16 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

Odkurzacz Samsung SC07K41H0VB

Odkurzacz Samsung SC07K41H0VB

Wydajny filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) sprawia, że ten odkurzacz doskonale czyści i nie pozawala, aby niechciane cząsteczki krążyły pod twoim domu!

Specyfikacja

Producent: Samsung
Typ: Odkurzacz SC07K41H0VB
Gwarancja: 2 lata

• Bezworkowy
  • Filtrowanie za pomocą układu cyklonowego
  • 750 W

Pojemność: 1,3 litra, bez worka

Moc
Moc: 750 W
Moc ssania: 200 W

Informacje ogólne
Gumowe kółka
Filtrowanie za pomocą układu cyklonowego
Typ filtra: HEPA

Eco
Klasa energetyczna: A
Roczne zużycie energii: 28 kWh/rok
Poziom hałasu: 80 dBA
Zbieranie pyłu (miękka powierzchnia): D
Zbieranie pyłu (twarda powierzchnia): A
Emisje: A

Szczotka
Szczotka podłogowa (miękka powierzchnia): Parquet Master (HB 200)
Szczotka combi: NB930

Obsługa
Automatycznie rolowany przewód
Przetestowany filtr

Fizyczne
Długość kabla: 7 m
Zasięg: 10 m
Wymiary: 327 x 333 x 577 mm
Waga: 4,5 kg

16 Grudzień 2018 o 00:08
KeyPL Użytkownik

Mam inny odkurzacz i mój właśnie znowu pozawalał, chyba kupię ;-)

Odpowiedz

16 Grudzień 2018 o 00:12
wojciech.lacek Użytkownik

Wspaniale, cieszymy się.

Odpowiedz

16 Grudzień 2018 o 08:24
maniakk1 Użytkownik

Hahahhahaa ????

Swoją drogą. Mam innego Samsunga. Bardzo szybko padło kółko, trochę dłużej podtrzymała główna ssawka, no i ukruszył się plastik od uchwytu(panelu sterowania) łączącego się z rurą ssacą. Kółko to 20zl ale ssawka czy też uchwyt to 200zl. Bardziej opłaca się już wziąć nowy odkurzacz niż start reanimowac. Poza tymi wadami, zbiera dobrze, szybka wymiana ssawek na klik. Polecam

Odpowiedz

16 Grudzień 2018 o 22:01
jendrush Użytkownik

Też mnie to denerwuje. Mam inny Samsunga bez worka i kosztował coś koło 300 zł, a za ssawkę sobie liczą prawie stówę, przegięcie. Jak na razie doraźnie naprawiam:)

Odpowiedz

16 Grudzień 2018 o 09:22
pabler Użytkownik

Klasa skuteczności odkurzania dywanów D (jak dno). W tej cenie Hoover oferuje odkurzacz z klasą skuteczności odkurzania dywanów A. Tyle że workowy.

Odpowiedz

16 Grudzień 2018 o 13:16
WiktoRR Użytkownik

Ja zdecydowanie wolę kupować worki do odkurzacza niż myć pojemnik za każdym razem po sprzątaniu. Poza tym nawet jeśli jest w tym czy w innym (obojętne jakim) odkurzaczu zastosowane dobre rozwiązanie filtrowania kurzu to i tak porządne worki są dodatkowym filtrem. Mam Zelmera Solarisa Twix i kupuję tylko oryginalne worki bo same mają klasę HEPA13, no i w domu malutkie dziecko …

Pozdrawiam :)

Odpowiedz

16 Grudzień 2018 o 21:55
xisio Użytkownik

Nic nie warty… Mam Philips FC9176/01 co ma 2200W a moc ssania 500W… Nowe wytyczne uni europejskiej niestety zabiły porządne odkurzacze…

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.