo Użytkownik

To Drivesmart, na ibood Driveluxe

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 07:32
unky Użytkownik

Jaki jest sens na dzisiaj kupować nawigację jako oddzielne urządzenie jak każdy tablet potrafi to samo, ma większy ekran i można na nim zrobić jeszcze więcej ciekawych rzeczy.

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 08:25
mrp1976 Użytkownik

Czy ktoś miał może okazję porównać tę nawigację z Tom Tomem, który się tu pojawia od czasu do czasu? Która się lepiej sprawuje?

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 09:40
Kleofass Użytkownik

może lepiej dołożyć do takiej hybrydy – janosik automapa i nagrywanie w jednym

https://navroad.com/navroad-uni-pierwszy-w-polsce-uniwersalny-asystent-kierowcy/

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 16:51
RemigiuszW Użytkownik

Garmin podobnie jak Tom Tom jest firmą specjalizującą się w nawigacji. Tylko tyle i aż tyle. Pytacie – na co komu nawigacja w dobie smartfonów? Ano własnie po to, że to nawigacja. To co mamy w smartfonach jest jedynie bardzo przydatnym dodatkiem. Sam korzystam z Google maps i od niedawna z NaviExpert w moim telefonie. Bardzo przydatna rzecz ale wiem, że to telefon, może się zawiesić, niechcący mogę wyjść z nawigacji, ktoś zadzwoni. A Garmin czy Tom Tom są poprostu nawigacjami. Warto mieć w samochodzie nawigację samochodową i… warto oprócz jej wskazań kierować się zdrowym rozsądkiem. Nawigacja ma nam pomóc a nie zwolnić z myślenia.

Odpowiedz

3 Luty 2018 o 21:53
JacekFirma Użytkownik

Ciekawe kogo Remigiusz przekonasz do swoich racji. Podobnie jak kiedyś przekonywano, że aparat jest do zdjęć a telefon do dzwonienia.

Powiem tyle, zamiast 3 urządzeń i trzech kabli lub wogóle całej instalacji mam na jednym telefonie (nie małym bo SG NOTE4) Telefon, NAVI i kamerkę w jednym. Mało tego, przez jakiś czas nawet testowałem sobie kamerę cofania na WiFi, z którą mogłem jak potrzebowałem (kilka razy w roku) połączyć się w ułamku sekundy tym samym telefonem, ale odpuściłem bo czujniki wystarczają.

Aha, jeżeli w ogóle jakoś w tych nawigacjach działa LIVE TRAFFIC, to chyba musisz jakoś dostarczyć mu dostęp do neta, kartą lub udostępnione WiFi

Z naviexpertem niestety mało co może teraz startować (o ile cokolwiek w ogóle)

Dodatkowo, mnogość programów z mapami off-line, testuję za granica od lat…

Odpowiedz

4 Luty 2018 o 00:01
darson67 Użytkownik

Nie dosyc że płatna to jeszcze trzeba mieć internet za granicą. A nawigacje odpalasz i jedziesz zapominając o telefonie .Nikogo nie musi przekonywać, bo są zwolennicy smartfonów i klasycznych nawigacji.

Odpowiedz

4 Luty 2018 o 00:01
darson67 Użytkownik

Nie dosyc że płatna to jeszcze trzeba mieć internet za granicą. A nawigacje odpalasz i jedziesz zapominając o telefonie .Nikogo nie musi przekonywać, bo są zwolennicy smartfonów i klasycznych nawigacji.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.