18 Kwiecień 2018 o 00:00
iBOOD

2x szczoteczka elektryczna Philips Sonicare DiamondClean z akcesoriami

2x Philips Sonicare DiamondClean

Kompletny zestaw do higieny jamy ustnej: dwie szczoteczki DiamondClean, 4 końcówki, stacja ładująca w postaci szklanki oraz etui podróżne.

Specyfikacja

Producent: Philips
Typ: Sonicare HX9354 / 38
Gwarancja: 2 lata

• Kompletny zestaw
  • Różne tryby czyszczenia
  • Zdrowe i piękne zęby

Tryby pracy
Czyszczenie – idealny na co dzień
Wybielanie – usuwa przebarwienia
Delikatny – delikatne czyszczenie wrażliwych zębów
Dla dziąseł – delikatny masaż dziąseł
Głębokie czyszczenie – dla kompletnego czyszczenia jamy ustnej

Osiągi
Prędkość do 31000 ruchów na minutę
Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej
Poprawia zdrowie dziąseł w dwa tygodnie
Zęby nawet dwa razy bielsze
Timer: Smartimer oraz Quadpacer

Wygoda
Wskaźnik naładowania baterii
Ergonomiczna rączka
Podświetlany wyświetlacz
Wygodna zmiana końcówek

Techniczne
Ładowana bateria
Typ: li-ion
Zasilanie: 110 – 220 V
Do 3 tygodni pracy na jednym ładowaniu

W zestawie
2x szczoteczka DiamondClean
4x końcówka AdaptiveClean
Stacja ładująca
Etui podróżne z ładowarką USB

18 Kwiecień 2018 o 00:13
tomcio2020 Użytkownik

Etui podróżne z funkcją ładowania??

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 06:24
Raflik Użytkownik

Tak. Etui ma mini USB. Wkłada się szczoteczkę i można ładować bez jeżdżenia ze szklanym zestawem zwanym “staja ładująca”.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 08:20
L4U Użytkownik

Ładowanie w obu przypadkach (przez szklankę i w etui) jest indukcyjne. Niema żadnych styków.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 08:49
klaman Użytkownik

„Niema”, to jest osoba, która nie potrafi mówić. Piszemy i mówimy „nie ma”!

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 13:27
tomcio2020 Użytkownik

Dzięki za odp

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 11:49
b3ny666 Użytkownik

Do rzeczy: Czy ktoś ma? Używa? Warto? Plusy? Minusy? Rzeczywiście tak czyści zęby jak Philips deklaruje w opisie? Przymierzam się do zakupu i chciałbym się czegoś konkretnego dowiedzieć od Was.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 11:51
qb4hkm Użytkownik

Mam inny model, podobno wszystkie czyszczą tak samo czyli znacznie lepiej niż zwykła szczoteczka i elektryczne braun z którymi miałem do czynienia.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 12:09
Geniusloci Użytkownik

Kupiłem wcześniej i dla mnie rewelacja i  w dobrej cenie

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 13:50
L4U Użytkownik

Soniczne czyszczą najlepiej, testowałem różne. Natomiast obecnie na rynku pojawiło się sporo chińskich modeli, a philipsy lubią mieć problemy. Sam używam tego DiamondClean ale kolejną może bym testował Xiaomi. Jeśli nie chcesz mieć problemu z końcówkami bierz te Philipsy bo cena jest dobra.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 15:55
itomek Użytkownik

Mam ten model kupiony bez promocji w sklepie. Warto.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 14:43
pm710 Użytkownik

Mam, w zasadzie miałem, starą szczoteczkę soniczną Philips. Może i niezła była na tamte czasy, ale od kiedy kupiłem szczoteczką Teesa Sonic Pro (marka PL, produkcja, jak wszystko prawie, Chiny) zapomniałem co to ładowanie. Przy myciu min. 3 x dzień ładuję ją raz na 8-10 tygodni. Teesa też ma kilka programów mycia, podobnie jak ten Philips.

Choć zaznaczam że ta Philips w ofercie iBood jest nowszej generacji niż moja stara szczoteczka. Poza tym wiem że czarne bardzo szybko “brzydną” od kamienia i zacieków które trudno jest usunąć na tyle żeby były niewidoczne.

Piszę żeby poinformować że są znacznie tańsze (na Alleg… już od 130-140 zł/szt), a nie gorsze alternatywy.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 19:40
Pateusz. Użytkownik

Posiadam kupiona na ibood.Jestem bardzo zadowolony, czyści bardzo dobrze, nie mam już naprawdę problemów z kamieniem od wewnętrznej strony zębów, dokładnie czyści resztki jedzenia między zębami, po umyciu są długo gładkie. Bateria trzyma długo, osobiście używam programu gum care który jest najbardziej intensywny, ale.orxy tym programie końcówki dołączone w zestawie szybko się zużywają. Pierwsze wrażenie ciekawe, czuć łaskotanie jakby ilustbej po 3-4 razie sie przyzwyczajasz.Jedyny minus to, to że jest lekko głośna, co do reszty nie można się przyczepić. Rada moja jest taka żeby niemprohowac dociskać końcówki do końca prześwit między szczoteczką a końcówka jest normalnym zjawiskiem. Bardzo łatwa w utrzymaniu czystości :)

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 20:00
obses1 Użytkownik

jak wygląda gwarancja przy zakupie przez IBOOD? jak się zepsuje to co robić?

Odpowiedz

19 Kwiecień 2018 o 10:08
Moderator iBOOD Moderator

Trzeba wtedy wypełnić zgłoszenie reklamacyjne i my wystawiamy opłaconą etykietę dla firmy kurierskiej, która pozwala na wysyłkę produktu do naszego serwisu. Oczywiście gdy naprawa nie jest możliwa, zwracamy pieniądze.

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 20:41
PTAKs Użytkownik

Dzień Dobry,

dostałem taka pod choinkę, możecie mi powiedzieć ile wam trzyma bateria?

bo mi maksymalnie tydzień wytrzymuje, proszę o opinie bo zastanawiam się czy nie oddać jej na gwarancji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

18 Kwiecień 2018 o 23:59
mehoo Użytkownik

Ja używam Soocas od Xiaomi. Kosztowala jakies 170 zeta. Bateria przy 4 myciach dziennie trzyma miesiac (!!!). Jakos wykonania super.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.