19 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Rozpoczynamy polowanie iBOOD Hunt!

Czym jest iBOOD Hunt ?!?! Zazwyczaj iBOOD to jedna super oferta, jednego dnia. Jeżeli jednak na stronie pojawia się znak iBOOD Hunt, oznacza to nic więcej jak tylko szalone polowanie na ceny! Za każdym razem kiedy prezentowany produkt zostaje wyprzedany, w jego miejscu pojawia się nowy artykuł w doskonałej cenie. Dlatego też podczas akcji „iBOOD Hunt” należy się naprawdę śpieszyć, aby nie stracić prawdziwej okazji. iBOOD Hunt to obniżki do 80% na produkty, które pojawiały się we wcześniejszych ofertach! Oczywiście tego dnia na stronie głównej pojawią się również nigdy nie prezentowane artykuły, dlatego radzimy uważnie obserwować nasza stronę !

Powodzenia i dobrej zabawy
Zespół iBOOD
Poprzednie oferty HUNT Spóźniłeś się? Śledź naszą stronę na bieżąco, niektóre oferty pojawią się ponownie!
  • Zestaw Sengled Pulse
    55%
    zniżka
  • Głośnik KEF R100 czarny
    46%
    zniżka
  • Okulary przeciwsłoneczne Fossil
    50%
    zniżka
  • Parasol Senz Storm
    64%
    zniżka
  • Router Sitecom WLR-8200
    68%
    zniżka
  • Golarka Braun z technologią Cooling
    53%
    zniżka
  • Zestaw głośnomówiący Belkin TuneBase FM
    86%
    zniżka
  • Klapki Reef
    60%
    zniżka
Przesuń aby zobaczyć poprzednie oferty HUNT
25 Wrzesień 2017 o 18:37
psychopata10 Użytkownik

rollergames – drugi box i znowu lipa:/Słabo a szkoda. Zaczynam się cieszyć że tym razem mi się nie udało…

rollergames @ 25 Wrzesień 2017 o 18:22

Potwierdzam na Polskę to drugi sort. Dostałem literkę B. Aż nie chce mi się robić filmu. Chyba zwrócę tego boxa. Po co mi butelki dla niemowlaka, klamka axa, czy 100 sztuk baterii AA. Do tego kapa na kanapę i gacie po tacie. Gra z ludzikami na ps4 i plecak. Z niby cennych rzeczy kamerka mio i słuchawki.

25 Wrzesień 2017 o 18:44
trzeci Użytkownik

A nie sądzicie, że B to po prostu POLSKA, a numer z literą A to Niemcy? Taka segregacja po kraju dla ułatwienia w magazynie centralnym?
Pytanie teraz – ile było boksów na PL i ile na DE, ewentualnie jak jest zasada kto pierwszy ten lepszy (razem mieliśmy hunt) to ile PL zdobyła a ile DE.
Czy kraj A ma lepsze produkty od kraju B. No i ile osób się przyzna / pokaże co w środku. Wiadomo – jak coś fajnego to pokaże się, jak nie, to nie ma sensu. Ilu osobom się chce itp.

Ja jestem tym szczęśliwcem gdzie w boksie miałem… laptopa :)
Więc – tak, da się… ale jak widać – loteria. 
Teraz pytanie – ile będzie “szczęśliwców” z PL z czymś cennym, a ile z DE.

Dokładnie miałem:

1. laptop ACER Aspire F15
2. słuchawki AKG – te co wszyscy
3. plecak – ten sam co wszyscy
4. pościel
5. pokrowiec na bidon/termos
6. AXA – to co w każdym
7. ładowarka GUARDO
8. bateria GUARDO
9. Kamera MIO – ta co każdy
10. ładowarka USB Handsfree
11. dysk zewnętrzny 2.5″ 1TB
12. butelki dla dzieci – te co ma każdy

No i najważniejsze – moje zamówienie to 77B, więc dość wysoki numer (minimum 77 boksów?) :D
To jak na razie mało osób się “ujawniło” więc może nie jestem sam z PL z laptopem, to że nie ma 8 osób tutaj na forum, nie znaczy, że inni nie mieli…

25 Wrzesień 2017 o 18:48
trzeci Użytkownik

rollergames @ 25 Wrzesień 2017 o 18:13

A admin wspominał że jedna osoba nie dostanie więcej niż jednego boxa. Czyli mijał się z prawdą.

No nie oszukujmy się, ale może jego dziewczyna czy brat też może mieć konto i kupować.
Tu raczej jest ograniczenie – 1 box na 1 konto.
W gospodarstwie domowym możesz mieć i 5 osób co polują, czemu masz im tego zabronić?

Choć realnie to myślę, że ma po prostu kilka kont i kupuje ;)

25 Wrzesień 2017 o 18:58
patrise Użytkownik

trzeci gratuluję szczęścia i laptopa :) nie oszukujmy się, że każdy z nas kupując boxa właśnie na taką zawartość liczy. Fajnie, że chociaż dwie osoby z Polski potwierdziły dostanie lapka.

A możesz napisać coś więcej jakie oznaczenie modelu i czy wygląda na zupełną nówkę czy są jakieś ślady jak w towarach refurbished / po zwrocie?

25 Wrzesień 2017 o 19:07
trzeci Użytkownik

Lapek to ACER ASPIRE F15. Model z 2017 roku.
Dokładny model to f5-573G-55Y0 - i5, win10home, geforce 940mx, 8gb ramu, 256 ssd + 1TB hdd, 15,6 FHD

Nie wiem jak się oznacza refurbished, pudełko miało przeciętą plombę więc pewnie był otwierany itp.
Nie uruchamiałem jeszcze, wygląda na cały ;d

25 Wrzesień 2017 o 19:07
roszi Użytkownik

Zestaw avent

Plecak lowepro bp250aw

Plecak Case Logic

Mio MiVue m560

Klamka Axa

The order – PS4

Blomus

Pościel

Słuchawki AKG K935

Myjka do ciała

Brakuje headlinera ????

25 Wrzesień 2017 o 19:12
radekneu Użytkownik

- Jabra Elite Sport (1100zł nowe)- kamerka MIO M560- słuchawki bezprzewodowe AKG K935- 4 żarówki Philips LED dimmable- ładowarka do auta z zasilaczem do lapka- zestaw 6 buteleczek Philips Avent- Plecak Lowepro- klamka (rozwalona raczej)- ładowarka nie wiadomo do czego- router Sitecom X8 AC1750- słuchawki bluetooth HP600- kinkiet- buty rozmiar 44

23B

gdyby nie Jabra to byłoby kiepsko.

25 Wrzesień 2017 o 19:36
rollergames Użytkownik

Powiedzcie czy te słuchawki są coś warte  AKG K935 to u mnie najcenniejsza rzecz oprócz kamerki mio. Bo nie wiem czy zwracać boxa. Ja nie jestem z tych co chce się upychać to na allegro.

25 Wrzesień 2017 o 20:13
clusca Użytkownik

Ha, to dostałeś coś podobnego do mnie (box 25B), tylko że ja wąż ogrodowy 45 metrów i zamiast kubków i etui na okulary – pościel i kurtka dla olbrzyma ;)

Butelki Aventa w podartym pudełku.

25 Wrzesień 2017 o 20:17
logoon86 Użytkownik

hej, u mnie lista jak poniżej:

Kamera IP zewnętrzna kopułowa  Mr Safe 720p

Kenwood KMix blender kielichowy blx750 500 zł

Beats by DRE monster in ear

Słuchawki AKG k935

Belkin Tunebase handsfree transmiter FM iPhone

Plecak Lowepro ridgeline bp 250 AW

AXA klamka + zamek

Mio MiVue M560 kamerka sportowa

Blomus materiałowy izolator na butelkę

Guardo dual battery charger

Etui na okulary

Zestaw 6 butelek Philips Avent

Wydaje mi się całkiem spoko, fakt produkty akurat mi nie potrzebne aczkolwiek nie można narzekać ;)

25 Wrzesień 2017 o 20:17
clusca Użytkownik

BTW, moja myszka trafiła właśnie do DPD, jutro dostawa (to info dla kolegi, który pytał, czy inne rzeczy zamówione na Huncie dotarły).

25 Wrzesień 2017 o 20:27
dejwid992 Użytkownik

clusca @ 25 Wrzesień 2017 o 20:19

Ja odsyłam. Nie będę się bawił w akwizytora iBood, który za “prowizję” opycha im zwrócony towar :)

można je odesłać ?

25 Wrzesień 2017 o 20:30
clusca Użytkownik

W ciągu 14 dni. Chyba, że kupiłeś na konto firmowe z fakturą VAT, to niespecjalnie. Wtedy nie jesteś konsumentem.

25 Wrzesień 2017 o 20:31
clusca Użytkownik

clusca @ 25 Wrzesień 2017 o 20:30

W ciągu 14 dni. Chyba, że kupiłeś na konto firmowe z fakturą VAT, to niespecjalnie. Wtedy nie jesteś konsumentem.

Znaczy chodzi mi o cały BOX, nie tylko o butelki ;)

25 Wrzesień 2017 o 20:33
dejwid992 Użytkownik

clusca @ 25 Wrzesień 2017 o 20:31

Znaczy chodzi mi o cały BOX, nie tylko o butelki ;)

nie nie, jako osoba prywatna :) i chodzi mi o box. jest gdzieś wzmianka gdzie to odesłać i jak wygląda procedura?

25 Wrzesień 2017 o 20:36
clusca Użytkownik

dejwid992 @ 25 Wrzesień 2017 o 20:33

nie nie, jako osoba prywatna :) i chodzi mi o box. jest gdzieś wzmianka gdzie to odesłać i jak wygląda procedura?

Pobierz fakturę z konta iBood. Tam wszystko masz opisane wraz z wzorem oświadczenia do odstąpienia od umowy.

25 Wrzesień 2017 o 20:37
rollergames Użytkownik

JUż wąż ogrodowy przydałby mi się bardziej niż pojedyncza klamka AXA. Kto w domu ma jedne drzwi !  Ja się zastanawiał czy takich szrotów nie odsyłać.

25 Wrzesień 2017 o 20:37
Zwolex Użytkownik

U mnie sprawa wygląda z boxem tak:

- Linksys Lapac1750pro

- Kamerka Mio

- Słuchawki AKG

- Słuchawki Beats Urbeats

- 3 butelki wina Gayda Syrah 2014

- 2 zestawy butelek Avent Philips. Ktoś pisał, że to sprzedał. Ile to jest warte?

- Plecak Lowepro

- Klamka Axa

- Pokrowiec termiczny na butelke

- Etui na okulary

- Ładowarka i bateria Guardo

- 2 razy ładowarka z czterema wyjściami USB

- 2 razy jakaś podkładka do jadalni

Box nie jest zły, ale czuje pewien niedosyt, gdyż bardzo mało z tych pasuje bezpośrednio dla mnie. Butelki dla niemowlaków Philipsa razy dwa to po prostu masakra. Do tego pokrowiec, etui, podkładki i ładowarka oraz bateria guardo to taki najgorszy zapychacz jaki chyba był. Linksys jak się domyślam jest headlinerem boxa, lecz chętnie bym go zamienił na coś innego szczerze. ;)

25 Wrzesień 2017 o 21:51
brzewa Użytkownik

box 70B

25 Wrzesień 2017 o 22:03
clusca Użytkownik

Dobrze, że ten plecak zamówiłem w kolorze khaki, bo widzę, że wszyscy niebieskie dostali ;)

26 Wrzesień 2017 o 08:40
trzeci Użytkownik

rollergames @ 25 Wrzesień 2017 o 15:55

Niemieckie edycje od razu laptop w środku.

https://youtu.be/J3glQWu04Xo

Myślę, że to po prostu taki sam szczęściarz jak ja… Fakt, że on ma elitebook a ja acer (więc troche inna liga ;)

Domyślam się, że dużo osób tutaj narzeka, ale w PL ujawniło się może z 10-15 boksów – a jak widać po nr boksów to było ich na PL min 77 (mój nr) więc może być tak, że takich jak ja osób,z laptopem, w PL jest jeszcze może i 30 :)

Zreszta na niemieckim forum z huntem z 3 osoby wymieniły co miały i też nie widzę tam jakiś wypasów… więc po prostu wykluczam opcję, że każdy box ma fajne, wartościowe gadżety.

Ja to traktuje trochę jako zabawę, akurat mnie się trafiło i jestem bardzo szczęśliwy (córka bardziej bo laptop będzie dla niej do szkoły)

Powiem szczerze, że też liczyłem na jakiś telefon np. apple (przeważnie, że teraz 8 w natarciu), też mam lekkie wrażenie, że w PL są wypychacze, a tam u nich trochę wyższa półka. Ale narzekać nie ma co, nawet jak ktoś na handel weźmie to myślę, że bez problemu zarobi na nawet słabym boksie. Nie zawsze będzie wypas i tyle…

26 Wrzesień 2017 o 08:55
transmruk2 Użytkownik

trzeci @ 26 Wrzesień 2017 o 08:40

Myślę, że to po prostu taki sam szczęściarz jak ja… Fakt, że on ma elitebook a ja acer (więc troche inna liga ;)

Domyślam się, że dużo osób tutaj narzeka, ale w PL ujawniło się może z 10-15 boksów – a jak widać po nr boksów to było ich na PL min 77 (mój nr) więc może być tak, że takich jak ja osób,z laptopem, w PL jest jeszcze może i 30 :)

Zreszta na niemieckim forum z huntem z 3 osoby wymieniły co miały i też nie widzę tam jakiś wypasów… więc po prostu wykluczam opcję, że każdy box ma fajne, wartościowe gadżety.

Ja to traktuje trochę jako zabawę, akurat mnie się trafiło i jestem bardzo szczęśliwy (córka bardziej bo laptop będzie dla niej do szkoły)

Powiem szczerze, że też liczyłem na jakiś telefon np. apple (przeważnie, że teraz 8 w natarciu), też mam lekkie wrażenie, że w PL są wypychacze, a tam u nich trochę wyższa półka. Ale narzekać nie ma co, nawet jak ktoś na handel weźmie to myślę, że bez problemu zarobi na nawet słabym boksie. Nie zawsze będzie wypas i tyle…

ja mam 90B boxa, wiec jesli na PL kazdy byl oznaczony to bylo 90 :D chociaz admin pisal ze 18% nie pojdzie bo ktos klinal po dwa razy…

26 Wrzesień 2017 o 09:02
tgm666 Użytkownik

transmruk2 @ 26 Wrzesień 2017 o 08:55

ja mam 90B boxa, wiec jesli na PL kazdy byl oznaczony to bylo 90 :D chociaz admin pisal ze 18% nie pojdzie bo ktos klinal po dwa razy…

To raczej tak nie działa, we wcześniejszym huncie  mój box miał nr 127 – wątpię żeby tyle boxów puścili ;)

26 Wrzesień 2017 o 09:06
transmruk2 Użytkownik

tgm666 @ 26 Wrzesień 2017 o 09:02

To raczej tak nie działa, we wcześniejszym huncie  mój box miał nr 127 – wątpię żeby tyle boxów puścili ;)

tez tak mysle, to raczej oznaczenia zeby wiedzieli co komu wyslali i w razie zwrotow zeby wiedzieli czy wszystko wrocilo :D

26 Wrzesień 2017 o 10:45
clusca Użytkownik

Czy ktoś ze szczęśliwych nabywców MadCatz’a RAT 4 znalazł oprogramowanie do tej myszy?

Firma zbankrutowała i na ich stronie dział Downloads nie działa.

26 Wrzesień 2017 o 11:17
clusca Użytkownik

clusca @ 26 Wrzesień 2017 o 10:45

Czy ktoś ze szczęśliwych nabywców MadCatz’a RAT 4 znalazł oprogramowanie do tej myszy?

Firma zbankrutowała i na ich stronie dział Downloads nie działa.

Ok. Już znalazłem. Może komuś się przyda.

27 Wrzesień 2017 o 08:42
kilazz Użytkownik

No i zgodnie z przewidywaniami znalazły się osły, które pchają się po kota w worku a teraz płaczą, że w pudle nie ma niewiadomo czego i będą odsyłały. Masakra. Po co wieśniaki licytujecie? Ja rozumiem można mieć większe oczekiwania ale odsyłanie to już jest szczyt żenady..

27 Wrzesień 2017 o 10:14
Moderator marketing-nl Moderator

Witam, przypominam, że na forum nie sprzedajemy produktów, nawet jeżeli były one zakupione na iBOOD. Proszę o trzymanie się tamatu czyli ostatniego Hunta.

Pozdrawiam

27 Wrzesień 2017 o 12:00
clusca Użytkownik

kilazz @ 27 Wrzesień 2017 o 08:42

No i zgodnie z przewidywaniami znalazły się osły, które pchają się po kota w worku a teraz płaczą, że w pudle nie ma niewiadomo czego i będą odsyłały. Masakra. Po co wieśniaki licytujecie? Ja rozumiem można mieć większe oczekiwania ale odsyłanie to już jest szczyt żenady..

Kolego Kilazz,

zaraz powiesz, że nie jesteśmy kolegami, więc uprzedzając fakty informuję, że to tylko taki zwrot grzecznościowy. Tak, grzecznościowy, choć z treści Twojej wypowiedzi raczej wynikać by mogło, że jest Ci on obcy. Zatem kontynuując, informuję, że jako konsument mam prawo do odstąpienia od umowy i to bez podania przyczyny. Jeśli otrzymuję w pudle przedmioty, które są mi do niczego potrzebne, to nie widzę powodu, żeby z tego prawa nie skorzystać.

Kupując miałem nadzieję, że otrzymam choć jeden przedmiot “wartościowy”, który będzie dla mnie w jakiś sposób użyteczny, jednak tak się nie stało. To dokładnie, jak każdy inny produkt kupowany wysyłkowo. Nie odpowiada moim oczekiwaniom, czy to z powodu jakości wykonania, koloru, funkcjonalności, mam prawo go zwrócić. Być może dla Ciebie nie ma różnicy, co jest w Box’ie. Klameczka, wąż ogrodowy, ładowarka do nie wiadomo czego, przestarzałe słuchawki, za małe, bądź za duże ciuchy, myszki, których nikt kupować nie chce, bo producent zbankrutował, czy rozpakowane kulki analne. To bez różnicy, opchnie się na jakimś portalu i kilka złotych się zarobi. Jeśli się mylę co do Twoich intencji dotyczących box’a, to przepraszam, ale tym bardziej nie rozumiem, dlaczego uważasz za wieśniactwo odsyłanie rzeczy, które nie są Ci do czegokolwiek potrzebne.

Jeśli chodzi zaś o szczyt żenady, to raczej powiedziałbym tak o wysyłaniu do swoich klientów uszkodzonych przedmiotów lub, jak m.in. w moim przypadku, towarów w podartych opakowaniach (to już nawet wstyd komuś w prezencie wręczyć), nie wspominając o odpowiedzi, jaką otrzymał jeden z iBood-owiczów z centrali w Holandii.

Pozdrawiam mimo wszystko,

clusca

27 Wrzesień 2017 o 14:03
kilazz Użytkownik

Kupujesz świadomie rzeczy w ciemno a następnie stękasz, że nie ma tam rzeczy które sobie wymarzyłeś – no comment. Trzeba było te 400zł wydać na rzeczy użyteczne kupowane świadomie a nie grać w ciemno. W kasynie też polecisz płakać do kasy jak przegrasz, bo liczyłeś na 777 ale nie wyszło i dostałeś ochłapy? Naprawdę, odrobina odpowiedzialności za swoje czyny.. albo po prostu nie graj w takie gierki jak nie potrafisz się bawić..

ps. dziwią cię opakowania podarte? A czytałeś co to box? “Produkty te mogą być używane (..) Na przykład odnowione, ponownie certyfikowane, z kartonu lub naprawione. “

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.