1 Lipiec 2012 o 00:00
iBOOD

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Nilfisk z 5 letnią gwarancją

Jeśli ostatnio zastanawiałeś się jak szybko uporać się z porządkami w domu czy garażu, dzisiejsza propozycja iBOOD z pewnością podsunie Tobie świetną podpowiedź. Oto myjka ciśnieniowa Nilfisk, która spełni oczekiwania każdego właściciela samochodu czy sumiennej gospodyni dbającej o porządek i czystość domu! Jej główne atuty to kompaktowy wymiar oraz duża siła mycia; nowoczesna budowa oraz stabilny układ jezdny zdecydowanie usprawniają każdą pracę! Dzięki niewielkiej wadze myjka jest łatwa w transporcie i przechowywaniu. Dołączony do urządzenia zestaw akcesoriów umożliwia wyczyszczenie praktycznie każdej powierzchni w każdym miejscu niezależnie od stopnia zabrudzenia i rodzaju zanieczyszczenia. Innowacyjny system Click&Clean pozwala je szybko i sprawnie wymieniać bez potrzeby wykonywania uciążliwych czynności! Co więcej, dla naszej wygody i większej skuteczności możemy zawsze dodać środki myjące, aby efekt był jeszcze bardziej piorunujący. Jeśli jesteś właścicielem zakładu samochodowego i borykasz się z usuwaniem plam smaru, myjka ta rozwiąże problem, który spędzał Ci sen z powiek. Jeśli od dawna męczy Cię szarzyzna kafelków balkonowych, masz dość smug na dużych oknach lub jeśli Twoje żaluzje antywłamaniowe są skupiskiem zimowych pozostałości, skorzystaj z pomocy tego cudownego urządzenia! Niech czystość stanie się Twoim priorytetem i na stałe zagości w Twoim domu razem z tą niezwykłą myjką ciśnieniową Nilfisk!
  • Producent: Nilfisk
  • Typ: PCD C 115.3-6 X-TRA
  • Maksymalne ciśnienie: 115 BAR
  • 440 / 310 litrów wody na godzinę
  • 1400 W / 6.1A
  • Uniwersalny silnik
  • Pompa aluminiowa
  • Automatyczny start / stop
  • Technologia Click & Clean Concept
  • Dysza Tornado Vario
  • Pistolet spryskujący Speed Power
  • Pianownica
  • 5 m wąż wysokociśnieniowy
  • Wersja mobilna
  • Lanca Compact Patio
  • Dren: 15 m
  • Wymiary: 240x240x660 mm
  • Waga: 8.7 kg
  • Gwarancja: 5 lat
1 Lipiec 2012 o 00:10
KatalpaRG Użytkownik

Kompaktowa myjka ciśnieniowa Nilfisk z 5 letnią gwarancją
BYŁO: 669,95 zł
Teraz! 349,95 zł + (39,95)

Edited by: I V A N

Uprzejmie informujemy, iż w dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 specyfikacja produktu została uaktualniona. Zestaw nie zawiera obrotowej szczotki czyszczącej.
Za powstałe niedogodności najmocniej przepraszamy.

1 Lipiec 2012 o 00:47
mosespce Użytkownik

Czy to dobrej jakosci myjka ?

1 Lipiec 2012 o 01:15
zeebk Użytkownik

pytania do ibood:

czy Dysza Tornado Vario to dysza rotacyjna?

gwarancja jest door to door?

pytania do użytkowników:

jak się faktycznie sprawuje myjka z takim małym ciśnieniem? ile faktycznie ciśnie na roboczo? bo podane max 115 bar to chyba w warunkach laboratoryjnych jest. Jak wydajna jest ta pianownica?

Myjka będzie służyła do mycia 2 aut zapewne raz w tygodniu, mycia tarasu, podjazdu i elewacji – da radę z takim ciśnieniem i przepływem wody??

Jeśli chodzi o 1 pytanie, to niestety więcej niż to, co napisaliśmy w specyfikacji nie możemy zweryfikować w dniu dzisiejszym. Co do gwarancji, skoro nie wyszczgólniliśmy inaczej to należy rozumieć, że nie jest ona typu door to door.

Edited by: L i b i s z a l e x

1 Lipiec 2012 o 01:46
wrx666 Użytkownik

Odpowiem w taki sposob: mialem kiedys najtanszy i najnizszy model firmy Karcher i spelnial wszystkie Twoje wymagania. Podjazd wygladal tak, jak by dopiero co zostal polozony – dzieki dyszy rotacyjnej.
Ale elewacji, to bym tym nie dotykal ;).

1 Lipiec 2012 o 04:52
cayman9 Użytkownik

dysza tornado vario to dysza rotacyjna.

mam tą myjkę ponad rok i używam do mycia 2 samochodów, niestety samą myjką nie umyjesz, szampon musi pójść w ruch.

mycie tarasu…. ja myłem klinkierowe 8-letnie murki :) niestety musiałem trzymać lancę przy murku żeby otrzymać oczekiwany efekt

1 Lipiec 2012 o 11:34
jackiller Użytkownik

Na ja tymże Karcherem myłem elewację styropian/tynk). Nfiskiem też bym uważał, żeby nie zeszła

1 Lipiec 2012 o 08:34
krynek Użytkownik

Mam od chyba roku i używam regularnie. Nie grzeszy mocą, ale to może i lepiej przy myciu samochodu. Turbo dysza spokojnie poradziła sobie ze zdarciem starej farby z drzwi garażowych. Wielki minus to pianownica. Kompletnie zła konstrukcja. Ja swoją “stuningowałem” poprzez dołożenie dyszy od pistoletu do konserwacji. Oryginalnie na auto leci tyle piany że brakuje pojemnika na całe auto!!!!!!!! Po przeróbce starcza na kilka myć….i się pieni jak należy.

Generalnie do umycia samochodu, a właściwie do spłukania tego co umyjemy np. szczotką wystarcza…

1 Lipiec 2012 o 08:39
bhaaltek Użytkownik

Kupiłem dokładnie taką myjkę jak była poprzednio na iboodzie. Do mycia samochodów jest w zupełności wystarczająca. Z myciem podjazdów/tarasów itp też sobie radzi. To prawda, że trzeba trzymać dyszę blisko podłoża, ale po myciu wygląda jak nowo ułożony. Podjazd i taras myję raz w roku więc nie jest problemem, że trzeba spędzić trochę więcej czasu nad tym. Jak za tę cenę to zdecydowanie polecam.

1 Lipiec 2012 o 11:02
lotof Użytkownik

Dwa pytania do użytkowników:
1) Czy myjka ma już wbudowany filtr do wody, czy też trzeba go dokupić? (a jeśli trzeba, to podpowiedzcie gdzie?)
2) Czy ten model ma pompę ssąco-tłoczącą, czyli można np. wodę pobierać z dużego zbiornika bez konieczności podłączenia do sieci wodociągowej?

1 Lipiec 2012 o 12:13
Beniuasia Użytkownik

Ja też mam pytanie:
Czym różni się myjka sprzedawana 1 kwietnia 2012 typ PCAD C 115.3-6 X-TRA od sprzedawanej dzisiaj typ  PCD C 115.3-6 X-TRA? 

Edited by: Macky

Niestety nie otrzymujemy więcej informacji dotyczących parametrów technicznych niż te, które są zawarte w specyfikacji produktu. W związku z tym, nie możemy się ustosunkować do pytania, które wymaga technicznej znajomości produktu.

1 Lipiec 2012 o 12:57
lotof Użytkownik

Dzięki za zwrócenie uwagi! Na stronie producenta:

http://consumer.nilfisk.com/Products/PressureWashers/ConsumerPressureWashers/Compact/C1103_C1153/C1153-6PCADX-TRA/Introduction.aspx

zamieszczono informację, że “A” w nazwie oznacza obrotową szczotkę czyszczącą, co oznaczałoby, że sprzedawany dziś model NIE jest wyposażony w taką szczotkę.

Dołączam się do powyższej prośby do Administratora, o potwierdzenie specyfikacji tego modelu.

Edited by: Macky

Wszystki informacje, jakie otrzymaliśmy na temat produktu, znajdują się w specyfikacji.

1 Lipiec 2012 o 13:20
lotof Użytkownik

Niestety nie podzielam Twojego optymizmu. Na stronie Ibood.nl jest dziś oferta tej samej myjki, a na forum udziela odpowiedzi ekspert Nilfiska. W specyfikacji holenderskiej szczotki obrotowej nie ma ;-(

http://nl-nl.forum.ibood.com/18868-nilfisk_compact_hogedrukreiniger_c1153-6_pcd_tra_met_complete_set_accessoires_rioolslang_en_5_jaar/comment-page-2/#comments

1 Lipiec 2012 o 14:27
KUKURYKU Użytkownik

Niestety, nie otrzymasz takiego zestawu. Pełna specyfikacja akcesoriów znajduje się na stronie producenta. Link:

http://consumer.nilfisk.com/Products/PressureWashers/ConsumerPressureWashers/Compact/C1103_C1153/C1153-6PCDX-TRA/Accessories.aspx

W zestawie znajdują się wyłącznie akcesoria:Accessory default for model = Accessory default for model

1 Lipiec 2012 o 14:04
prezes Użytkownik

Super. Czekałem na tą ofertę.

Wg. Opisu jest w zestawie dysza do mycia tarasów itd.

Cz jest na 100%? Bo głównie na tym mi zależy.

Edited by: A l e x i s s

W zestawie znajduje się to co podano w specyfikacji

1 Lipiec 2012 o 14:07
wojczeladz Użytkownik

Warto zwrócić uwagę na pompę – aluminiowa. Dlatego ten produkt jest wart polecenia, sam używam przeszło dwa lata. Spisuje się bardzo poprawnie. Nie ma problemu z serwisowaniem w Polsce – miałem małą przygodę z odklejoną “węglową szczotką”, serwis w ciągu 15′ uporał się z problemem – oczywiście za darmo.

1 Lipiec 2012 o 15:22
smog Użytkownik

Mam ten sprzęt kupiony ok. 2 lat temu na iboodzie. Dodatkowo mam jeszcze szczotkę rotacyjną do samochodu.

W tej cenie to sensowna oferta.

Duża szczotka do tarasów sprawdza się świetnie. Szoruje bardzo skutecznie. U mnie bez problemu poradziła sobie z kilkunastoletnimi zapuszczonymi płytkami.

Myjka jak dla mnie daje trochę za małe ciśnienie.

Nie podoba mi się jedna rzecz w moim zestawie. Nie da się jednocześnie założyć pianownika i na koniec szczotki rotacyjnej do samochodu. Czyli najpierw muszę pianą spryskać a potem założyć szczotkę rotacyjną i czysta woda przez nią leci. Sensowniej byłoby to połączyć.

1 Lipiec 2012 o 15:46
wiatrak1 Użytkownik

Z tego co widzę w ofercie nie ma zwykłej (trójkątny i płaski strumień) dyszy. Ta która jest to rotacyjna. Czy jest problem z dokupieniem samej dyszy i czy bedzie pasowała do lancy, która jest w ofercie z Ibood ?

1 Lipiec 2012 o 21:16
WieRcik Użytkownik

Mam słabszy model też z ibooda spokojnie daje radę i nie ma lekko , Jeep Quad , myłem elewację na całym domu , taras z tego co wiem to sklep z akcesoriami jest w kluczborku i spokojnie można dostać na alledrogo POLECAM

2 Lipiec 2012 o 10:04
lechu129 Użytkownik

czy ktoś miał może okazję porównać tego Nilfiska z Karcherem 2.400?

2 Lipiec 2012 o 10:33
imlanc Użytkownik

Czy ktoś z Ibooda mógłby wyjaśnić kwestię obrotowej szczotki czyszczącej?

Jeszcze wczoraj była w opisie, a dzisiaj zniknęła. Zakupiłem wczoraj myjkę sugerując się opisem i jeśli szczotki nie będzie w zestawie to nie będzie to fair z Państwa strony.

Edited by: I V A N

Zgadza się – w opisie pojawił się błąd, który został już naprawiony. Zestaw nie zawiera obrotowej szczotki czyszczącej. Za błąd najmocniej przepraszamy i jednocześnie informujemy, iż mają Państwo prawo anulować zamówienie jako niezgodne z umową i otrzymać pełen zwrot kosztów.

2 Lipiec 2012 o 11:56
prezes Użytkownik

Czy w Polsce jest jakiś sklep gdzie można dokupić akcesoria?

Rozumiem, że szczotka do mycia podjazdów i tarasów jest w zestawie?

2 Lipiec 2012 o 12:12
wwerek Użytkownik

W opisie przedmiotu – nie na forum – tylko jak się kliknie więcej informacji nadal jest wypunktowana obrotowa szczotka czyszcząca.

Edited by: A D M I N
Zgadza się – możemy tylko przeprosić – dział IT w tej chwili rozwiązuje tą kwestię. Prosimy o cierpliwość.

2 Lipiec 2012 o 12:16
seba1002 Użytkownik

“Zgadza się – w opisie pojawił się błąd, który został już naprawiony. Zestaw nie zawiera obrotowej szczotki czyszczącej.
A czy “Lanca Compact Patio” widniejąca nadal w opisie to nie jest właśnie obrotowa szczotka czyszcząca ?
Tak dla rozjaśnienia sytuacji, jej numer katalogowy to 126411158.

2 Lipiec 2012 o 14:19
zeebk Użytkownik

nie no lanca to lanca a szczotka to szczotka ;)

tu jest zestaw za 89 EUR razem ze szczotką – możesz zobaczyć jak ona wygląda:

https://www.vvs-online.nl/webshop/

2 Lipiec 2012 o 16:26
prezes Użytkownik

A tak na marginesie to nieporównywalnie drogie są akcesoria w odniesieniu do samej myjki.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.