25 Maj 2017 o 00:00
iBOOD

Maszynka do włosów Remington ze zbiornikiem na włosy

Maszynka do włosów Remington

Maszynka do włosów Remington HC6550 została wyposażona w ostrza z tytanową powłoką, 9 nakładek dla różnych długości oraz wbudowany zbiornik, który dosłownie odkurza obcięte włosy.

Specyfikacja

Producent: Remington
Typ: HC6550
Gwarancja: 2 lata od iBOOD, 3 lata od Remington

• Ostrza z powłoką tytanową
  • 9 nakładek dla optymalnej długości
  • Wbudowany zbiornik na włosy

Ostrza z powłoką tytanową
Samo-ostrzące się ostrza
Zbiornik na włosy (dwa razy większy niż w poprzednim modelu)
Bateria litowa
100% większa siła ssania w porównaniu do poprzedniego modelu
Czas pracy: do 60 minut
Czas ładowania: 4 godziny
9 nakładek 1,5 – 25 mm
Możliwość używania bezprzewodowego oraz z kablem
Wskaźnik naładowania
Łatwe czyszczenie
Etui podróżne
Zestaw do czyszczenia w zestawie

25 Maj 2017 o 00:58
biniek Użytkownik

Na morelach 199 i darmowa dostawa – w ibodzie dobra zmiana układa biznes plan ;)

25 Maj 2017 o 01:41
Padre_peper Użytkownik

W zeszłym roku po tej samej ofercie w Ibood kupiłem oczywiście u tańszego sprzedawcy w Polsce, maszynkę polecam, tylko twarde włosy z brody potrafią wyskoczyć, niemniej całe golenie odbywa się bez fartucha i pól godziny sprzątania.

25 Maj 2017 o 09:04
dzejkob89 Użytkownik

A jaka minimalna długość golenia, w sensie bez nakładek? Idzie dobrze na łyso ogolić? :)

25 Maj 2017 o 12:08
tomkules Użytkownik

Kupiłem tutaj poprzednim razem i polecam jak najbardziej. Od wielu lat golę głowę na łyso, bez żadnych nakładek i już trochę Philipsów zajechałem, tutaj na razie same plusy:

- zbieranie do pudełka super sprawa (oczywiście wszystkiego nie wciągnie, ale to przecież nie jest jakiś odkurzacz – zapewniam, że bałaganu dużego nie zostawia),

- dzięki wielu końcówkom ciekawie zaokrąglonym żona bawi się we fryzjerkę i sama strzyże synów – już się dawno mi ta maszynka zwróciła ;),

- bardzo dobry stosunek jakości do ceny – nie ma szans znaleźć nic lepszego w takim przedziale cenowym,

- długa praca na akumulatorze, w szczególności mając na uwadze, że jest tam mały wiatraczek zaciągający włosy do pojemnika,

- tak jak ktoś już wspominał szerokie ostrze,

- samo-ostrzące się ostrza z powłoką tytanową.

Można się jedynie przyczepić do grubości samej maszynki, która jest większa niż inne maszynki tradycyjne, ale to ze względu na wyciągany pojemnik na włosy. Mi to akurat nie przeszkadza, ale to moje subiektywne odczucie.

25 Maj 2017 o 07:42
liet Użytkownik

Mam mieszane uczucia. Zazwyczaj file dłuższy zarost i niestety po goleniu nadal wszędzie dookoła jest bałagan. Nie ma znaczenia czy maszynkę przesuwam wolno czy szybko. Jest też dosyć spora. Na plus jakość golenia, ale sam patent z wciąganiem włosów to raczej bajer.

25 Maj 2017 o 08:22
rollergames Użytkownik

5zł drożej niż na morele. Ibood chyba stracił sens sprzedaży grupowej. Tyko teraz nie wiem jak go nazwać sklep z pięcioma produktami ?

25 Maj 2017 o 11:23
darnoq998 Użytkownik

Kupiłem ją przy ostatnim rzucie i jestem  zadowolony. Dużo lepsza niż moja poprzednia (Braun hair and beard). Tnie dość dokładnie i ma szerokie ostrze przez co trwa to krótko, redukuje burdel, ma sporo końcówek

Z minusów:
-nie jest to tak że wszystkie włoski zbiera przy goleniu brody/głowy trochę włosków jednak leci, nie obejdzie się bez sprzątnięcia
-nie ma płynnego przejścia jeśli chodzi o długość
-szerokie ostrze jest plusem jeśli chodzi o prędkość golenia natomiast brakuje trymera np do wyregulowania włosów nad uszami, niby są 2 końcówki do tego z gradacyjnie zwiększającym się cięciem, ale albo nie umiem ich używać albo nie zdają egzaminu

Warta tych 200zł na 100% czy to tu czy gdzie indziej.

25 Maj 2017 o 21:29
strix02 Użytkownik

Kupiłem ostatnio. Mały pojemnik powoduje, że co chwila trzeba wytrzepywać trawę. Koszmar. Dobre jak ktoś ma trawnik 100m2 ale nie 1200. Nie polecam.

25 Maj 2017 o 23:21
kosi_ Użytkownik

Ja mam model MB6550 (trymer) tez vacum. Jesli chodzi o sprzatanie to wciaga chyba 95% wloskow-genialne. Akumulator trzyma mega dlugo. Tnie bez problemu, a mam twarty zarost. Mialem kupowac Philipsa tez z odkurzaczem, ale cena, a przede wszystkim to ze tam jest pojemnik na wloski nie wyciagany przewazylo na Remiego. Jakosciowo nie jest to “mercedes”, a raczej VW. Znaczy robi co ma robic doskonale, a plastiki calkiem dobre.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.