5 Luty 2018 o 00:00
iBOOD

Philips Sonicare DiamondClean + Airfloss

Philips Sonicare DiamondClean + Airfloss

W tej ofercie znajdziesz nie tylko jedną z najlepszych szczoteczek elektrycznych - Philips Sonicare DiamondClean, ale też irygator do jamy ustnej Philips Airfloss.

Specyfikacja

Producent: Philips
Typ: HX8491/03
Gwarancja: 2 lata

• Doskonała higiena jamy ustnej
  • DiamondClean + Airfloss
  • Timer i 5 trybów pracy

Sprawdź broszurę produktu

W zestawie
Rączka AirFloss Ultra
Rączka DiamondClean
Końcówka DiamondClean
1 końcówka sprejową
Stacja dokująca
Szklanka ładująca
Etui podróżne z ładowarką USB

5 Luty 2018 o 01:07
vizzdoom Użytkownik

Zestaw ile ma końcówek?

5 Luty 2018 o 01:08
vizzdoom Użytkownik

Jedna sprejowa oznacza, że to zestaw dla jednej osoby, tak? Dla drugiej – dokupić.

5 Luty 2018 o 09:04
NOBRO Użytkownik

Przecież napisali że jedna. W sumie każdy taki zestaw jest dla jednej osoby. To że ktoś sobie kupuje dodatkowe końcówki i używa całą rodziną to inna sprawa. Ja sobie tego nie wyobrażam żebym miał przed każdym myciem zębów wymieniać końcówkę. Prędzej czy później by mi się ta zabawa znudziła…

5 Luty 2018 o 10:21
gparzyjagla Użytkownik

Miałem poprzedni model obu (diamond clean biały). Irrygator był dwa razy w ciągu gwarancji wymieniany na nowy przez producenta. Ten trzeci padł chwilę po tym jak skonczyła się gwarancja. Generalnie irygatora bardzo nie polecam (dłużej był popsuty niż działał). A BTW jak zmieniłem dentystę to kazała mi odłożyć irrygator bo jej zdaniem codzienne używanie nie jest dobrym pomysłem. I o dziwo jak jej posłuchałem to krwawienie z dziąseł przy myciu zębów ustało.

Natomiast szczotka to istna rewelacja. ;-)

5 Luty 2018 o 12:10
asterisc Użytkownik

Zamien irygator na waterpik i bedziesz mogl uzywac codziennie bez krwawienia dziasel. Jak masz posciskane zeby i nie uzywasz irygatora, gnijace resztki po kilku latach moga zrobic niezle spustoszenie.

5 Luty 2018 o 13:15
ManDZiO Użytkownik

Miałem poprzedni model tej szczoteczki (biały), kupiony za podobne pieniądze bez irygatora. Ogólnie szczoteczka bardzo dobra – dobrze myje, jest delikatna. Ale w trakcie gwarancji (2 lata) padła 2 razy, a po gwarancji kolejne dwa. Ostatni raz już nawet nie oddawałem jej do serwisu (naprawa 170zł), tylko rozebrałem żeby sprawdzić o co chodzi. Szczoteczka ma bardzo złe uszczelnienia i w środku była wilgotna. A jak wiadomo, dla elektroniki nie jest do nic dobrego ;-) Więcej jej nie kupię, bo nawet bezawaryjna nie jest warta tych pieniędzy.

5 Luty 2018 o 14:58
adamusek Użytkownik

Xiaomi Oclean SE za 160zl, dużo lepsze parametry i taniej.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.