26 Maj 2018 o 00:00
iBOOD

Okulary przeciwsłoneczne Hugo Boss Orange

Okulary przeciwsłoneczne Hugo Boss Orange

Słońce świeci coraz odważniej, więc już niedługo lato! Jeżeli szukasz odpowiednich okularów przeciwsłonecznych, to sprawdź koniecznie naszą dzisiejszą ofertę!

Specyfikacja

Producent: Hugo Boss | Boss Orange
Typ: Okulary przeciwsłoneczne
Gwarancja: 2 lata

• Wysoka jakość
  • Ochrona oczu
  • Dwa modele do wyboru

0331/S
Dla: Unisex
Spolaryzowane: Nie
Oprawki: metal
Szkła: nylon
Szerokość szkieł: 55 mm
Mostek: 20 mm
Zauszniki: 145 mm

0330/S
Dla: Panowie
Spolaryzowane: Nie
Oprawki: metal
Szkła: poliwęglan
Szerokość szkieł: 55 mm
Mostek: 19 mm
Zauszniki: 145 mm

26 Maj 2018 o 00:11
seba1002 Użytkownik

Jak wersja Orange to pewnie z brandowanym softem i simlockiem … sie nie opłaca, chyba że kupon na darmową wysyłkę będzie ;))

Odpowiedz

26 Maj 2018 o 00:54
tomos Użytkownik

260zł “w promocji”za okulary, które nawet nie mają polaryzacji? wow…

Odpowiedz

26 Maj 2018 o 01:09
L4U Użytkownik

Nie każdy chce polaryzacji, a sama polaryzacja na cenę nie wpływa. Obecnie to tania technologia.

Choć jeśli ktoś poszukuje okularów do auta to zdecydowanie lepiej wybrać okulary z polaryzacją.

Odpowiedz

26 Maj 2018 o 01:41
tomos Użytkownik

Być może i tania, nie jestem aż tak obeznany. Ciekawi mnie po prostu co, prócz napisu na boku, powoduje tak wysoką cenę.

Odpowiedz

26 Maj 2018 o 04:08
L4U Użytkownik

Jakość szkieł i wykonania pewnie wysoka. Ale w okularach jak w ubraniach często płaci się za logo. Markowe oprawki u optyka to koszt ok 1000 zł, więc myślę że cena tu nie jest zawyżona.

Odpowiedz

26 Maj 2018 o 09:29
ps82 Użytkownik

do auta to troche srednie rozwiazanie, chyba ze do starszego, w nowszych mozesz nie widziec poprawnie nawet predkosciomierza jesli jest oledem lub lcd, za to na ryby i spacery nad morzem polaroidy to zawsze lepsze rozwiazanie…

brak polaryzacji to teraz taki troche plus, bo ciezko o dobre okulary bez tego bajeru…

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.