9 Październik 2018 o 00:00
iBOOD

Dron Parrot Mini | 18 km/h | pamięć 1 GB

Dron Parrot Mini

Dron Parrot Mini pozwoli Ci przeżyć niesamowite podniebne przygody! Może lecieć z prędkością nawet 18 km/h i został wyposażony w aparat fotograficzny oraz pamięć, która pomieści nawet 400 zdjęć!

Specyfikacja

Producent: Parrot
Typ: Dron Mini
Gwarancja: 2 lata

• Zabawki dla (dużych) dzieci
  • Naklejki w zestawie
  • 4 modele do wyboru

Kontrola: aplikacja FreeFlight 3 dla iOS oraz Android

Prędkość: 5 m/s
Zasięg: 40 m

Aparat: 640 x 480 (VGA)
Ilość zdjęć: 400

Bateria: 550 mAh; 15C
Czas pracy: 7 – 9 minut
Czas ładowania: 25 minut

Materiał: plastik
Wymiary: 180 x 150 x 40 mm (180 x 185 x 40 mm)
Waga: 54 g (63 g)

9 Październik 2018 o 08:17
KumaN Użytkownik

Cena wyjściowa się zgadza – mam Parrota swinga z serii mini i dałem 220(przecena 50%) w markecie ale z dedykowanym pilotem. U mnie był problem z połączeniem z telefonem ale wiadomo Android… Kamerka tj. specyfikacja mówi, to żart, ale jest i można sobie trzasnąć kiepską fotkę z powietrza. Bateria wytrzymuje raczej 5 minut a nie 7-9. Za tą cenę fajna zabawka, choć przydałyby się dodatkowe bateryjki – dostępne na portalach aukcyjnych.

9 Październik 2018 o 14:14
ekterion Użytkownik

Jeżeli już kupować drona to jeśli to ma być coś przejściowego żeby nauczyć się latać to podstawą jest kupić coś z dedykowanym kontrolerem, te zabawki do kontrolowania telefonem nie nadają się do niczego.

9 Październik 2018 o 18:43
boryxs Użytkownik

Kupowałem rok temu na iBood, byly 4 wersje do wyboru podobna cena. Dron bardzo fajny, laczylem sie przez aplikacje dedykowana przez androida zero problemow.

Jest tak latwy w obsludze, ze sie szybko nudzi. Reaguje na kazde polecenie jak trzeba i idelanie sam trzyma pozion i pion, stoi w miejscu idealnie jak mu nic nie kaze. Moze startowac z reki, podrzucany itd.

Jesli do nauki polecam bardziej, jakis gearbeasta z pilotem bez samopoziomowania…

Ale ogolnie ten w tych pieniadzach bezkonkurencyjny. aha i latarka tez dziala super, mozna sterowac moca przez telefon, fajny gadzet

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.