14 Maj 2013 o 00:00
iBOOD

Toshiba TV LED SMART TV 46’’

Jest liderem największych przedsiębiorstw przemysłowych w Japonii, działa od ponad 125 lat, a w samej Europie od 30 lat. O kim mowa? O firmie Toshiba, która słynie z doskonałości swych technologii i produktów. Firma ta jest nie tylko znana, ale także szanowana na całym świecie. Wszystko to wywodzi się z determinacji, pasji oraz nieustannego dążenia do postępu. Produkty marki Toshiba wyróżniają się oryginalnymi i nowoczesnymi funkcjami, które praktycznie każdego użytkownika pozostawiają w pełni usatysfakcjonowanego. Dzisiejsza propozycja iBOOD to niezwykły telewizor Toshiba wręcz naszpikowany innowacyjnymi rozwiązaniami. Przy produkcji tego wyjątkowego, 46 calowego telewizora Full HD LED zastosowano unikalne technologie pozwalające na wyposażenie go w szereg fantastycznych funkcji. Urządzenie oddaje na przykład do dyspozycji użytkownika funkcję nagrywania (na zewnętrzne pamięci USB) czy też zapewnia dostęp do usługi Toshiba Places, co umożliwia udostępnianie i dzielenie się plikami w sieci przy pomocy unikalnego interfejsu. Ale na tym nie koniec! Toshiba pozwala na łączenie się z Internetem i wyświetlanie treści multimedialnych dostępnych w Twojej sieci bezpośrednio na 46 calowym ekranie. Jeśli chodzi o wejścia/ wyjścia, urządzenie wyposażono w 4 złącza HDMI, 2 porty USB, Scart, wejście PC, złącza kompozytowe, komponentowe czy też złącze słuchawkowe. Od dziś możesz poznać świat wysokiej jakości multimediów online na ekranie 46-calowego telewizora Toshiba!
  • Producent: Toshiba
  • Typ: 46TL938G
  • LED SMART TV 46’’/117cm 3D
  • 3D FULL HD
  • Rozmaite funkcje takie jak Media Guide
  • Kontrola poprzez urządzenia z systemem iOS i Android
  • Wbudowane WiFi
  • Skype Ready
  • Format obrazu: 16:9
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080
  • Janość (cd/m2): 400
  • Kontrast dynamiczny: 1,000,000:1
  • Czas reakcji (G to G): 8 ms
  • Kąt widzenia (º): 178
  • Technologia Active Shutter 3D
  • Konwersja 2D do 3D z kontrolą głębi efektu
  • Active Motion Rate - AMR/Image Refresh Rate: 200 Hz
  • Złącza: HDMI ™ (tył) x 3 / HDMI ™ (bok) x 1 / HDMI Audio Content Enhancement / LAN / komponentowe wideo / , kompozytowe wideo / SCART / audio (mini jack) / wejście PC / USB x 2 / cyfrowe wyjście audio / wyjście słuchawkowe
  • Funkcja nagrywania (na zewnętrzne pamięci USB)
  • Inne funkcje Smart TV: WiDi / WiFi Protected Setup (WPS) / DLNA / DLNA DMP / kompatybilność z Toshiba Media Controller / kanał YouTube (Leanback) / Hbb TV / Toshiba Places / Toshiba RemoteApp / Media Guide / Skype TM Skype TM Ready /przeglądarka internetowa
  • Energy A +
  • Wymiary z podstawą: 1056 x 687 x 235 mm
  • Wymiary bez podstawy: 1056 x 629 x 56 mm
  • Waga z podstawą/bez podstawy: 18.5 / 15.9 kg
  • Gwarancja: 2 lata
14 Maj 2013 o 00:01
mlodywesolek Użytkownik

4 149,95 zł Teraz! 2 069,95 zł

14 Maj 2013 o 00:03
Kluczyk Użytkownik

Dobra oferta, na szybciocha znalazłem najtaniej 2600zł.

14 Maj 2013 o 00:03
mlodywesolek Użytkownik

Ale kuszą !!

14 Maj 2013 o 00:06
MatiQ87 Użytkownik

Wie ktoś jaki to ma input lag ?

14 Maj 2013 o 00:08
budniu Użytkownik

Noooo ciekawa oferta, biorąc pod uwagę, że obecnie za monitory 20 cali trzeba zapłacić w sklepie ok 1,5k to TV 46 cali za 2k jest ok.

14 Maj 2013 o 00:35
Tarec Użytkownik

Kolego, czy Ty aby nie piszesz do nas z 2003 roku? Poza tym monitory kosztują więcej, niż telewizory o podobnych rozdzielczościach nie bez powodu.

14 Maj 2013 o 00:08
lenkiewicz Użytkownik

to napewno jest 3 D ?

15 Maj 2013 o 13:21
grreg Użytkownik

na pewno. okulary aktywne.

14 Maj 2013 o 00:09
Andrzej669 Użytkownik
14 Maj 2013 o 00:09
Andrzej669 Użytkownik

Prawie wszystko z ibooda.

14 Maj 2013 o 00:13
teeoo Użytkownik

Kupiłem wtedy, za 400zł więcej:

http://pl-pl.forum.ibood.com/28302-toshiba_tv_led_smart_tv_46/

jestem bardzo zadowolony, polecam

14 Maj 2013 o 00:46
seweryn789 Użytkownik

były okulary w zestawie?

14 Maj 2013 o 21:38
jedreo Użytkownik

nie było okularów i pewnie teraz tez nie bedzie

14 Maj 2013 o 00:13
maciek6005 Użytkownik

Jaka kamerka do skypa potrzebna?

14 Maj 2013 o 00:24
szymontorba Użytkownik

Może głupie pytanie, ale czy takie bajerki jak IPLA czy TVNplayer na nim odpalą? Zwłaszcza, że to dystrybucja pewnie na inne kraje niż PL…

14 Maj 2013 o 00:30
maciek6005 Użytkownik

Mam samsunga smart tv z hunta i tam pobierasz sobie iple, tvn, tvp itp :D
Mam też sonego to tam wbudowana ipla.

Telewizory są uniwersalne, ustawiasz kraj, język i wszystko smiga

Jak jest market to pobierasz co chcesz :D

14 Maj 2013 o 03:09
mattheoss Użytkownik

Ale zauważyłeś że ten z oferty to Samsung? Telewizory może i są uniwersalne ale ich “smart tv” już nie :-( Więc o ile na Samsungu bez problemu sobie zainstalujesz iple, tvnplayer, onetvod czy tvp, to tyle w przypadku innych marek nie jest to oczywiste. Ja mam LG i mam TYLKO iple :-(

14 Maj 2013 o 21:39
jedreo Użytkownik

nie ma ipli na tym tv.

14 Maj 2013 o 00:39
HaraldBB Użytkownik

To nawet na nazwę TV nie zasługuje, skoro nawet złącza antenowego nie ma, nie wspominając o odbieraniu czegokolwiek.

Bardziej zasługuje na nazwę monitor.

14 Maj 2013 o 00:57
klapa Użytkownik

Ma funkcję TV i tuner DVB-T/C wg strony producenta. Ciekawe czemu nie podali w specyfikacji, małe niedopatrzenie.

14 Maj 2013 o 00:49
patryk_lauryn Użytkownik

Przy PayU jak klikam “Potwierdź płatność” to wywala komunikat z błędem. Płatność kartą. Ktoś w przeciągu ostatnich 15 min kupił i zaakceptowało mu?

14 Maj 2013 o 01:07
lignum Użytkownik

U mnie z karta to samo. Payu daje…

14 Maj 2013 o 01:10
patryk_lauryn Użytkownik

Opłaciłem przelewem i napisałem do iBooda, że jeżeli mi również kartę obciążyli to proszę o zwrot. Mam nadzieję, że nie będę się teraz o pieniądze prosił jeżeli obciążyli też kartę.

14 Maj 2013 o 01:14
lignum Użytkownik

Z kartą i przelewem mam to samo. Kupiony. Zobaczymy jak to śmiga.

14 Maj 2013 o 01:07
grisza8888 Użytkownik

Kupiony :) Wachałem się w świeta ale teraz nie miałem wątpliwości :) 

14 Maj 2013 o 01:28
mclaud Użytkownik

a jak w nim 3d ? kupil ktos poprzednio i ma olulary ? probowal ktos pliczki jakies bd ripy w 3d ?

14 Maj 2013 o 21:50
jedreo Użytkownik

3d jest jak najbardziej ok chodź fanem 3d nie jestem. Kupując ten tv należny się przygotować na oglądanie filmów w dużej rozdzielczości. Małe rozdziałki wyglądają okropnie. Obraz jest spoko. Tv ma słaby procesor bo potrafi się zawiesić. trochę to irytujące z czasem. tv szybciej się włącza niż wyłącza. Pilot do bani jest. Dlaczego? nie wiem, moze dlatego ze guziki się wciska jak w moim starym elemisie.. Co do oglądania filmów z dysków zewnętrznych jest ok gdy filmu są przeciętnej jakości. Jak uruchomi sie film 3d 1080i to po 30min-60min film zaczyna ciąć ze oglądać się nie da. ja akurat podłączyłem dysk do dekodera i tu tv już śmiga gładko. Meritum? za tą kasę warto!

14 Maj 2013 o 02:59
grafi1001 Użytkownik

Dlaczego nie mozna zaplacic karta?!

14 Maj 2013 o 03:03
mytomek Użytkownik

Cena być może i kusi , ale taki led nigdy nie dorówna plasmie . Do filmów telewizji tylko plazma . Ostatnio kupiłem monitor za 3tyś dell ( wiem to nie eizo ) skalibrowany fabrycznie , przestrzeń robocza sRGB , adobeRGB . Myślałem że monitor skopie dupsko mojej 3 letniej plazmie w wyświetlaniu filmów . Rozczarowałem się . Plazma jako koń roboczy do oglądania filmów jest najlepsza . Plastyka , czerń nie świecąca , kolory ,to jest idealne dla kinomanów . Oczywiście monitor też jest świetny ,ale tylko jako koń roboczy do grafiki . Plazma oczywiście do takich zastosowań się nie nadaje . Powiem krótko za dobrego leda trzeba wyłożyć 2xwiecej niż za plazme . Podejrzewam że kupiona plazma za 2tys będzie świecić 2x lepiej niż ten led .
Oczywiście jak plazma to tylko od panasonica , bo to oni jako jedyni bodajże robią panele plazmowe , dawniej jeszcze kuro robił inna bajka . Oczywiście jeśli ktoś posiada bardzo nasłoneczniony salon , to rozumiem wybór leda . Te ceny lecą na pysk bo producenci się powoli pozbywają tej technologi . Powoli zbliża się nowa rewolucja odbiorników tv , OLED ,4K .

14 Maj 2013 o 06:21
koala106 Użytkownik

Kupiłem ten tv w grudniu na iboodzie i jestem bardzo zadowolony, kolory i obraz świetne, filmy z pendrive i po sieci odtwarza bez problemów, na komputerze wystarczy zainstalować jakiś dobry media server i wszystko działa idealnie. YouTube działa fajnie, mam na ipadzie sparowane tv i steruje YouTube tabletem, robię listy odtwarzania itp. Aplikacja na androida i ios jest dostępna i działa bardzo sprawnie. 3d nie oglądam, nie miałem okazji testować. Na ten tv przesiadlem sie z samsunga i jestem zadowolony źe zmiany.

14 Maj 2013 o 07:27
acodezbyszek2 Użytkownik

A co z okularami ? Czy są w zestawie i ile sztuk ? Jeśli trzeba dokupić to gdzie i za ile ?

14 Maj 2013 o 07:32
lolitkaz Użytkownik

tez kupilem w grudniu, mam tylko zapytanie do tych co juz go uzywaja… jak wlaczylem poslkie napisy srt z pendrive do filmu to polskie znaki krzaczyly, jak to naprawic?

14 Maj 2013 o 07:37
dario_t Użytkownik

Proszę posiadaczy o informację jak to wygląda z polskimi napisami. Jestem zainteresowany tym telewizorem, jednak brak polskich napisów przekreśliłby ten telewizor.

14 Maj 2013 o 07:37
marek_voodoo Użytkownik

rowniez zakupilem w grudniu – jestem zadowolony jak za ta cene. mysle ze rzeczywiscie warto

co do okularow – to niema ale mozna spokojnie zakupic na inncyh portalach

co do napisow i krzakow – mysle ze ze to problem programu jakim konwertujesz . ja nie mam problemow z napisami

sciagnij sobie gotowe srt przez napi projekt

14 Maj 2013 o 13:28
logoon Użytkownik

co do krzaków w polskich napisach – spróbuj zmienić kodowanie na UTF-8 w zwykłym notatniu windowsowym dajesz zapisz i tam jest.. co prawda nie mam tego tv ale mam nadzieję że pomoże..

14 Maj 2013 o 16:16
maxdebesciak Użytkownik

Tak jak napisał kolega wyżej, w notatniku Zapisz jako… i wybierasz UTF-8 zamiast ANSII.

14 Maj 2013 o 07:53
KarolK Użytkownik

Jeśli macie problem z napisami to należy sprawdzić czy mają kodowanie UTF-8, bo tylko takie nie mają krzaków na tym TV. Napisy SRT można odpalić w notatniku i tam jak coś zmienić kodowanie.

14 Maj 2013 o 08:16
jocjerek Użytkownik

Kupione:)

Mam pytanie – orientujecie się może czy do tego TV trzeba dokupić okulary to pasywne czy aktywne (widziałem na Allegro kilka ofert okularów “uniwersalnych” – pytanie czy się nadają.

Pytanie do IBOOD – jaki jest czas oczekiwania na przesyłkę? – nie widzę tej informacji w opisie aukcji.

Edited by: I V A N

Przewidywany czas wysyłki produktu to 17.05.2013.

14 Maj 2013 o 21:57
jedreo Użytkownik

Musisz kupić oryginały Thosiby. Model: fpt-ag02g

14 Maj 2013 o 08:16
kkrolak Użytkownik

Czy ma wejście pod moduł CI+?

14 Maj 2013 o 08:46
jarecq1 Użytkownik

kurde szkoda że się skończyły…. Przed zalogowaniem były dostępne a po logowaniu WYPRZEDANE. Szkoda

14 Maj 2013 o 09:38
tomaszchetko Użytkownik

No to jadę z pierwszym wpisem:

Kupiłem w grudniu i jestem bardzo zadowolony z wyboru. Długo chodziłem po Euro i oglądałem poprzedni model (933) aż na gwiazdkę iBood zrobił mi prezent. Oczywiście na starcie trzeba z produktem spędzić godzinę-dwie i skonfigurować pod swoje widzimisię i swoje nastawienie do kolorów, ale tak jest w tej chwili z każdym telewizorem. Obraz jest tak dobry, jak jego źródło, kanały HD śmigają bardzo ładnie i płynnie, kanały w ’starej’ technologii lekko pixelizują, zgodnie z oczekiwaniem z resztą. Na Playstacji jest już czysty miód i błoga przyjemność, można grać długo i namiętnie. Czytałem kilka opinii na temat słabej jakości głośników – zaprzeczam. Są po prostu głośnikami od TV, nie dla melomanów a do normalnego użytku, imprezy na nich nie zrobisz, ale muzykę w tle puścisz bez problemu. Okulary 3D (nie ma ich w zestawie) trzeba kupić aktywne, ten model nie obsługuje pasywnego 3D, pytanie tylko jak często się z nich będzie korzystać (dla mnie 3D mogłoby nie istnieć).
Jak czytam porównania LED do plazmy i te wygibane i przesadzone opinie jako że plazma to jedyna i słuszna technologia to szczerze mnie to mierzi. Tyle ile technologia plazmy ma zalet w stosunku do LED, tyle samo ma też wad, które w mojej opinii je dyskwalifikują (podkreślam, w MOJEJ opinii). Najlepiej przed polowaniem na iBood iść do sklepu i pomacać, pooglądać, poprosić o prezentację. Plazmy mają tendencję do smużenia, do wypalania obrazów statycznych, miały tendencję do większego zużycia prądu (w tej chwili patrząc na roczne zużycie jest to chyba porównywalne do LEDów ponieważ plazma zużywa więcej na wyświetlenie jaskrawych kolorów a mniej na wyświetlenie czerni, ledy za to mają ciągłe podświetlenie – testy robił ktoś z forum elektrody).

Były zalety to teraz trochę o wadach:

- funkcje smart, po których co prawda nie spodziewałem się zbyt wiele, ale jednak są po prostu słabe. Przeglądarka wbudowana nie obsługuje FLASHa, brakuje aplikacji IPLA, w centrum aplikacji odpalają się wkurzające filmiki reklamowe z efektami dźwiękowymi, więc trzeba klikać szybko, żeby ich uniknąć; do tego już teraz wiadomo, że nowych aplikacji nie ma się co spodziewać, bo Toshiba Places umarło śmiercią naturalną; oczywiście cały ten bajzel można zastąpić laptopem albo nawet telefonem z HDMI (kabel do Galaxy S3 kosztuje jakieś 40zł).

- podświetlenie ekranu nie jest równe, co można zauważyć wieczorem lub w nocy odpalając po prostu TV bez sygnału; nie jest to specjalnie irytujące i bardzo trudno to zauważyć jak się coś ogląda (trzeba się starać i być mocno czepliwym), niemniej jest to jakaś tam wada dla ludzi super dokładnych. W tym segmencie rynku jest to raczej normalny stan rzeczy (równe podświetlenie zaczyna się w modelach sporo droższych)

Podsumowanie w 5 słowach: Za taką cenę zajebisty telewizor .

14 Maj 2013 o 14:13
wlochaty Użytkownik

“Plazmy mają tendencję do smużenia”

Aż się zalogowałem bo piszesz takie bzdury jakich mało… Każdy ma swoje preferencje, część woli plazmy inni bardziej elegancko wyglądające LCD/LED, używam obu, ale pisanie że plazmy smużą to jakiś żart… Sprawdź sobie czasy reakcji matrycy w plazmach i wytłumacz mi jak coś co ma 0.001ms może smużyć? Masz ty rozum chłopie…

14 Maj 2013 o 15:30
tomaszchetko Użytkownik

Zluzuj poślady ekspercie, nie ma co się tak denerwować. Może w takim razie znasz lepsze słowo określające moją obserwację albo znasz jej przyczynę: W okolicach grudnia będąc w MM oglądałem 2 plazmy (jedna to było jakieś tanie LG, druga to Panasonic), na których występowało coś w rodzaju ‘przestoju’ obrazu dynamicznego. To wyglądało tak, że podczas scen gdzie dużo się działo elementy, które powinny się przemieścić/zmienić, zostawały na ułamek sekundy w poprzedniej klatce. Nie było to “smużenie” jako efekt widoczny podczas porównań pierwszych LCD do starych CRT, ale wyglądało to trochę dziwnie i nienaturalnie. Zanim powiesz, że to wina sygnału, to podobny efekt zauważyłem u kolegi z 4-5letnią plazmą Panasonica podczas oglądania sygnału z n-ki. Spotkałeś się kiedyś z czymś takim?

14 Maj 2013 o 16:34
maxdebesciak Użytkownik

Zapewne mówisz tu o funckji True Motion, czy jak to tam się zwie (każdy producent inaczej to nazywa). Jak się ją włączy, to tak niestety jest i w tańszych telewizorach jak i w droższych.

14 Maj 2013 o 18:52
wlochaty Użytkownik

Koleś zdecyduj się o czym piszesz, albo co widzisz, bo jeśli piszesz o smużeniu to bardzo mi przykro że twój mózg/oczy rejestrują smużenie przy odpowiedzi matrycy 0.001ms, natomiast to nie rejestrują przy 10-20ms. Nie nie spotkałem się z czymś takim, jesteś pierwszy…

14 Maj 2013 o 22:06
jedreo Użytkownik

Głośniki są do bani i to bez dwóch zdań. NA iboodzie kupiłem 10 kategorii słabszy tv samsunga 40′ 5300 i jest niebo a ziemia. Samsung ma ładne dzwieki troszkę basu a w thosibie totalna kicha. Nie każdego stać by dokopywać zestaw głośników. Samsung jest dopracowany wszystko chodzi płynnie.

14 Maj 2013 o 11:18
huston11 Użytkownik

hehe 11:00 a tu wyprzedane :D

Czekam na TV 32” z przynajmniej 100Hz w dobrej cenie (może być bez smart tv) – kupię 2 sztuki

14 Maj 2013 o 11:39
salej Użytkownik

Huston, masz problem :D

14 Maj 2013 o 11:46
dario_t Użytkownik

Eh, czekałem do 11:00 na przelew. Niestety około 9:30 telewizory zostały wyprzedane :( Proszę o powtórzenie oferty w dniu jutrzejszym ;)

14 Maj 2013 o 22:43
b3rs Użytkownik

Na przelew za kupiony przedmiot masz zdaje się 3 dni.

14 Maj 2013 o 14:30
marcio123 Użytkownik

Ciekawe na ile prawdziwe jest to że jest tam “wbudowane wifi” ;-)

14 Maj 2013 o 14:56
wojczeladz Użytkownik

Jak najbardziej jest to prawda. Ma wbudowane, działające WiFi.

14 Maj 2013 o 22:07
jedreo Użytkownik

True! WiFi działa bez problemu

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.