11 Maj 2018 o 00:00
iBOOD

Słuchawki KEF Space One | ANC | Porsche Design

Słuchawki KEF Space One

Ponadczasowy i elegancki design, doskonała jakość dźwięku i niezrównana redukcja szumów: KEF Space One to słuchawki, opracowane we współpracy z Porsche Design.

Specyfikacja

Producent: KEF
Typ: Space One Wired (Porsche Design)
Gwarancja: 2 lata

• Aktywne usuwanie hałasu
  • Design by Porsche Design
  • Czas działania baterii ANC wynosi 50 godzin

Głośniki
Odtwarzanie dźwięku: Stereo
Usuwanie szumów: Tak
Zakres częstotliwości: od 20 do 20 000 Hz
Czułość: 93 decybeli (dB)
Impedancja: 32 Ohm

Kabel i sterowanie
Odłączanie kabla: Tak
Kabel płaski: tak
Złącze: 3,5 mm
Połączenie typu Jack: 3 pierścienie
Pozłacane złącze: tak

Zasilanie
Rodzaj zasilania: baterie AAA
Maksymalny czas pracy na baterii: 50 godzin

Właściwości fizyczne
Typ: Over-ear
Składane: Tak
Obracające się nauszniki: tak
Materiał nauszników: Sztuczna skóra
Wymiary: 19,5 x 16,3 x 8 cm
Waga: 265 g

W zestawie
Adapter do samolotu
Twarde etui
Odłączany kabel
Bateria

11 Maj 2018 o 00:16
dakkar82 Użytkownik

Kupiłem je tutaj pod koniec marca za 835 + wysyłka, wychodzi więc, że trochę przepłaciłem. Ale słuchawki fajne. Wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów, dobrze leżą na uszach, nie cisną. To moje pierwsze słuchawki z redukcją szumów, więc nie mam porównania, ale według mnie działa fajnie. Co mnie zdziwiło, bez  włączonej redukcji szumów grają średnio.Włączenie redukcji poprawia brzmienie.

11 Maj 2018 o 00:50
darksimon Użytkownik

Szkoda żeś dał się naciągnąć na ten bubel, w tej nie mogłeś mieć o wiele lepsze słuchawki z ANC.

11 Maj 2018 o 07:27
temp78 Użytkownik

Widzę, że “ekspert” nam się trafił… Poczytaj trochę o firmie KEF, recenzje tych słuchawek, no i napisz, co takiego lepszego w tej cenie można kupić, bo sam jestem ciekawy…
Jedynym minusem wersji bez BT jest przewód bez mikrofonu, ale ponieważ w opisie tamtej oferty była mowa o przewodzie z mikrofonem, iBood na życzenie klientów dosyłał drugi przewód właśnie od wersji BT – można więc powiedzieć, że zapłaciliśmy trochę więcej, ale mamy dużo bardziej użyteczny sprzęt niż standardowa wersja ;-) dakkar82 – dostałeś już drugi przewód?

11 Maj 2018 o 07:53
darksimon Użytkownik

Czyli słuchawki są super, bo ja je mam :)

11 Maj 2018 o 08:04
temp78 Użytkownik

Z pewnością więcej o słuchawkach może powiedzieć ktoś, kto je ma, niż ktoś, kto ich w życiu nie słyszał. Wydaje się to dość oczywistą sprawą, a jednak wciąż można trafić na takich, którzy uważają odwrotnie… I owszem, mam też kolumny głośnikowe KEF, mam wzmacniacz słuchawkowy, słuchawki AKG, JBL, B&O, Jabra, i coś tam mogę powiedzieć o jakości ich brzmienia na tle konkurentów.
Ale z ciekawością poczytam o Twoich merytorycznych doświadczeniach z tym modelem :-)

11 Maj 2018 o 08:51
dakkar82 Użytkownik

Używam je z odtwarzaczem, a nie telefonem i nie zwróciłem uwagi na brak mikrofonu. Dziękuję. Piszę do iBood. Ciekawe jak zareagują po takim czasie.

11 Maj 2018 o 09:29
temp78 Użytkownik

Mi zaproponowali dosłanie przewodu lub 10% rabatu, oczywiście możliwy był też zwrot. Na Twoim miejscu, skoro mikrofonu nie potrzebujesz, wnioskowałbym o obniżenie ceny do tej dzisiejszej, bo zawsze możesz podjąć decyzję o zwrocie swojego egzemplarza i zakupie nowego z dzisiejszej oferty ;-)

11 Maj 2018 o 09:39
dakkar82 Użytkownik

@temp78: Nie mogę już swoich zwrócić, bo minęło ponad 2 tygodnie od ich otrzymania. Ale dziękuję za przedstawienie opcji i za info o przewodzie.

11 Maj 2018 o 10:20
temp78 Użytkownik

Na niezgodność towaru z umową możesz powołać się przez 24 miesiące od daty zakupu!

11 Maj 2018 o 11:20
olek Użytkownik

Czy orientujecie się, czy taki kabel można kupić osobno? Ewentualnie czy możecie podać oznaczenie modelu?

11 Maj 2018 o 09:44
aneta88 Użytkownik

Kupowałam te słuchawki. Naprawdę są dobre, zdecydowanie polecam!

11 Maj 2018 o 10:09
Martineoz Użytkownik

Głupie pytanie może ale zakręcony dziś jestem – napisane jest że jest to typ space one WIRED – czy mam rozumieć, że są to słuchawki przewodowe? Z kolei patrzyłem po opisach i nigdzie nie widziałem aby słuchawki te występowały w wersji bez i przewodowe. Nie chciałbym się zdziwić po zakupie, że będę uwiązany kablem bo szukam czegoś na bluetooth.

11 Maj 2018 o 10:18
dakkar82 Użytkownik

Tak, to wersja przewodowa. Moje miały tak samo w opisie i bluetootha nie mają.

11 Maj 2018 o 10:19
temp78 Użytkownik

Natomiast pamiętaj, że żaden Bluetooth nie da Ci takiej jakości dźwięku, jak po przewodzie – o ile masz w miarę przyzwoite źródło ;-)

11 Maj 2018 o 10:43
Martineoz Użytkownik

Bardzo dziękuję Szanownym Kolegom za pomoc :) oczywiście zdaję sobie sprawę, że kabel to zupełnie inna jakość dźwięku, jednak przy źródle tidal i to nie hi fi lecz zwykle mp3 320khz sądzę, że zwykły bluetooth by mi wystarczył. No idealnie by było, żeby jednak był – wtedy wychodzę z domu i słucham bezprzewodowo. W domu zaś mogę podłączyć kablem do CD. Ale w tym wypadku nie można mieć wszystkiego  tak więc  jednak muszę polowaćna inny model :)

11 Maj 2018 o 10:46
zamoy72 Użytkownik

Pytanie do użytkowników: czy działają bez baterii? Jeśli nie chce używać anc?

11 Maj 2018 o 10:52
dakkar82 Użytkownik

Działają, się brzmią gorzej niż z wyłączonym ANC.

11 Maj 2018 o 10:52
dakkar82 Użytkownik

*włączonym

11 Maj 2018 o 11:01
temp78 Użytkownik

Nie zgodzę się, jest po prostu inny, ale moim zdaniem nie jest gorszy, jest trochę mniej dynamiczny, ocena zależy tu od gustu słuchacza ;-)

11 Maj 2018 o 13:04
kris1916 Użytkownik

Jak te słuchawki się mają do sony mdr-100abn? Mam te soniacze naprawdę brzmią super ale są na mój gust za ciche.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.