19 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Rozpoczynamy polowanie iBOOD Hunt!

Czym jest iBOOD Hunt ?!?! Zazwyczaj iBOOD to jedna super oferta, jednego dnia. Jeżeli jednak na stronie pojawia się znak iBOOD Hunt, oznacza to nic więcej jak tylko szalone polowanie na ceny! Za każdym razem kiedy prezentowany produkt zostaje wyprzedany, w jego miejscu pojawia się nowy artykuł w doskonałej cenie. Dlatego też podczas akcji „iBOOD Hunt” należy się naprawdę śpieszyć, aby nie stracić prawdziwej okazji. iBOOD Hunt to obniżki do 80% na produkty, które pojawiały się we wcześniejszych ofertach! Oczywiście tego dnia na stronie głównej pojawią się również nigdy nie prezentowane artykuły, dlatego radzimy uważnie obserwować nasza stronę !

Powodzenia i dobrej zabawy
Zespół iBOOD
Poprzednie oferty HUNT Spóźniłeś się? Śledź naszą stronę na bieżąco, niektóre oferty pojawią się ponownie!
  • Zestaw Sengled Pulse
    55%
    zniżka
  • Głośnik KEF R100 czarny
    46%
    zniżka
  • Okulary przeciwsłoneczne Fossil
    50%
    zniżka
  • Parasol Senz Storm
    64%
    zniżka
  • Router Sitecom WLR-8200
    68%
    zniżka
  • Golarka Braun z technologią Cooling
    53%
    zniżka
  • Zestaw głośnomówiący Belkin TuneBase FM
    86%
    zniżka
  • Klapki Reef
    60%
    zniżka
Przesuń aby zobaczyć poprzednie oferty HUNT
19 Wrzesień 2017 o 01:28
shajs Użytkownik

Nie ma algorytmów żadnych, przynajmniej o niczym mi nie wiadomo. Szybkie klikanie po prostu.

Co do komentarzy – też się zastanawiam. Na stronie z komentarzami poprzedniego hunt’a do dziś nie działają :)

Co do zawartości BOX’a: Zależy od szczęścia. W moim na przykład poprzednio produkty były bardzo niszowe. Na początku byłem trochę rozczarowany, ale ogólnie produkty mi się przydały, na prezenty na przykład, etc. Z elektroniki mało było, tylko głośnik bluetooth i Jawbone UP (niestety był niesprawny). Miałem zasłonę, bluzę do tego, samoopalacze, grę na PS4 (Elder Scrolls Online). Box’y to nie zawsze są takie jackpot’y jak na filmach, możesz trafić box pełen elektroniki, albo ubrań :) Ogólnie wartość przedmiotów przekracza wartość box’a, ale “o ile przekracza”, “jakie przedmioty”, to już kwestia szczęścia :)

19 Wrzesień 2017 o 01:28
L4U Użytkownik

widzieliście że w Hunt Sale jest błąd, sweter jest dwa razy, ale przy jednym jest opis z kosiarki? Ciekawe co będą wysyłać. Choć jak sprawdzałem ta kosiarka na allegro po ok 100 zł chodzi.

19 Wrzesień 2017 o 01:31
maxam Użytkownik

Jezeli chodzi o Boxa, to mój był bardzo kiepski. Zastanawiałem się nawet nad zwrotem, ale ostatecznie nie chciało mi się odsyłać. Nawet poprosiłem obsługę o potwierdzenie zawartości, bo był tak niechlujnie zaklejony taśmą, że można było włożyć rękę i grzebać w środku. Potwierdzili zawartość, więc utwierdzili mnie w tym, że są bardzo duże dysproporcje – jedni dostają mega wypasione Boxy, a innym trafiają się resztki. Rozczarowałem się, bo sądziłem, że jednak wyważają mniej więcej po równo zawartość.

19 Wrzesień 2017 o 01:32
joczu Użytkownik

HycHyc @ 19 Wrzesień 2017 o 01:27

Runastic w koszyczku, polujemy dalej.

To można trzymać w koszyku ? Nie trzeba odrazu kupować ?

19 Wrzesień 2017 o 01:33
HycHyc Użytkownik

joczu @ 19 Wrzesień 2017 o 01:32

To można trzymać w koszyku ? Nie trzeba odrazu kupować ?

W sensie że zakupiony i już potwierdzony.

19 Wrzesień 2017 o 01:40
kasia.gronoo_ Użytkownik

witam wszystkich ????

Mam pytanko dotyczące boxów. Jak to jest? One pojawiają się wśród produktów Hunt Sale? Po północy, czy w dowolnym momencie?

Wybaczcie, początkująca tutaj ????

19 Wrzesień 2017 o 01:40
Tested_PL Użytkownik

Ja tam trafiłem lapka wartego 2-2.5k, plus mnostwo innego stuffu, więc jestem jak najbardziej zadowolony :)

A reszta pójdzie w prezenty pod choinkę.

19 Wrzesień 2017 o 01:44
kilazz Użytkownik

Początkujących mogę od razu ostudzić, szansa że upolujecie boxa jest równa zero i raczej zmarnujecie najbliższe 48 godzin..

19 Wrzesień 2017 o 01:44
joczu Użytkownik

Wiecie może czy da się dodać sposób płatności nie kupując nic wcześniej ? W sensie zapisać kartę kredytową

19 Wrzesień 2017 o 01:45
Tested_PL Użytkownik

joczu @ 19 Wrzesień 2017 o 01:44

Wiecie może czy da się dodać sposób płatności nie kupując nic wcześniej ? W sensie zapisać kartę kredytową

Nie da się.

19 Wrzesień 2017 o 01:48
wojtekmarchewka Użytkownik

Koledz,  po ile były Edifier R1700BT ?

19 Wrzesień 2017 o 01:49
L4U Użytkownik

wojtekmarchewka @ 19 Wrzesień 2017 o 01:48

Koledz,  po ile były Edifier R1700BT ?

Po 379, zastanawiałem się czy kupić do komputera. Ogólnie warto?

19 Wrzesień 2017 o 01:50
kasia.gronoo_ Użytkownik

Ok, ale w teorii próbując polować trzeba odświeżać i czekać w nadzei? Gdzie one się pojawiają?

19 Wrzesień 2017 o 01:54
kilazz Użytkownik

Pojawiają się tak jak wszystkie inne produktym może jeden, może pięć, może za 3 minuty a może w środę o 17.. Na mniej więcej sekundę, w trakcie której jest czas żeby kupić i zapłacić. Z tym że za każdym razem jest płacz wielu osób, że się nie da, oszustwo, zmarnowany czas, kliknęły od razu a się nie dało kupić itp itd.

19 Wrzesień 2017 o 01:56
skrimer Użytkownik

A ile kosztuje taki box?

19 Wrzesień 2017 o 01:56
Tested_PL Użytkownik

ja dodam jeszcze od razu, że tu tylko boty siedzą!

Pozdrawiam wszystkich z botem w myszce i ręce ;)

19 Wrzesień 2017 o 01:57
kilazz Użytkownik

skrimer @ 19 Wrzesień 2017 o 01:56

A ile kosztuje taki box?

ok 450zł z transportem za dużego, małych ostatnio nie było

19 Wrzesień 2017 o 01:57
tracerr23 Użytkownik

kasia.gronoo_ @ 19 Wrzesień 2017 o 01:50

Ok, ale w teorii próbując polować trzeba odświeżać i czekać w nadzei? Gdzie one się pojawiają?

Polecam maksymalizować i minimalizować okno przeglądarki, działa, pojawiają się wtedy wszędzie, nawet na pulpicie może wyskoczyć ;). Co za pytania…

19 Wrzesień 2017 o 01:58
L4U Użytkownik

kilazz @ 19 Wrzesień 2017 o 01:54

Z tym że za każdym razem jest płacz wielu osób, że się nie da, oszustwo, zmarnowany czas, kliknęły od razu a się nie dało kupić itp itd.

Da się, da. Tylko jak 100 osób klika a sa 3 sztuki to wychodzi na zasadzie losowania. Szanse są minimalne. Może je zwiększyć szybki komputer, szybkie łącze i niski ping. Trzeba błyskawicznie płacić. Ogólnie loteria nawet jak się akurat będzie przy komputerze.

19 Wrzesień 2017 o 02:01
kilazz Użytkownik

Dokładnie, czysta loteria, jestem na iboodzie  8 lat i nie udało mi się kupić wszystkich boxów, które chciałem. Ale wiem jedno – jak ktoś tu przyszedł pierwszy raz i myśli że kupi boxa, to może od razu iść spać, i wrócić za 2 dni po huncie..

19 Wrzesień 2017 o 02:04
JerzyBer Użytkownik

W jakiej cenie był dysk ssd samsunga ? Może ktoś wie

19 Wrzesień 2017 o 02:05
L4U Użytkownik

dobre żarty 300 zł za kłódkę :)

ja bym nie demonizował, jak ktoś będzie miał farta to i trafi boxa, trzeba walczyć. Co do bootów jest trochę w tym prawdy, w starmy skrypcie ibood była taka możliwość, kilka dobrych lat temu takie hunty znikaly w oczach wszystko wykupowały boty, prawie nic się nie dało kupić, trzeba było polować jak na boxy teraz :) choc i oferty chyba lepsze były

19 Wrzesień 2017 o 02:05
Rzyczy Użytkownik

Co za chamstwo. error

Ostatnio złożono zamówienie, którego nie opłacono. Prosimy spróbować ponownie za 10 minut.

19 Wrzesień 2017 o 02:06
Rzyczy Użytkownik

Kupić to ja chciałam bo po to klikam zamawiam i płace żeby zamówić, ale się iBOOD zawiesił.

Rzyczy @ 19 Wrzesień 2017 o 02:05

Co za chamstwo. error

Ostatnio złożono zamówienie, którego nie opłacono. Prosimy spróbować ponownie za 10 minut.

19 Wrzesień 2017 o 02:06
gienislaw Użytkownik

kilazz @ 19 Wrzesień 2017 o 02:01

Dokładnie, czysta loteria, jestem na iboodzie  8 lat i nie udało mi się kupić wszystkich boxów, które chciałem. Ale wiem jedno – jak ktoś tu przyszedł pierwszy raz i myśli że kupi boxa, to może od razu iść spać, i wrócić za 2 dni po huncie..

rozumiem, że skoro jestem pierwszy raz to nie umiem kliknąć kup i zapłać? a Ty tak?

19 Wrzesień 2017 o 02:08
kilazz Użytkownik

gienislaw @ 19 Wrzesień 2017 o 02:06

rozumiem, że skoro jestem pierwszy raz to nie umiem kliknąć kup i zapłać? a Ty tak?

pogadamy za 2 dni..

19 Wrzesień 2017 o 02:08
HycHyc Użytkownik

Nie wiem, ja problemów nie mam i 2 zegarki już zgarnięte.

19 Wrzesień 2017 o 02:09
asq Użytkownik

jak będzie box to zobaczysz. następnym razem wrócisz z przetestowanym skryptem :)

19 Wrzesień 2017 o 02:11
JerzyBer Użytkownik

W jakiej cenie był dysk ssd samsung evo 850 ?

19 Wrzesień 2017 o 02:14
bax30 Użytkownik

JerzyBer @ 19 Wrzesień 2017 o 02:11

W jakiej cenie był dysk ssd samsung evo 850 ?

650 zł

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.