19 Grudzień 2017 o 00:00
iBOOD

Rozpoczynamy polowanie iBOOD Hunt!

Czym jest iBOOD Hunt ?!?! Zazwyczaj iBOOD to jedna super oferta, jednego dnia. Jeżeli jednak na stronie pojawia się znak iBOOD Hunt, oznacza to nic więcej jak tylko szalone polowanie na ceny! Za każdym razem kiedy prezentowany produkt zostaje wyprzedany, w jego miejscu pojawia się nowy artykuł w doskonałej cenie. Dlatego też podczas akcji „iBOOD Hunt” należy się naprawdę śpieszyć, aby nie stracić prawdziwej okazji. iBOOD Hunt to obniżki do 80% na produkty, które pojawiały się we wcześniejszych ofertach! Oczywiście tego dnia na stronie głównej pojawią się również nigdy nie prezentowane artykuły, dlatego radzimy uważnie obserwować nasza stronę !

Powodzenia i dobrej zabawy
Zespół iBOOD
Poprzednie oferty HUNT Spóźniłeś się? Śledź naszą stronę na bieżąco, niektóre oferty pojawią się ponownie!
  • Lampy Osram LED | GU5.3 | 5 W
    93%
    zniżka
  • Dyson DC33c Plus Cyclone
    40%
    zniżka
  • Żelazko z generatorem pary Philips SpeedCare
    65%
    zniżka
  • Nawilżacz+ Motorola
    55%
    zniżka
  • Lampa Lirio Posada
    86%
    zniżka
  • Radio + ładowarka samochodowa Technaxx
    45%
    zniżka
  • Żelazko z generatorem pary Philips SpeedCare
    51%
    zniżka
  • Mikser ręczny Philips Viva | 5 prędkości i turbo
    58%
    zniżka
Przesuń aby zobaczyć poprzednie oferty HUNT
20 Grudzień 2017 o 00:08
Krzychu007 Użytkownik

Na stronie głównej HUNT i osram, klikam kupuje i przenosi do strony ze szczoteczkami … Czyli chyba  the end?

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 00:11
Mariusch Użytkownik

Ehh chciałem Samsunga 850 Evo ale za każdym razem go przegapiłem:(

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 00:12
Mariusch Użytkownik

Mariusch @ 20 Grudzień 2017 o 00:11

chciałem kupić*

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 00:20
lysybb Użytkownik

Sprawdzam iboda od 4-5 lat kupiłem łącznie raptem 2 plecaki bo “akurat” było warto, a hunty sprawdzałem z “doskoku” bo nie mam czasu, ale jak tak czytam te wszystkie komentarze, to naprawdę trzeba mieć szczęście jak w totku. A jak już ktoś kupi to narzeka, że skład jest warty ledwo ceny lub też trzeba było dopłacić. Chyba stronka pójdzie w zapomnienie jak dla mnie…

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 00:40
blazej200 Użytkownik

lysybb @ 20 Grudzień 2017 o 00:20

Sprawdzam iboda od 4-5 lat kupiłem łącznie raptem 2 plecaki bo “akurat” było warto, a hunty sprawdzałem z “doskoku” bo nie mam czasu, ale jak tak czytam te wszystkie komentarze, to naprawdę trzeba mieć szczęście jak w totku. A jak już ktoś kupi to narzeka, że skład jest warty ledwo ceny lub też trzeba było dopłacić. Chyba stronka pójdzie w zapomnienie jak dla mnie…

Mam to samo tylko ok. dwa razy tak długo obserwuję iBooda. Kupiłem do tej pory jedną lampkę Philipsa (fakt, trochę taniej niż w PL) i elastyczne paski w tym roku, które po kilku tygodniach w Polsce zaczęły być sprzedawane za kilkukrotnie niższą cenę niż na iBOOD (!)… A przeze te lata prawie codziennie śledziłem tę stronę, zwłaszcza, że czytam newsletter. Szkoda czasu.

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 00:42
L4U Użytkownik

U mnie na koniec przeskoczyło z PS4 na osram, nie widziałem w ogóle tych pośrednich produktów które niby sa w historii. Ktoś je widzial? Chyba jakieś błędy były na koniec.

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 08:47
Krzychu007 Użytkownik

Mariusch @ 20 Grudzień 2017 o 00:11

Akurat on pojawiał sie minimum z 6 razy i był dlugo na stronce, więc łatwo było go kupic

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 12:30
jeakar Użytkownik

Znalazłem ciekawe zestawienie > http://iboodhunt.1dagskoopjes.nl/geschiedenis

Zobaczcie ile tam było box’ów !!!

Odpowiedz

20 Grudzień 2017 o 12:40
tweetiaszek Użytkownik

Teraz i tak jest dużo boxów, kiedyś przez całego hunta były dwa, jeden mały i jeden duży, a teraz 4, ostatnio 5 lub więcej.

Odpowiedz

28 Grudzień 2017 o 10:46
User1234 Użytkownik

Proszę o informację dlaczego Państwo anulują bez podania powodu zakupionego BOXa. 
Nie chcę mówić jak duże jest to rozczarowania z mojej strony. Prawie 24h siedzenia non stop (udało się kupić boxa w ostatnim rzucie o 23:30) przed komputerem i czekania na pojawienie się boxa aby w końcu udało się kupić a Państwo to anulują wysyłając taką wiadomość: 

W dniu None złożyłeś na iBOOD zamówienie numerSOXXXXXX..

Niestety musimy Cię poinformować, że z powodów niezależnych od nas, byliśmy zmuszeni anulować dostawę produktu(ów). Niestety nic więcej nie możemy zrobić – rozumiemy, że może być to rozczarowujące i serdecznie za to przepraszamy.

Kwota za produkt zostanie zwrócona w ciągu 7 do 14 dni w ten sam sposób, w jakim za niego płaciłeś. Jeżeli sprawa dotyczy całego zamówienia, koszty przesyłki również zostaną zwrócone.

Ta wiadomość nie ma wpływu na inne produkty z tego zamówienia. O wszystkich zmianach będziesz informowany na bieżąco.

Jeżeli zamówiłeś kilka produktów i nie chcesz otrzymać pozostałej części zamówienia, możesz je anulować w sekcji Mój iBOOD.

Produkt
Ilość

ibood box deltex 100 euro XL
1x

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 00:19
Mayn Użytkownik

Identyczną wiadomość również otrzymałem,  z tym że dotyczyła zamówionych inteligentnych wtyczek MrSafe, które są dostępne dzisiaj w wyprzedaży flash…więc o co chodzi? Po prostu Ibood juz dawno zszedł na psy a teraz na dodatek zaczynają robić ludzi w konia…obracając klientów pieniędzmi przez 14 dni zanim zwrócą wpłacone środki na konto. KPINA!!!

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 01:45
maxam Użytkownik

User1234 @ 28 Grudzień 2017 o 10:46

Proszę o informację dlaczego Państwo anulują bez podania powodu zakupionego BOXa.

Kupiłeś 1 szt, czy więcej?

Odpowiedz

6 Styczeń 2018 o 11:13
psychopata10 Użytkownik

Dziwne nikt nie mówi co miał w boxie czy może wszystkie anulowali?;)

Odpowiedz

6 Styczeń 2018 o 14:24
maxam Użytkownik

psychopata10 @ 6 Styczeń 2018 o 11:13

Dziwne nikt nie mówi co miał w boxie czy może wszystkie anulowali?;)

Wysyłka dopiero 11 stycznia z tego co widzę.

Odpowiedz

6 Styczeń 2018 o 14:59
Kubbawesome Użytkownik

Wysyłka 12 stycznia, pierwotnie miała być 8, ale coś się opóźniło (dali kupon rabatowy na 25zł wiec w sumie mi tam pasuje :P ) – wrzucę unboxing na yt i podeśle tutaj (mój pierwszy box <proud> )

Odpowiedz

6 Styczeń 2018 o 19:11
psychopata10 Użytkownik

aaa to przepraszam – nie wiedziałem że tak późno wysyłają

Odpowiedz

6 Styczeń 2018 o 22:43
dejwid992 Użytkownik

ja też wrzucę :) #badylarz #pdk

Odpowiedz

16 Styczeń 2018 o 11:28
borewicz9 Użytkownik

dejwid992 @ 6 Styczeń 2018 o 22:43

ja też wrzucę :) #badylarz #pdk

Wysłali Wam już ?

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.