31 Październik 2012 o 00:00
iBOOD

Plecak JanSport na 15” laptopa ze wzmacnianą komorą i 30 letnią gwarancją!

Czy laptop jest Twoim codziennym narzędziem pracy lub środkiem niezbędnym do utrzymywania stałego kontaktu ze światem? A może Twoja pociecha lubi fatygować rzeczy, który zabiera ze sobą codziennie do szkoły i beztrosko obchodzi się ze wszystkimi gadżetami, które dostaje w prezencie? Nieustannie drżysz czekając na powrót dziecka z lekcji, bojąc się, że usłyszysz „Mamo…” lub „Tato – zepsułem plecak i zbiłem ekran laptopa”? Jeśli tak, to proponujemy Ci coś, czego szukałeś – plecak na laptopa! Plecak Jansport Firewire posiada specjalną przegrodę wyściełaną pianką o dużej gęstości, aby jak najlepiej chronić sprzęt. Komora zaprojektowana została w taki sposób, żeby pomieścić nawet 15" laptopa. Plecak posiada przegrodę na dokumenty oraz przegródkę na myszkę i inne akcesoria. Co więcej, ergonomiczne paski na ramiona z możliwością dostosowania do sylwetki zapewniają optymalną wygodę. Ale to nie koniec! Oprócz tego plecak posiada dodatkowe przegródki na wizytówki, długopisy, telefon komórkowy i wiele innych akcesoriów. Od dziś możesz nosić swojego laptopa wszędzie, gdzie zechcesz. Jeśli potrzebujesz komfortu podczas podróży lub chcesz zadbać o to, by Twój laptop był bezpieczny podczas codziennych dojazdów do pracy/na uczelnię, plecak na laptopa Jansport Firewire jest najlepszym wyborem!
  • Producent: Jansport
  • Typ: Firewire TUJ2_7TS 15 cali
  • Poręczny plecak chroniący Twojego laptopa
  • Kolor: Czarny
  • Materiał: Poliester 630D Nylon / 900D Poliester Nylon
  • Maksymalny rozmiar laptopa 15 cali
  • Specjalna kieszeń na notebooka
  • Komora na notebooka wyściełana pianką o wysokiej gęstości
  • Przestronna przegroda na dokumenty
  • Przegródka na telefon komórkowy, długopisy, klucze, itp.
  • Przednia kieszeń na zasilacz i przewód
  • Specjalna kieszeń na bilety
  • Specjalna kieszeń na klucze
  • Przegroda multimedialna
  • Wodoszczelny, wytrzymały materiał
  • Ergonomicznie wyprofilowane pasy na ramiona
  • Oddychające wzmocnienie na plecy
  • Komora na laptopa zgodna ze standardem TSA
  • Wymiary przegrody na laptopa: 13 "x 10" x 1,5 "
  • Pasy Yoke style Airflex ™
  • Waga produktu: 980g
  • Gwarancja 30 lat na wady produkcyjne i materiałowe
31 Październik 2012 o 00:01
jotto_ Użytkownik

399,95 zł

Teraz! 164,95 zł + (29,95)

31 Październik 2012 o 00:02
roburb Użytkownik

Ciekawe czy sprzedadzą choć sztukę?!

31 Październik 2012 o 00:14
liber10 Użytkownik

na amazonie za 63$ co daje niezla oferte tutaj a jesli chodzi o jakosc/cena to roburb nieznajdziej lepszych plecakow

predzej paragon sie wybieli niz ten plecak zepsuje

swietne plecaki. proste, funkcjonalne i cholernie trwale.

swoj posiadam od 8 lat i nic.. zwykle przetarcia od rzucania w kat

31 Październik 2012 o 01:07
panparowka Użytkownik

Świetne plecaki, warte dużo więcej niż te marne 160zł, więc jak ktoś się zna to kupi.

31 Październik 2012 o 00:08
klapa Użytkownik

Na Allegro min 250 + wysyłka http://allegro.pl/jansport-plecak-laptop-firewire-7ts-w-wa-i2755518371.html

Oferta dość atrakcyjna i 30 lat gwarancji

31 Październik 2012 o 00:37
b3rs Użytkownik

JanSport daje 30 lat gwarancji na wszystkie produkty.

31 Październik 2012 o 00:58
roburb Użytkownik

30 lat to ludzie nie żyją (przynajmniej niektórzy), a co tu mówić o używaniu plecaka (jednego) przez taki czas?

31 Październik 2012 o 19:44
b3rs Użytkownik

Mój ma już z 10 i nic mu nie jest.

31 Październik 2012 o 00:28
puchbeary Użytkownik

Za te pieniądze gdybym potrzebował plecaka na laptopa to nawet nie drgnęłaby mi powieka. Te plecaki są niezabijalne – mam w domu 8 letni albo coś koło tego model Trinity, mam Beamera cirka 5 letniego, mam intensywnie eksploatowaną saszetkę Fifth Ave, żona ma też jakiegoś Jansporta kobiecego – chyba miniaturkę Trinity, na wakacje jeździła z nami torba Jansport Dufflepack  - od chwili zakupu pierwszej rzeczy tej marki nie używam żadnych innych toreb ani plecaków. Jak dla mnie mistrzostwo świata. Zamki są nieśmiertelne, materiał mocny i zszyty jak żaden inny – zdarzało mi się przytargać w Trinity 10kg cukru i jakieś drobiazgi do tego – nie puściła nawet jedna nitka. Jeśli ktoś będzie potrzebował plecaka na lapka to w adekwatnych pieniądzach nie znajdzie raczej nic lepszego.

31 Październik 2012 o 00:47
chrom Użytkownik

16 (15,6) cala nie wejdzie ?

31 Październik 2012 o 06:12
clubaze Użytkownik

Wymiary przegrody na laptopa: 13 “x 10″ x 1,5 “

Nie idzie sobie zmierzyć?

31 Październik 2012 o 09:56
dario_t Użytkownik

Według tego to mój laptop 14″ się nie zmieści – 33cm vs 34cm.
Chyba że są to wymiary materiału osłaniającego laptopa, a plecak ma jeszcze kilka cm zapasu. Tylko że wtedy chrom nie pozna odpowiedzi na swoje pytanie.

31 Październik 2012 o 11:07
szafa Użytkownik

obecny jansport służy mi od połowy liceum a mam prawie 30tke na karku; materiał i szwy są nie do zdarcia, niestety zaczęły mi szwankować zamki po tylu latach. Biorę bez zastanowienia :)

31 Październik 2012 o 14:51
matradwan Użytkownik

A spojrzeć na zdjęcie nie łaska? Widzisz jak wygląda ograniczenie wysokości? No właśnie.

31 Październik 2012 o 01:06
panparowka Użytkownik

W końcu jakaś dobra oferta!

31 Październik 2012 o 01:46
KikUnio Użytkownik

JanSport zawsze oferuje 30 lat gwarancji, to bardzo porządna firma. Gdybym nie wolał walizki zamiast plecaka, to pewnie bym się skusił.

31 Październik 2012 o 08:19
krecikoss Użytkownik

Szkoda, że nie jest dostosowany do 15,4″. Już chciałem kupić.

31 Październik 2012 o 08:56
deney Użytkownik

kupione, mam nadzieje, ze bedzie wyslany o czasie, nie jak moje poprzednie zamowienie, ktore wyszlo koło miesiąca po pierwotnym terminie…

31 Październik 2012 o 09:05
kfuck Użytkownik

Plecak przeznaczony raczej na jakiś ULTRABOOK, komora na laptopa nie pomieści nawet tradycyjnej (starej) 15″ a szkoda bo oferta ciekawa a plecak by mi się przydał, najlepiej 17″.
Posiadam plecak JANSPORT który ma ponad 10 lat i ciągle mi służy, jedynie zamki od kilku lat szwankują, gwarancja tego nie obejmuje, a sklep w którym go kupiłem nie istnieje :) materiał jest nie do zajechania.
Plecak mimo swojego wieku dalej wygląda fajnie i pamięta czasy średniej szkoły.

31 Październik 2012 o 10:04
pkawczynski Użytkownik

15″ wchodzi bez problemu wystarczy sobie zmierzyć szerokość laptopa na długość zawsze pare centymetrów może wystawać z kieszeni

31 Październik 2012 o 13:25
pkawczynski Użytkownik

moja 15″ ma 24cm szerokości, 35cm długości.

Z tego co piszą w tej kieszeni powinien się zmieścić

15 Listopad 2012 o 09:38
japasz Użytkownik

Witam,

kupiłem ten plecak – rzeczywiście jest znakomity zarówno jeśli chodzi o materiały jak i o komfort noszenia. Wysyłka z ibooda była szybka

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.