25 Grudzień 2018 o 00:01
iBOOD

Dron DJI Spark Fly More Combo

Dron DJI Spark Fly More Combo

Mini dron DJI Spark ma wszystkie nowoczesne technologie, aby pokazać swoje możliwości. Spark jest wyposażony w stabilizowany dwuosiowo, 12-megapikselowy aparat z funkcją wideo Full HD i różnymi inteligentnymi funkcjami lotu.

Specyfikacja

Producent: DJI
Typ: Minidrone Spark
Gwarancja: 2 lata

• Wideo Full HD Video
  • Unika przeszkód
  • Funkcja śledzenia

Funkcje techniczne
Typ urządzenia: dron
Gatunek produktów: Selfie drone
Widok pierwszej osoby (FPV): nie
Maksymalny czas lotu: 16 min
Maksymalna prędkość unoszenia się: 3 m / s
Maksymalny opadania: 3 m / s
Maksymalna prędkość: 13,9 m / s
Maksymalna wysokość nad poziomem morza: 4000 m
Tryb operacyjny: kontroler / aplikacja
Zasięg transmisji RF: 100 m
Częstotliwość: 2,4 GHz, 5,8 GHz

Kamera
Rozdzielczość wideo: Full HD (1080p)
Formaty wideo: MPEG-4 AVC / H.264
Rozdzielczość zdjęcia: 3968 x 2976 pikseli
Megapiksele: 12 megapikseli
Częstotliwość odświeżania obrazu: 30 fps
Transmisja wideo na żywo: tak
Rozmiar czujnika: 1 / 2,3 cala
Maksymalna prędkość migawki: 1/8000 s
Autofocus: tak
Typ soczewki: 25 mm f / 2,6
Stabilizacja obrazu: tak

Sprzęt
Funkcje: Automatyczne śledzenie, Automatyczny powrót, Technologia Dodge Przeszkód
Funkcja zwrotu: tak
Sterowanie głosem: nie
Aplikacja: tak
Pójdź za mną: tak
Patrz na mnie: tak
System antykolizyjny: tak
Geofencing: tak
Format karty pamięci: microSD
GPS: tak
Wifi: tak
Bluetooth: nie
Bateria / bateria w zestawie: tak
Aparat w zestawie: tak
Inne funkcje: Maks. Prędkość transmisji wideo 24 Mb / s

Zasilanie
Rodzaj baterii: Li-Polymer
Pojemność baterii: 1480 mAh

Ogólne
Szerokość: 14,3 cm
Wysokość: 5,5 cm
Głębokość: 14,3 cm
Waga: 300 g

W zestawie:
Dron
Bateria
Ładowarka
Śmigła (6x)
Kabel USB
Etui
Podręcznik
Zestaw Fly more Combo:
Osłony na śmigła Spark
Składane śmigła Spark
Inteligenta bateria Spark
Torba na ramię Spark/Mavic
Hub do ładowania Spark
Pilot zdalnego sterowania Spark

25 Grudzień 2018 o 17:00
tomi148 Użytkownik

Witam. Używał ktoś ten lub podobny zestaw? Pytanie DO ADMINOW: Czy kupowany zestaw to dokładnie to co widać na zdjęciach? Czyli mają po 2 akumulatory? Z góry dziękuję za pomoc.

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 20:39
streetball08 Użytkownik

Wedlug mnie to wspomniany w tytule zestaw Fly More Combo. Wszystkie dodatki w zestawie. Na dziś nigdzie nie znalazłem tak dobrej ceny.

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 18:47
adnim Użytkownik

Jest napisane w opisie, do tego w tutule: Combo… ludzie, ruszyć głowa. A jak głowa i Ibood nawali to można oddać w przeciągu 14 dni …

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 19:09
tomi148 Użytkownik

Wlasnie chodzi o to kolego, ze to to Ty nie czytales dokladnie opisu. W opisie jest napisane wlasnie, ze w zestawie jest miedzy innymi 6 smigiel i jedna bateria, a na zdjeciu zestawu widac 8 smigiel zapasowych i 2 akumulatory. Jeden akumulator kosztuje kilkaset zlotych wiec jest to istotna informacja dla wiekszosci kupujacych. Problem wlasnie polega na tym, ze opis zawartosci zestawu, ktory przytoczyles odbiega od zawartosci zestawu widocznego na zdjeciach. Przypatrz sie. Moderator strony na pewno by wiedzial czy bledny jest opis czy moze zdjecia sa sciagniete z netu od innego zestawu. Juz przynajmniej kilka lat sledze Ibooda i nierzadko zdarzają sie tu bledy w opisie lub na zdjeciach bo niestety obsluga tej strony nie jest idealna. No nie zawsze daja w pore odpowiedz na podobne pytania…

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 19:12
xisio Użytkownik

Nauczcie się w końcu że nie czyta się opisow na  polskiej  stronie ylkoo idzie na zagraniczne wersje ibood i tak się czyta co jest w  zestawie

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 20:44
mikroskop Użytkownik

tomi148 z tą baterią za kilkaset złotych to popłynąłeś troszkę bez problemu oryginał kupisz w granicach 200 do 250 pln

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 20:53
mikroskop Użytkownik

tomi148 w sumie to nie odpisałem na pierwsze Twoje pytanie, jeśli jesteś początkującym użytkownikiem takiego sprzętu i zaczynasz zabawę z takim sprzętem to jak najbardziej polecam, sterowanie jest bajecznie proste w porównaniu do zabawek po kilkaset złotych (wiem z własnego doświadczenia bo posiadam kilka takich sprzętów) co do śmigieł to też nie patrz czy jest ich 6 czy 8 bo jeśli jesteś ostrożnym użytkownikiem to nie prędko ich użyjesz, ja mam już na sparku wylatane kilkadziesiąt godzin i jak dotąd nie wymieniałem śmigieł, filmy są całkiem niezłe ale to wymaga wprawy w operowaniu dronem zdjęcia są bardzo ładne, trzeba od razu dokupić dobrą kartę pamięci bo streaming filmików na smartfona to pomyłka, ogólnie za takie pieniądze zestaw wart każdej wydanej złotówki, polecam

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 21:17
BandiPOL Użytkownik

W tym przypadku nie trafiłeś – wszedłem na pozostałe iboody i tam opis jest jeszcze bardziej skąpy. Być może ktoś przekopiował z pierwszego lepszego linku w google gdzie był błąd albo nie ten zestaw

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 22:47
tomi148 Użytkownik

Na holenderskiej wersji jest najbardziej kompletny zestaw. I tam podaja, ze dodatkowowo do wersji fly combo dodaja torbe, etui  i baterie.

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 23:20
j.jarus Użytkownik

Przecież tutaj na samym dole też o tym piszą.

Odpowiedz

25 Grudzień 2018 o 23:34
adnim Użytkownik

Jest napisane jak byk : ze w zestawie bateria + 6 śmigieł, a w zestawie combo dodatkowa bateria plus śmigła itp.

Ale jak zwykle trzeba zrobic zadymę … szkoda słów. Nie potrafisz czytać idź do medamarkt …

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.