29 Styczeń 2020 o 00:00
iBOOD

Bezprzewodowy odkurzacz Dyson V7 Motorhead Origin + akcesoria

Odkurzacz Dyson V7 Motorhead Origin + akcesoria

Poczuj bezprzewodową przyjemność i zwrotność Dyson V7 Motorhead Origin. Jeśli tylko go wypróbujesz, nie będziesz chcieć mieć żadnego innego odkurzacza.

Specyfikacja

Marka: Dyson
Typ: bezprzewodowy odkurzacz V7 Motorhead Origin + akcesoria
Gwarancja: 2 lata

• Do wszystkich powierzchni
  • Odkurza kurz, alergeny, sierść zwierząt
  • Zintegrowany odkurzacz ręczny

Dane techniczne

• Moc: 350 W
  • Przepływ powietrza: 2-poziomowe cyklony promieniowe
  • Zawartość: pojemnik na kurz 0,53 litra
  • Typ filtra: HEPA
  • Żywotność baterii: 30 minut
  • Źródło energii: akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) - czas ładowania 3,5 godziny
  • Poziom hałasu: 85 dB

Wymiary i waga

• Wymiary: 124 x 21 x 25 cm
  • Waga: 2,47 kg

W zestawie

• V7 Motorhead Origin
  • Stacja ładująca
  • Zestaw akcesoriów
  • Szczotka Crack
  • Miękka szczotka do kurzu
  • Zestaw akcesoriów z miękką szczotką do kurzu, szczotką do ciężkiego kurzu, akcesorium z szerokim otworem, przedłużka 30 cm
29 Styczeń 2020 o 07:59
kjo Użytkownik

W takiej cenie to brać i nie zastanawiać się :)

29 Styczeń 2020 o 08:06
tomq69 Użytkownik

Czy ktoś ma tego typu odkurzacz ? Jak się to ma względem normalnego odkurzacza ? Wystarczy mieć bezprzewodowy czy raz w tygodniu trzeba normalnym odkurzać ?

29 Styczeń 2020 o 09:04
rd112s Użytkownik

:)

@tomq69, hehe…

“Normalny” odkurzacz pobiera prąd ca. bezstratnie z gniazdka.

“Nienormalny” ładuje akumulatory prądem z gniazdka, ze sprawnością ok 60%

Później oba odkurzają – niektóre lepiej, inne gorzej.

Taka jest różnica między normalnością a nienormalnością odkurzqacza…

Lepiej niech odkurzaczami zajmą się prawdziwi użytkownicy, a nie gadżeciarze i gawędziarze…

29 Styczeń 2020 o 09:25
xjakub Użytkownik

Witaj,

Mam ten odkurzacz, tylko trochę wyższy model. Mieszkam w domu parterowym okolo 100m2 – wszedzie ppdlogi drewniane + kafelki. Odkurzacz ma bardzo mocna siłę ssania, na bateri posprzątam podłogi  w cały domu na najwyższej sile ssania. Mam też odkurzacz przewodowy którego też używam. W Dysonie wygodne jest to że mogę bez problemu odkurzać zakamarki przy suficie oraz na szybko odkurzyć salon  czy zebrać rozsypane przyprawy/cukier itp

29 Styczeń 2020 o 09:32
xjakub Użytkownik

@rd112s

Rozumiem że szlifierki bezprzewodowe czy inny podobny sprzęt to też  sprzęt dla gadżeciarzy?

Podobnie z telefonami komórkowymi (są przecież przewodowe) i powerbankami (gniszdka)

Pozdrswiam!

29 Styczeń 2020 o 09:34
xjakub Użytkownik

Sorry za literówki

29 Styczeń 2020 o 09:35
sebastian915 Użytkownik

Mam Jimmy JV51 jako uzupełnienie Roborock’a S50. Dla mnie jest ok ale żona i tak raz na jakiś czas używa “normalnego” ;)

29 Styczeń 2020 o 09:46
Arkpra Użytkownik

No to chyba trafiłeś na jakiś wybitny model bo to przecież słabe jest. I to nie tylko moja opinia, przykładowo v8 (model wyższy z lepszymi parametrami niż ten). I to nie tylko moja opinia na necie mozna poszukać:

“Rewelacyjnie sprząta tylko że działa na pełnej mocy 10 minut. Sprawdzi się w kawalerce a nie w domku jednorodzinnym. Myślałem że jest jakaś wada fabryczna i zadzwoniłem do firmy Dyson. Tam niestety poinformowano mnie że faktycznie odkurzacz będzie działał na pełnej mocy ssania tylko 10 minut. Firma reklamując że odkurzacz działa 40 minut nie informuje że jest to na minimalnej mocy.”

“Odkurzacz na satysfakcjonującej mocy działa 8 minut co wystarcza na posprzątanie maksymalnie 1 pokoju. Pełne naładowanie akumulatora to czas ok 5 godzin, więc produkt dla osób, które lubią sprzątać codziennie jedno pomieszczenie.”

“Na ten odkurzacz polowałam od dłuższego czasu. Potrzebowałam odkurzacza do mieszkania 70 metrów, lekkiego, bez smrodu tych wszystkich filtrów. A dostałam coś co przypomina nie wiem … nowoczesną miotłę ?!? Dyson, jak mogłeś mi to zrobić ? Odkurzacz lekki, ale plastik z którego jest wykonany – jest lichej jakości, po pierwszym odkurzaniu bałam się że się zarysuje. Sam uchwyt do ładowania – również lichy. Ale teraz więcej o odkurzaczu. Są dwie moce ssania. Jedna to właściwa żadna, bo mój stary Philips, który ma chyba 6 lat, lepiej wciąga na słabej mocy”

i wiele takich opinii potwierdzonych zakupem.

29 Styczeń 2020 o 10:01
zomodj Użytkownik

@Arkpra

Posiadasz czy wygrzebałeś z neta? Bo przeszukując internet znajdę wypowiedzi że najlepiej sprawdza się w domu kosiarka do trawy.

Jeżeli Karynka uważa że kupując Dysona, kupuje Zelmera bez kabla, to takie mamy opinie jak powyżej.

Jeżeli nawet Karyna ma rację, to firma Dyson powinna być bankrutem a jej budynki spłonąć, a nie wprowadzać już 6 serie tych odkurzaczy.

29 Styczeń 2020 o 08:29
specjal00 Użytkownik

A ja mam pytanie z innej beczki. Orientujecie się może czy będą do niego pasować akcesoria od Dysona DC52? Bo mam takowy odkurzacz z całą masą akcesoriów i jestem nim zachwycony, ale czasem przydałoby się coś małego i poręcznego i bez sensu byłoby kompletować wszystko od nowa.

29 Styczeń 2020 o 10:07
smog Użytkownik

Kupiony. Mam tradycyjnego dysona 12 lat i jest niezawodny. Tylko nie zawsze chce się go wyciągać i targać po schodach w domu. Mam nadzieję, że ten będzie dawał radę.  A jak nie, to najwyżej go za chwilę sprzedam bez straty.  Firmie ufam.

29 Styczeń 2020 o 10:30
zuh_elektron Użytkownik

Mam model V6 kupiony na iBood działał kilka miesięcy jak należy. Po wyczerpaniu się baterii i zakupie nowej niestety działa tylko parę minut

29 Styczeń 2020 o 10:39
Trawertyn Użytkownik

Posiadam ten odkurzacz, kupiony na iBOOD. Siła ssania dosyć duża, bardzo dobrze odkurza, ale czas pracy na baterii (ustawienie MAX) to jest kpina. Jest dosyć lekki, dużo końcówek w zestawie. NIE posiada filtra hepa. Uważam, że nie jest wart tych pieniędzy. Mam porównanie do chińskiego xiami (czy jakoś tak), który jest cięższy, mniej ergonomiczny, odkurza ok, ale kosztuje odpowiednio (w moim przypadku ok. 700zł)

Pozdrawiam

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.