1 Kwiecień 2012 o 00:00
iBOOD

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Nilfisk z 5 letnią gwarancją

Jeśli ostatnio zastanawiałeś się jak szybko uporać się z porządkami w domu czy garażu, dzisiejsza oferta iBOOD z pewnością podsunie Tobie świetną podpowiedź. Oto myjka ciśnieniowa Nilfisk, która spełni oczekiwania każdego właściciela samochodu czy sumiennej gospodyni dbającej o porządek i czystość domu! Jej główne atuty to kompaktowy wymiar oraz duża siła mycia; nowoczesna budowa oraz stabilny układ jezdny zdecydowanie usprawniają każdą pracę! Dzięki niewielkiej wadze myjka jest łatwa w transporcie i przechowywaniu. Dołączony do urządzenia zestaw akcesoriów umożliwia wyczyszczenie praktycznie każdej powierzchni w każdym miejscu niezależnie od stopnia zabrudzenia i rodzaju zanieczyszczenia. Innowacyjny system Click&Clean pozwala je szybko i sprawnie wymieniać bez potrzeby wykonywania uciążliwych czynności! Co więcej, dla naszej wygody i większej skuteczności możemy zawsze dodać środki myjące, aby efekt był jeszcze bardziej piorunujący. Jeśli jesteś właścicielem zakładu samochodowego i borykasz się z usuwaniem plam smaru, myjka ta rozwiąże problem, który spędzał Ci sen z powiek. Jeśli od dawna męczy Cię szarzyzna kafelków balkonowych, masz dość smug na dużych oknach lub jeśli Twoje żaluzje antywłamaniowe są skupiskiem zimowych pozostałości, skorzystaj z pomocy tego cudownego urządzenia! Niech czystość stanie się Twoim priorytetem i na stałe zagości w Twoim domu razem z tą niezwykłą myjką ciśnieniową Nilfisk!
  • Producent: Nilfisk
  • Typ: PCAD C 115.3-6 X-TRA
  • Maksymalne ciśnienie: 115 BAR
  • 440 / 310 litrów wody na godzinę
  • 1400 W / 6.1A
  • Uniwersalny silnik
  • Pompa aluminiowa
  • Automatyczny start / stop
  • Technologia Click & Clean Concept
  • Dysza Tornado Vario
  • Pistolet spryskujący Speed Power
  • Pianownica
  • 5 m wąż wysokociśnieniowy
  • Wersja mobilna
  • Lanca Compact Patio
  • Obrotowa szczotka czyszcząca
  • Dren: 15 m
  • Wymiary: 240x240x660 mm
  • Waga: 8.7 kg
  • Gwarancja: 5 lat
1 Kwiecień 2012 o 00:11
emartinelli Użytkownik

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Nilfisk z 5 letnią gwarancją

669,95 zł
Teraz! 369,95 zł + (39,95)

1 Kwiecień 2012 o 00:22
rybeczka Użytkownik

Kupiłem ją w 2010-10-03 do mycia samochodu. Działa bezawaryjnie. Polecam niezdecydowanym, bo wtedy też miałem dylemat.

1 Kwiecień 2012 o 00:31
bodopl Użytkownik

a jak wam się sprawuję 15 metrowy wysoko ciśnieniowy dren ? bo tylko jego teoretycznie mi brakuje w posiadanej myjc

1 Kwiecień 2012 o 00:48
okin Użytkownik

Jestem zadowolonym użytkownikiem tej myjki. Polecam. Do mycia samochodu, elewacji, tarasu i robieniu zimnej mgiełki w upalne dni idealna.

1 Kwiecień 2012 o 02:26
drodator Użytkownik

mam taką od dwóch lat ale bez “15 metrowy wysoko ciśnieniowy dren”. za 299.95pln + przesyłka 39.95pln -rabat 20.00pln= 319.90 zł. Polecam. Dobry sprzęt

1 Kwiecień 2012 o 03:35
valgodesko Użytkownik

Ja również zakupiłem w tym sklepie tę myjkę i szczerze ją polecam każdemu kto ma auto i kawałek kranu z bieżącą wodą. Myjka jest mała, poręczna i daje mocny strumień wody. Posiadam dwa samochody i myję nią jak tylko temperatura na dworze na to pozwala, fajnie sprawuje się szczotka do mycia kostki czy powierzchni pionowych. Jak dla mnie to za tę cenę można brać w ciemno. Jeśli miałbym coś doradzić przyszłym użytkownikom to należy się zaopatrzyć w filtr do wody (w moim przypadku jest to karcher), dłuższa żywotność pompy oraz pewność że w razie jakiejś awarii serwis nie będzie marudzić. Nilfiska polecam nie tylko ze względu na cenę i możliwości ale również dlatego że swoje wyroby produkuje w Europie.

P.S. Któregoś razu znajomy przyjechał do mnie brudnym samochodem, użyłem dyszy turbo i…Zaczął mu odpadać lakier z maski ;), trzeba było widzieć jego minę i słyszeć  potok słów które w parlamencie uchodziłyby za słowa niegodne wybrańca narodu :). Pozdrawiam.

Edited by: Macky

Edited by: A l e x i s s

1 Kwiecień 2012 o 07:56
acoanic Użytkownik

Ja również zakupiłem tą myjkę na wcześniejszej ofercie i po niższej cenie. Ale bardzo bardzo polecam. 1 raz w tygodniu myję nią 3 auta. I od 2 lat chodzi bezawaryjnie. Do ceny myjki radził bym dodać jeszcze 30-50 zł na filtr wody. używałem już wszystkich dodatków do niej. Jak przedmówca pisał dobrze sprawuje się szczotka do mycia płaskich powierzchni. Basen betonowy wyczyściła idealnie. Jedyne zastrzeżenia miał bym do pianownicy. Nie robi piany jak to jest w przypadku pianownic np. firmy Karcher tylko psika mleczkiem. Mi to akuratnie nie przeszkadza. Bo efekt mycia jest taki sam. W następnym tygodniu zaplanowałem przeczyszczenie odpływów. Wiec dren ciśnieniowy będzie też po raz kolejny używany. To już chyba wszystko co mogłem napisać na tematu użytkowania tej myjki przezemnie. Naprawdę bardzo polecam.

1 Kwiecień 2012 o 08:00
Hichotka Użytkownik

Też jestem szczęśliwą posiadaczką tej myjki. Jest świetna. Warta kupienia.

1 Kwiecień 2012 o 09:17
tombaz Użytkownik

Do szczęśliwych użytkowników: Czy potrzebne jest źródło wody pod ciśnieniem, czy może sobie pobrać (zassać) z wiadra?

1 Kwiecień 2012 o 09:42
rekja00 Użytkownik

2010-10-06 kupiłem tą myjkę za 269.90, używam do dziś. zadowolony jak za taką cenę.

1 Kwiecień 2012 o 10:38
wojczeladz Użytkownik

Jest to zbiornik do mieszania środka chemicznego z wodą.

1 Kwiecień 2012 o 10:42
dzamp Użytkownik

Dzięki za odpowiedż tak myślałem :(

Dla niezorientowanych podsyłam link http://www.narzedzia.com.pl/Forum/Piana-aktywna-za-pomoc%C4%85-Aquatak-100-6420.html

1 Kwiecień 2012 o 11:11
H4mm3R Użytkownik

Pianownice polecam taką http://allegro.pl/pianownica-pa-lavor-bosch-einchel-myjka-karcher-i2232521845.html a do tej myjki pasuje chyba końcówka B lub D po małym spiłowaniu “ząbków” wszystko jest opisane na forum.kosmetykaaut.pl 
Sam rok temu kupiłem tą myjkę i szczerze polecam.

1 Kwiecień 2012 o 13:07
gutek Użytkownik

ja powtórze pytanie czy gwarancja jest na wszystkie części i czy jest serwis w Polsce czy trzeba wysyłać za granicę i kto ponosi wtedy koszt takiej wysyłki?I czy można dodatkowo zamówic filtr wody/jaki koszt?/pozdrawiam

Edited by: A l e x i s s

Gwarancja dotyczy całego produktu. Reklamacje składają Państwo w Biurze Obsługi Klienta iBOOD gdzie otrzymają Państwo wszystkie szczegóły dotyczące procesu reklamacyjnego. Niestety nie oferujemy zakupu dodatkowego filtru wody.

1 Kwiecień 2012 o 18:45
jackiller Użytkownik

żartujesz – prawda ?

1 Kwiecień 2012 o 19:37
WieRcik Użytkownik

Sprzęt naprawdę godny polecenia , przy 3 godz. ciągłej pracy nie było żadnych problemów , używam do mycia qadów i terenówki razi sobie super , jedynie trzeba uważać na emblematy i paski naklejane na lakier bo niestety potrafi je zweryfikować , ponadto prałem nią wykładzinę samochodową , nie należy używać turbo dyszy tylko tą do mycia samochodów bo wyrywa włosie , a tak to do mycia placu zabaw , zjeżdżalni , schodów , i do usuwania lodu z dachu i rynien plastikowych , jakoś wykonania i solidność za tą cenę są rewelacyjne , a z tego co wyczytałem w necie to service jest w Polsce , na zasadzie door to door , co też przemawiło za zakupem przynajmniej dla mnie , jeszcze raz polecam

Edited by: Macky

1 Kwiecień 2012 o 19:45
WieRcik Użytkownik

Ten model jest wyższy od tego którego ja kupiłem , zatem efekty mogą być jeszcze lepsze , ja posiadam tego też kupiłem na ibood

http://pl-pl.forum.ibood.com/6846-myjka_cinieniowa_nilfisk/

1 Kwiecień 2012 o 20:46
rysior Użytkownik

zastanawiałem się nad kupnem -tak aby myć auto… jednak biorąc pod uwagę ze na myjniach ręcznych umyje auto za ok 6zł + 4zł dojazd (choć ja publiczną mam obok domu) – mam w tej cenie ok 40 myć.. licząc ze myję co 2 tygodnie – 7 miesięcy sezonu w ktorym myję auto-  to prawie 3 lata mycia – czy w takim razie warto trzymać kolejną rzecz w garażu , rozkładać się z tym sprzętem i brudzić sobie podjazd? Pomijam zużycie wody-  Czy wogole legalne jest mycie gdzie woda z pianą spływa do deszczówki?  – Chyba ze są inne zastosowania tego sprzetu ? Jak wyglądają wasze kalkulacje i możliwości zastosowania?

1 Kwiecień 2012 o 22:10
tomaszwak Użytkownik

To jest jak ze zmywarką – nie ma być tanio tylko wygodnie (woda, prąd, części zamienne + sam zakup urządzenia) TO SIĘ NIGDY NIE ZWRACA BO JAK JUŻ SIĘ BLIŻA ZWROT KOSZTÓW TO SIĘ  TAK ZEPSUJE ŻE SIĘ NIE OPŁACA NAPRAWIAĆ.

1 Kwiecień 2012 o 22:52
christo1974 Użytkownik

to nie żarty :) 115 bar to niewiele – to tyle co myjki na samooobslugowych stacjach do mycia sam.

150 bar to jest ok przy wydajnosci ok 650 L/h

1 Kwiecień 2012 o 23:35
WieRcik Użytkownik

rysior jeżeli faktycznie używałbyś tylko do mycia autka to lipa , ja używam praktycznie do wszystkiego co z wodą jest związane , fajne jest to że po roku nie cieknie żadna złączka i lanca  też się nie rozleciała , poza tym mój 2 letni synek ma sporo zabawy przy tym , wcześniej miałem taką zieloną z ciastoramy w tej samej cenie nie mogę powiedzieć bo działała do końca 2 tygodnie przed końcem gwarancji oddałem ją , ale nie dawała takiego ciśnienia i po paru miesiącach ciekło już z każdej złączki , a przewód był sztywny jak “koci ogon”

10 Kwiecień 2012 o 13:24
tataracy Użytkownik

czy ta myjka jest jeszcze dostępna w tej cenie???

Edited by: A N N A

Obowiązuje oferta jednodniowa widoczna na stronie głównej. Ta oferta nie jest już aktualna.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.