28 Styczeń 2019 o 00:00
iBOOD

Frytkownica Philips Viva Air | 1425 W | HD9621/90

Frytkownica Philips Viva Air

„Dlaczego wszystko co dobre, musi też być niezdrowe?” Nie musi! Dzięki frytkownicy Philips Viva możesz przygotować swoje ulubione potrawy i przekąski w zdrowszy i bardziej dietetyczny sposób.

Specyfikacja

Producent: Philips
Typ: Viva Air | 1425 W | HD9621/90
Gwarancja: 2 lata

• Smaży, piecze i grilluje
  • Pojemność: 0,8 kg
  • Zdrowsze gotowanie

Automatyczne wyłączanie
Obudowa chłodnicy
Schowek na przewód
Można myć w zmywarce
Antypoślizgowe nóżki
Włącznik/wyłącznik
Sygnał gotowości do użycia
Regulator temperatury
Światło włączające/wyłączające
QuickClean
Książeczka z przepisami i aplikacja

Długość kabla: 0,8 m
Moc: 1425 W
Napięcie: 220 V
Pojemność kosza: 0,8 kg

Główny materiał: tworzywo sztuczne
Obudowa:> 90% materiału z recyklingu
Instrukcja użytkowania: 100% papier z makulatury
Technologia TurboStar
Ustaw czas: do 30 minut
Wymiary: 365 x 266 x 292 mm
Waga: 5,3 kg

W zestawie
HD9621/90
Broszura z przepisami

28 Styczeń 2019 o 00:34
trans Użytkownik

Model z przed kilku lat. Nowa kosztuje około 1000 zł ale ma min ekran dotykowy. Tą frytkownice można kupić za 400 zł wiec oferta znów słabiutka .

28 Styczeń 2019 o 00:37
wojciech.lacek Użytkownik

Gdzie niby można kupić ten model za 400 zł?

28 Styczeń 2019 o 06:36
i008271 Użytkownik

Tę frytkownicę.

A skoro ktoś musi kupować ekran dotykowy, żeby robić frytki – no to rzeczywiście: warto dopłacić sześć stów.

28 Styczeń 2019 o 08:36
trans Użytkownik

Ten model był dostępny u nas przynajmniej 4 lata temu. To tak jakby ibood sprzedawał pralkę z przed  5 lat w  cenie dzisiejszej i napisałby, po co dopłacać do ekranu . Po co ludzie kupują nowe tv przecież  te co mają10 lat też są płaskie. Telefony 5 lat temu tez były dotykowe….. Dziwne myślenie. Oferta jest dobra jeśli daliby nowy produkt który jest w cenie 800 zl za 350 to wtedy tak .Ta frytkownica jest praktycznie wycodana juz że sprzedaży

28 Styczeń 2019 o 08:59
Lavvok Użytkownik

Unikasz odpowiedzi na pytanie, gdzie można kupić ten model obecnie za 400zł :)

28 Styczeń 2019 o 11:00
nikodem Użytkownik

Może i model sprzed kilku lat, ale nadal w ofercie producenta jako druga pozycja. Co do “praktycznego wycofania ze sprzedaży”, to ze strony produktu są linki do sklepów gdzie nadal jest w sprzedaży. Jeden ze sklepów to sklep firmowy producenta. Na znanej porównywarce też jest kilka ofert. Więc bym nie dramatyzował. Poza tym, to gwarancje liczy się od daty zakupu a nie wypuszczenia pierwszego egzemplarza z fabryki ;)

A za 400zł to chyba netto i w hurcie ;) Jednak, przyznam się, że jakoś szczególnie mocno nie szukałem, bo w większości popularnych, tanich miejsc jest w okolicach 666zł ;)

28 Styczeń 2019 o 06:34
Slacho Użytkownik

Czy na zdjęciu nie jest model  HD9220/20 i czym się te modele różnią?

28 Styczeń 2019 o 10:35
Sleepwalker88 Użytkownik

Jak wygląd sprawa z czyszczeniem takich urządzeń? Chodzi mi o to czy po każdym użyciu będę musiał spędzić kilkanaście minut na doprowadzenie urządzenia do stanu umożliwiającego ponowne użycie za kilka dni.

28 Styczeń 2019 o 12:28
stefanjarek Użytkownik

Mam podobny sprzęt innego producenta. Rzadko używam, frytki z frytkownicy olejowej mi bardziej smakują.

Jeśli chodzi o czyszczenie to nie ma problemów, szybko i prosto.

28 Styczeń 2019 o 11:04
kuchtex Użytkownik

Rozumiem że frytki w tego rodzaju urządzeniu, są opiekane poprzez cyrkulację gorącego powietrza. Po co kupować kolejny ‘grat’ do kuchni, skoro możemy frytki ‘zrobić’ w piekarniku z termoobiegiem?? Pytam poważnie, może ktoś odpowie?

28 Styczeń 2019 o 11:39
gothika_ Użytkownik

nie wiem pod czego to zależy ale mam takie  urządzenie i frytki wychodzą bardzo dobre a z piekarnika wychodziły niejadalne .

28 Styczeń 2019 o 11:45
wojciech.lacek Użytkownik

@gothika)

O to to to :-)

28 Styczeń 2019 o 12:05
tuvalu Użytkownik

dla mnie wielkim plusem jest stosowanie takiego cuda przez dzieciaki – nie muszę się martwic ze się poparzą.

28 Styczeń 2019 o 12:00
arturmodz Użytkownik

Pytanie do osób posiadających takie urządzenie: czy można je traktować jako alternatywę dla mikrofalówki? Chciałbym podgrzewać posiłki, niespecjalnie zależy mi na frytkach, chociaż czasem bym korzystał.

28 Styczeń 2019 o 12:26
stefanjarek Użytkownik

Mam podobny produkt i rzadko korzystam, z mikrofali lepsze.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.