8 Styczeń 2019 o 00:00
iBOOD

Słuchawki Sennheiser Momentum 2.0 | AEi

Słuchawki Sennheiser Momentum 2.0 | AEi

Nie bez powodu marka Sennheiser jest znana jako jeden z pionierów krystalicznie czystego, przenośnego dźwięku.

Specyfikacja

Producent: Sennheiser
Typ: Słuchawki Momentum 2.0 AEi
Gwarancja: 2 lata

• 3 razy uznane za słuchawki roku
  • Niezrównany dźwięk
  • Specjalnie dla iOS

Techniczne
Impedancja: 18 Ω
Pasmo przenoszenia (mikrofon): 100 - 10000 Hz
Pasmo przenoszenia (słuchawki): 16 Hz - 22000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL): 113dB (1 kHz / 1 Vrms)
THD, całkowite zniekształcenie harmoniczne: <0,5%
Ciśnienie kontaktowe: około 3,2 N
Sprzężenie: Circumaural
Wtyczka: prosta 3,5 mm
Długość kabla: 1,4 m (wymienny)
Zasada działania przetwornika: Dynamiczny, zamknięty
Wzór: wielokierunkowy
Czułość zgodnie z 121 TR 9-5: - 44 dB V / Pa
Nominalna wartość obciążenia: 200 mW

Właściwości fizyczne
Waga: 160 g

8 Styczeń 2019 o 00:09
wojtek0018 Użytkownik

Szkoda, że nie jest to wersja Aeg :/

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 00:59
buble_corp Użytkownik

Z tego co widać, to wersja przewodowa, więc wersja Android różni się od wersji iOS jedynie przewodem z pilotem (można dokupić).

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 07:39
wojtek0018 Użytkownik

Dokupienie kabla jest trochę nieopłacalne, bo jego  cena podchodzi pod ok. 200 zł.

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 16:07
polimat Użytkownik

Zawsze można zrobić samemu.

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 06:48
sqdm Użytkownik

Dobra cena

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 07:57
outsider Użytkownik

Kupowanie w dzisiejszych czasach słuchawek przenośnych przewodowych za taka cenę kompletnie mija się z celem i wygoda.

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 14:15
cr0ss3r Użytkownik
8 Styczeń 2019 o 16:42
FoxLodz Użytkownik

Komentarz na poziomie: kupowanie auta Xyz komplenie mija się z celem, bo auto Abc można mieć za mniejsze/takie same pieniądze.
Ja wiem, ze jest duża rzesza ludzi ktorych konkretne brzmienie w ogóle nie obchodzi, a najlepiej zeby bas urywał uszy i wtedy to dopiero jest mijuzik. I fajnie i luzik! ALE określanie czegoś (czegokolwiek!) w stylu “kompletnie mija sie z celem” jest zwykłym pokazaniem że tematu się zuuuupełnie nie zna. A jak się nie zna, to (mądry człowiek) się nie wypowiada. Co ten Twój komentarz daje komukolwiek kto sie zastanawia nad tym wyborem? Skoro myśli czy nie kupić TYCH słuchawek w TEJ cenie, to znaczy że takim komentarzem NIE jest zainteresowanym bo to JEGO kasa i Tobie nic do tego. Chcesz coś wnieść, to napisz jak one brzmią, co Ci się w nich podoba, co nie podoba, jakie widzisz wady a jakie zalety. A jeśli nie mozesz napisać tego – to sobie daruj.

No chyba ze to Cię przerasta… żeby sobie darować.

Ja napiszę od siebie – wg mnie jest to bardzo dobra oferta, słuchawki dobrze wykonane, w tej klasie cenowej wg mnie ponadprzeciętnie i z bardzo dobrej jakości materiałów Będą służyły lata, nie miesiące. Sennhiser mnie nigdy do siebie nie przekonał, ale jeśli brzemienie komuś się podoba, to wg mnie bardzo ciekawa oferta.

Z wad wymieniłbym kontrowersyjny komfort przy dłuższym noszeniu – jeżeli głowę masz raczej z tych szerszych to ucisk muszli prędzej czy póśniej zaczniesz odczuwać. Dla słuchwek podłączanych do telefonu (wzglednie innego sprzętu przenosnego) 1.4m kabla moze i wystarcza, ale jestem zwolennikiem kabli dłuższych, a jednocześnie przeciwnikiem wszellkiej maści przedłużaczy.

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 22:14
wlasti Użytkownik

Zauważ, iż szlachetnie zaznaczyli, że ta cena to za parę!

Często cena jest podawana za jedną sztukę :)))

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 08:56
czarnuh Użytkownik

@outsider A za jaką cenę warto kupować przenośne przewodowe? I jakie bezprzewodowe warto kupować w tej cenie?

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 14:58
bezna Użytkownik

Przewodowe audio technica m50x a troche drozej m60x

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 20:50
Adamus00 Użytkownik

dyskutowałbym , ale wszystko kwestia gustu :)

Ja osobiście używam NAD HP50 – jako przenośnych przewodowych, ale na rynku są jeszcze  lepsze ( ale niestety sporo droższe opcje)

:) oferta dobra dla zainteresowanych, dla niezainteresowanych strata czasu.

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 21:51
mrp1976 Użytkownik

Poczytajcie jeszcze o Meze 99 Classic. Zbierają bardzo dobre recenzje.

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 22:23
Adamus00 Użytkownik

przyzwoite, ale NAD’y bardziej przypadły mi do gustu, choć na co dzień i tak słucham innych :)

Odpowiedz

8 Styczeń 2019 o 22:37
czarnuh Użytkownik

Panowie, tu budżetowe sprzety, a Wy zaraz zaczniecie o Staxach dyskutować :P

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.