19 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Rozpoczynamy polowanie iBOOD Hunt!

Czym jest iBOOD Hunt ?!?! Zazwyczaj iBOOD to jedna super oferta, jednego dnia. Jeżeli jednak na stronie pojawia się znak iBOOD Hunt, oznacza to nic więcej jak tylko szalone polowanie na ceny! Za każdym razem kiedy prezentowany produkt zostaje wyprzedany, w jego miejscu pojawia się nowy artykuł w doskonałej cenie. Dlatego też podczas akcji „iBOOD Hunt” należy się naprawdę śpieszyć, aby nie stracić prawdziwej okazji. iBOOD Hunt to obniżki do 80% na produkty, które pojawiały się we wcześniejszych ofertach! Oczywiście tego dnia na stronie głównej pojawią się również nigdy nie prezentowane artykuły, dlatego radzimy uważnie obserwować nasza stronę !

Powodzenia i dobrej zabawy
Zespół iBOOD
Poprzednie oferty HUNT Spóźniłeś się? Śledź naszą stronę na bieżąco, niektóre oferty pojawią się ponownie!
  • Zestaw Sengled Pulse
    55%
    zniżka
  • Głośnik KEF R100 czarny
    46%
    zniżka
  • Okulary przeciwsłoneczne Fossil
    50%
    zniżka
  • Parasol Senz Storm
    64%
    zniżka
  • Router Sitecom WLR-8200
    68%
    zniżka
  • Golarka Braun z technologią Cooling
    53%
    zniżka
  • Zestaw głośnomówiący Belkin TuneBase FM
    86%
    zniżka
  • Klapki Reef
    60%
    zniżka
Przesuń aby zobaczyć poprzednie oferty HUNT
27 Wrzesień 2017 o 14:10
clusca Użytkownik

Kilazz, wyluzuj ;) Odesłanie jest jedną z opcji, którą rozważałem. Prawda jest taka, że nie spodziewałem się nie wiem czego, ale po cichu liczyłem na coś, co mi się może przydać (chyba każdy z nas). Nie chce mi się bujać z każdą rzeczą na olx, czy gdzie indziej, więc najzwyklej na świecie pewnie odsprzedam boxa komuś, komu się chce i sobie zarobi, albo zostawię i najzwyklej w świecie będę polował na następnego przy najbliższym Huncie ;)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.