20 Kwiecień 2012 o 00:00
iBOOD

Maszynka 3-1 Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision z 25 wymiennymi ostrzami

Szukasz dobrej maszynki do golenia? Lubisz komfort i swobodę z jaką pozbywasz się zbędnego zarostu? Nie musisz już szukać dalej, gdyż mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Jest nim maszynka 3-1 Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision z 25 wymiennymi ostrzami. Wysokiej jakości system z czterema nożykami został wyposażony w pasek o właściwościach nawilżających i łagodzących. Zawiera on witaminy E i ProB-5 , które pielęgnują i odświeżają skórę. Wszystko po to, aby jeszcze lepiej dbać o Twoje samopoczucie! Dzięki dołączonym 25 wkładom z ostrzami pokrytym powłoką tytanową uzyskasz efekt idealnej gładkości – takiej, o jakiej zawsze marzyłeś. Golarka posiada również wbudowany trymer zasilany baterią AAA ułatwiający stylizację i przystrzyganie zarostu na twarzy. Warto wspomnieć, że trymer działa zarówno przy użyciu pianki do golenia jak i bez niej. Oczywiście golarkę można stosować zarówno pod prysznicem, jak i w wannie, co stanowi dodatkowe udogodnienie. Samo czyszczenie natomiast to nic innego, jak przepłukanie golarki pod bieżącą wodą. Wilkinson sprawi, że golenie będzie bardziej wydajne i komfortowe niż kiedykolwiek wcześniej. Dlatego zaufaj maszynce Quattro Titanium Precision i zacznij golić się z precyzją.
  • Producent: Wilkinson Sword
  • Typ: Quattro Titanium Precision
  • Zestaw zawiera 25 wkładów Quattro Titanium Precision
  • Maszynka 3-1 która goli, przystrzyga i stylizuje
  • Goli na mokro i sucho
  • Każdy wkład wyposażony jest w cztery ostrza pokryte powłoką tytanową gwarantującą maksymalny komfort golenia
  • Nawilżający pasek zawiera witaminy E i ProB-5, aby łagodzić i odświeżać skórę
  • Tylne ostrze pokryte tytanową powłoka pomaga w precyzyjnym wystylizowaniu bokobrodów, brody i wąsów
  • Trymer - 4 różne długości: 0.3, 2, 4 i 6 mm ułatwiają przystrzyganie zarostu i bokobrodów dając pełną dowolność podczas stylizacji
  • Można używać pod prysznicem i w wannie
  • Trymer zasilany 1 baterią AAA (w zestawie)
  • Gwarancja: 2 lata
20 Kwiecień 2012 o 00:01
Funky666 Użytkownik

Maszynka 3-1 Wilkinson Sword Quattro Titanium Precision z 25 wymiennymi ostrzami
345,95 zł 
Teraz! 169,95 zł

20 Kwiecień 2012 o 00:11
Levon Użytkownik

Ja mam maszynkę do strzyżenia włosów, nie wydaje kasy na kosmetyki (piane do golenia, balsam po goleniu, etc.), samo golenie trwa 7 minut, nigdy nie mam podrażnień i uczucia pieczenia, bezprzewodowe urządzenie marki Phillips, kosztowało 70 zł. tyle.

20 Kwiecień 2012 o 01:47
jozefjak Użytkownik

Ta maszynka to najgorsza rzecz jaką kiedykolwiek miałem. Każda jednorazówka jest lepsza. Ostrza zatykają się włosami i nie dają się wypłukać. A ten pseudo trymer nie nadaje się do niczego. Po pierwszym goleniu wylądowała w śmietniku, a i tak musiałem dokończyć golenie jednorazówką.

Edited by: A N N A

20 Kwiecień 2012 o 11:08
acoanic Użytkownik

Zrobiłem to samo. Do niczego się nie nadawała. Maszynkę dostałem jako prezent i moze nie dosłownie wyrzuciłem ale odstawiłem ją na bok. Od ponad roku nie używana ani razu.

20 Kwiecień 2012 o 23:17
zeusspol Użytkownik

kupilem te maszynke w niemczech i moge powiedziec ze lepszej nie mialem nigdy szybkie dobre i wygodne golenie nie mam problemow z ostrzami zeby sie zatykaly ani nic :)

20 Kwiecień 2012 o 07:52
dzuniek Użytkownik

Przeciez to Wilkinson :-) to co się dziwisz

20 Kwiecień 2012 o 09:18
jsc Użytkownik

Jeśli nie Wilkinson to co ? Gillette ?

Ja się od lat golę ostrzami Quattro . Moim zdaniem są dobre, a próbowałem już kilka marek.

Biorąc pod uwagę cenę samych nożyków, to najtańsze udało mi się kupić na All… po 6 zł + koszty przesyłki

W tutejszej ofercie jest 25 ostrzy czyli koszt 150 zł ,  Pozostała cena 19,95 jest za maszynkę którą jako prezent można uszczęśliwić znajomego.

20 Kwiecień 2012 o 09:30
KotSpaslak Użytkownik

Kupiłem sobie taką maszynkę pod koniec 2010 r. i jest super. Akurat to był mój najlepszy zakup na iBood. Zmieniam ostrze średnio 1 na miesiąc, ale wtedy było chyba więcej tych ostrzy bo jeszcze mi sporo zostało. komplet 3 v 4 nożyki do dobrej maszynki w Macro chyba ze 30zeta kosztuje. IMO świetny zakup i polecam.

Edited by: I V A N

20 Kwiecień 2012 o 13:25
jakubbor Użytkownik

Też dostałem tę maszynkę w prezencie. Jestem bardzo zadowolony. Goli się gładko i precyzyjnie, łatwo płuka, trymer też się przydaje. Pierwszym ostrzem goliłem się przez prawie 5 miesięcy. Ostatnio kupiłem na jednym z serwisów komplet ostrzy i maszynkę dla brata.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.