28 Grudzień 2018 o 00:00
iBOOD

Odkurzacz iRobot Roomba 896 Robot

Odkurzacz iRobot Roomba 896 Robot

Z iRobot Roomba 896 naciskasz CLEAN, podnosisz stopy i reszta dzieje się automatycznie. Lub jeśli jesteś aż tak leniwy, włącz go ze smartfonu lub tabletu.

Specyfikacja

Producent: iRobot
Typ: Odkurzacz Robot Roomba 896
Gwarancja: 2 lata

• Zaawansowana nawigacja
  • Naciśnij CLEAN aby zacząć sprzątanie
  • 3-stopniowe czyszczenie za pomocą obrotowej szczotki

Nawigacja iAdapt: czyści cały pokój; także pod meblami, wokół przeszkód, w narożnikach i wzdłuż krawędzi
Kompaktowa obudowa
Unikaj schodów i innych przeszkód
Koncentruje czyszczenie w obszarach, w których jest najbardziej potrzebny

Połącz się z aplikacją iRobot HOME z dowolnego miejsca
Programowalne
Zobacz, jak często już czyścił podczas cyklu
Poproś o wsparcie

Naciśnij CLEAN, a reszta odbędzie się automatycznie
Niektóre opcje są dostępne tylko za pośrednictwem aplikacji iRobot HOME
AeroForce - 3-stopniowa technologia czyszczenia: czyści do 5 razy lepiej niż poprzednie modele z serii Roomba 600 i 700 z systemami AeroVac
Ciesz się nawet pięciokrotnie większą siłą ssania
Czyści dokładnie w rogach, wzdłuż krawędzi i ścian
Wymaga mniej konserwacji dzięki anty-zakleszczonym wyciągom AeroForce

W zestawie
1 iRobot Roomba 896
1 bateria litowo-jonowa
1 stacja ładująca
1 przewód zasilający
1 wirtualna ściana trybu Dual (2 baterie AA w zestawie)
1 dodatkowy filtr
Podręcznik użytkownika i pakiet dokumentacji

Właściwości fizyczne
Wymiary opakowania: 47,5 x 42 x 14 cm
Waga opakowania: 5,6 kg
Wymiary robota: 33,5 x 9,3 cm
Waga robota: 3,8 kg

28 Grudzień 2018 o 07:35
dredjack Użytkownik

Jeśli nie ma mapowania, to sa zzdecydowanie propozycje w nizszej cenie .Takze nie wsrto.

28 Grudzień 2018 o 08:52
adriatex Użytkownik

Nie musi mieć mapowania, żeby skutecznie sprzątać. W czasach, kiedy najwyższym modelem była roomba 880, konkurencja miała już mapowanie, jednak we wszystkich testach skuteczności wypadała gorzej.

Z brakiem mapowania w roombie wiąże się niestety konieczność stosowania latarni i wymiany baterii.

Cenowo raczej nie jest źle :)

28 Grudzień 2018 o 09:45
fiero81 Użytkownik

Czy posiada w zestawie latarnie ?

28 Grudzień 2018 o 09:47
kremlinger Użytkownik

o co chodzi z tymi latarniami – czy one sa niezbedne jak sie nie ma schodów w mieszkaniu?

28 Grudzień 2018 o 10:52
rollergames Użytkownik

Do schodów nawet nie potrzebne bo ma czujnik końca podłogi. Latarnia brama, virtualna ściana czy jak to zwał jest to aby czegoś ci nie rozjechał lub nie wjechał do danego pokoju.

28 Grudzień 2018 o 11:12
katamita Użytkownik

W zestawie jest jedna ściana.

Latarnia to coś więcej niż ściana. Pomaga ograniczyć czas pobytu w pomieszczeniu i ponoć pomaga w powrocie do bazy.

28 Grudzień 2018 o 11:12
Aqq Użytkownik

Roborock s50 za 150zl droższy bije ta Rumbę na glowe. Zresztą bije wszystkie rumby do 980 wlacznie :)

28 Grudzień 2018 o 11:21
krzychu78 Użytkownik

Dobra propozycja dla ludzi, którzy mają sentyment dla firmy. Co by nie mówić, Roomba była prekursorem wśród odkurzaczy autonomicznych.

Dzisiaj sytuacja trochę się zmieniła. Konkurencja odskoczyła tak bardzo jakościowo (in plus) i cenowo (in minus), że Roomba ma rację bytu tylko wśród najbardziej zagorzałych fanbojów.

28 Grudzień 2018 o 14:35
tomo77 Użytkownik

Ten xiaomi to ma jakiś serwis i części zamienne. Nie znam się więc pytam…

Roomba jest od eirpu kac na rynku i części są nadal dostępne.

Czy naprawdę nie jest warta tych pieniedzy?

28 Grudzień 2018 o 19:37
Aqq Użytkownik

Oczywiście. Kup w klimasklep i masz 2 lata gwarancji. Wszystkie części sa dostępne na allegro. Bateria w trybie turbo dziald przez 2,5 h sprzątania. U mnie odkurzy 2 piętra i jeszcze jest 20%. Do tego masz mopowanie na mokro. A po zrobieniu mapy domu, możesz sprzątać palcem po mapie, dodawać wirtualne sciany i latarnie :)

28 Grudzień 2018 o 14:36
tomo77 Użytkownik

Przepraszam… od wielu lat…

28 Grudzień 2018 o 14:59
L4U Użytkownik

Bez mapowania rozwarzał bym zakup do 1000 zł, np sprzętu który ostatnio był w Lidlu, SilverCrest to dobra marka. Powyżej 1000 zł szukałbym z mapowaniem, wolę nawet chińczyka ale z tą opcją. Jeśli chodzi o gwarancję do Roborock, nic mi się jeszcze nie popsuło i nie wymieniałem, ale materiały eksploatacyjne nie są drogie, trzeba je wymieniać co jakiś czas. Jeśli chodzi o usterki to z tego co ja widziałem, części zamienne wysyłają przez 3 lata jeśli samemu się umie naprawić, lub można odesłać do serwisu, nie jest to tak strasznie drogie.

28 Grudzień 2018 o 15:03
tomaszch Użytkownik

Witam,

Jak ktoś ma wolny kod na przesyłkę to poproszę

tomaszch@wp.pl

Dziękuję

28 Grudzień 2018 o 15:10
tomo77 Użytkownik

A to mapowanie takie konieczne jest? Randomowo chyba tez da radę posprzątać….

28 Grudzień 2018 o 16:11
lansab Użytkownik

od ponad 3 lat zatrudniona u nas w domu jest roomba 880, mogę zatem wypowiedzieć się co do skuteczności jej pracy – nie jestem fanem marki, ale po testach innych producentów zdecydowałem się na irobota – poniżej wnioski do powyższej dyskusji:

-roomba nie ma mapowania – obserwując jej przypadkowe kierunki pracy mogę stwierdzić że w swojej przypadkowości jest mega skuteczna – zamiast mapowania pomieszczenia i jednokrotnego przemierzania poszczególnych tras posiada czujniki zabrudzenia powierzchni które wymuszają na niej długą pracę na mocniej zabrudzonych powierzchniach -  w mojej opinii mapowanie nie jest niezbędnym wyposażeniem odkurzacza

-odkurzacz tego typu (niekoniecznie roomba) jest niezastąpiony w przypadku posiadania w domu jakiegokolwiek śierciucha – zapewnia komfort życia bez uporczywych kłaków

-pamiętajmy iż jakikolwiek odkurzacz samobieżny jeśli będzie za rzadko uruchamiany będzie urządzeniem nieskutecznym! grafik prac tygodniowych jest niezbędnym elementem każdego urządzenia – najlepiej jak pracuje podczas naszej nieobecności w domu – najlepiej codziennie bądź co drugi dzień

-nie mogę wypowiedzieć się co do innych marek, ale wyposażenie roomby w gumowe rolki do zamiatania zamiast szczotek jest najlepszym rozwiązaniem – odkurzacz nie zamiata a ściera cały, nawet najdrobniejszy kurz z podłogi

-3,5 roku odkurzania codziennie oprócz niedziel, nie zaobserowałem spadku skuteczności pracy na bateriach

-dostępność akcesoriów na każdym rogu :-)

za powyższą cenę wartosciowy zakup

ps. sterowanie smartfonem…. nie widzę zastosowania… do mojego jest pilot…. nie wiem po co….

28 Grudzień 2018 o 20:49
rysior Użytkownik

a jak z alarmem domowym? czy ktoś rozkminiał temat?  czy gdy ustawię harmonogram na codzienne sprzątanie  podczas nieobecności to alarm musi być wyłączony? czy moze odkurzacz jest zbyt mały aby włączyć alarm?

28 Grudzień 2018 o 23:28
arturmodz Użytkownik

To chyba zależy od alarmu, niektóre mają możliwość włączenia niereagowania na zwierzaki domowe, taki odkurzacz to jak kot albo pies dla alarmu ;)

4 Styczeń 2019 o 17:16
Goger Użytkownik

Wysyłka miała być 02.01.2019 ..

3 stycznia napisali , że nie wiedzą dlaczego przesyłka nie została wysłana ..kto to ma wiedzieć jak nie Oni. To mój pierwszy zakup na tej stronie i już żałuję ..

8 Styczeń 2019 o 16:29
RobertNi Użytkownik

Do mnie tez tak napisali. I następnego dnia wysłali. Właśnie otrzymałem przesyłkę… Nie ma czego żałować! Na razie…

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.