22 Styczeń 2019 o 00:00
iBOOD

Bluza Polo | wełna merynosów

Bluza Polo | wełna merynosów

Bluza polo z długimi rękawami stanowi doskonałą alternatywę dla koszuli czy swetra. A dzięki zastosowaniu wełny merynosów jest ciepła i bardzo trwała.

Specyfikacja

Producent: Profuomo
Typ: bluza Polo
Gwarancja: 3 miesiące

• 100% wełna z merynosów
  • Dopasowany krój
  • Wysoka jakość w świetnej cenie

Materiał: wełna merynosów

22 Styczeń 2019 o 00:03
trans Użytkownik

Serio polar i M&M. To jest oferta? Szoda słów.

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 00:17
L4U Użytkownik

co? xD

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 07:36
Beaa Użytkownik

Wstała gimba i jojczy…

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 11:55
martin751 Użytkownik

polar…?

przetrzyj denka od okularów…

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 07:39
waldek72 Użytkownik

Pomijajac atrakcyjnosc tej oferty, nie rozumiesz chyba kolego trans co to jest welna merynosów?

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 08:33
trans Użytkownik

Tak zobaczysz dziś ile tej atrakcyjnej wełny się sprzeda do wieczora.

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 11:57
trans Użytkownik

Ale wy nie kumaci jesteście polar / bluza co za różnica jak większość poluje tu na elektronikę.

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 12:23
boryspo Użytkownik

Piłeś coś?

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 12:32
trans Użytkownik

Ile osób kupiło sparka lub mavica air a ile kupi bluzę. Może tak łopatologicznie wytłumaczę.

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 12:58
L4U Użytkownik

Sądzę że więcej jednak kupi bluzę. Ile osób potrzebuje w ogóle drona? A ile chce lub może wydać prawie 4 tys? 
Natomiast bluza z wełny merynosów to zawsze super zakup, nikt go nie będzie żałował. W tej ofercie nie płacisz za markę a za jakość, i tak powinno być.

Filozof nam się znalazł xD

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 13:50
trans Użytkownik

Tak i dlatego z powodu tej super jakości  3 miesiące gwarancji i do tej pory sprzedanych…. 0 sztuk. Oj nikt nie docenia super wełny. Mavica air wyprzedał się ostatnio do 14. Ciekawe dlaczego.

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 13:54
reyczel Użytkownik

a skąd Ty możesz wiedzieć ile czego zostało sprzedanych xD

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 19:40
KILu_pl Użytkownik

Nie mierz innych swoją miarą. Dobrze, że są tu różne oferty. I akurat ja jako pilot UAV-ów chętniej kupię na iBoodzie bluzę, niż Sparka.

Odpowiedz

22 Styczeń 2019 o 20:55
trans Użytkownik

Tak dlatego o iboodzie najczęściej można się dowiedzieć z forum i grup modowo odzieżowych .A ja głupi myślałem że najwięcej  w grupach elektroniczno  – gadżetowych. Dziekuje, człowiek uczy się całe życie. Ja na przykład nie wiedziałem co to wełna merynosow i że takie coś istnieje.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.