28 Maj 2017 o 00:00
iBOOD

Zegarek sportowy TomTom Spark Cardio + Music | słuchawki w zestawie

TomTom Spark Cardio + Music

Dla wszystkich, którzy dopiero myślą o rozpoczęciu treningów i dla tych, którzy nie wyobrażają sobie bez nich dnia, mamy zegarek sportowy TomTom Spark Cardio + Music.

Specyfikacja

Producent: TomTom
Typ: zegarek sportowy Spark Cardio + Music 
Gwarancja: 2 lata

• Nie wymaga smartfona
  • Pomieści nawet 500 piosenek
  • Nadaje się do prawie każdego sportu

Pojemność: 3 GB
Rozdzielczość ekranu: 168 x 144
Czas pracy na baterii: zbieranie danych: do 3 tygodni; GPS: 11 godzin; GPS + monitor pulsu+ muzyka: 5 godzin
Wodoszczelny do 40 metrów
Bluetooth: Bluetooth LE/Smart/4.0+
GPS: tak
Funkcje: akcelerometr, licznik kalorii, monitor pulsu, monitor snu, licznik kroków
Materiał: plastik
Wymiary: 25 x 22 x 13,7 mm
Waga: 49 g

W zestawie słuchawki BT

28 Maj 2017 o 00:02
tom2019 Użytkownik

Odpowiednik Runnera 2, do tego ze słuchawkami w komplecie. Warto!

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:09
ekterion Użytkownik

Ktoś kojarzy za ile były podobne wersje poprzednio?

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:12
tom2019 Użytkownik

W tej cenie był Runner 2 Cardio+Music, ale bez słuchawek. To jak na razie najlepsza okazja na ten zegarek jaka tu była.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:14
krzysiek.81 Użytkownik

Niestety sa jakieś problemu z płatnościami PayU … nie można zapłaćić

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:14
julk1 Użytkownik

Niedawno był podobny (Premium) o kilkadziesiąt złotych drożej, ale kupiłem. Czasami joystik się zacina. Jak zrobiłem eksperyment podczas biegu na bieżni, to była różnica 140 m na 1km. Komputer bieżni wskazał, ze przebiegłem 1 km, a zegarek, iż 860 m.

Panie Adminie, dlaczego w zestawie nie ma instrukcji obsługi w jakimkolwiek języku?

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:18
L4U Użytkownik

a co ma Admin do instrukcji? Zapytaj producenta.

Instrukcje różnych produktów zwykle są dostępne online w pdf.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:22
maciejsr Użytkownik

W moim zestawie była książeczka z instrukcją. Btw tutaj jest instrukcja online:

http://download.tomtom.com/open/manuals/watch2015/html/pl-pl/index.htm

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:19
mrozik1990 Użytkownik

Zamówiłbym, tylko jaka jest różnica między small a large? W sensie jak to zmierzyć skoro nie ma wymiarów pasków

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:22
Marcello_2016 Użytkownik

Smal jest 121mm-175mm

Large 143mm-206mm

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:25
KmicicAndrzej Użytkownik

Czy ten zegarek na możliwość pokazania tempa na kilometr w przypadku biegu?

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 09:31
dzidek83 Użytkownik

Tak. Pokazuje aktualne i średnie dla biegu.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 00:45
luukus Użytkownik

Pewnie kiedyś pojawią się w kolorach jak już czarne się sprzedadzą…

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 01:01
mrozik1990 Użytkownik

Prawie zamówiłem ale niestety nie zastąpi mi to smartwatcha, nie pokazuje powiadomień z telefonu. Także dla jasności, to zupełnie niezależne urządzenie ;)

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 08:07
tom2019 Użytkownik

To jest zegarek sportowy, a nie smartwatch :)

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 08:25
PaKoz Użytkownik

Kupiłem ostatnio niebieski i jestem zadowolony. Zgodnie z informacją na stronie producenta pracują nad zmianą softu w celu uruchomiona powiadomień – tylko tego brakuje w tym zegarku ☺

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 10:10
DukeLuke Użytkownik

Jedna sprawa o której warto wiedzieć, jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi, zegarek wieńczy wystająca tafla szkła z fazą. Szkła. Mój kolega z pracy miał tyle szczęścia, że zegarek wypadł mu z gumowej opaski na podłogę z płytek i szyba poszła. Oczywiście ja, dobry samarytanin i człowiek lubiący wyzwania mówię, spoko, pewnie jest gdzieś dostępna obudowa w necie, na ali-e, ebayu albo u producenta. A tutaj zonk, nie dość, że nigdzie nie ma szyby/obudowy z szybą to jeszcze TomTom oficjalnie podaje, że serwisu nie ma, ani części zamiennych. Pracownik TomToma na ich oficjalnym forum polecił człowiekowi z pękniętą szybą wizytę w serwisie komputerowym: “może coś poradzą”. Jeżeli szyba jest z innego materiału albo jest inna opcja na ewentualną wymianę to proszę o info, jeżeli nie to jak dla mnie dyskwalifikuje to ten produkt.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 11:36
BandiPOL Użytkownik

Przepraszam ale jak to mozliwe ze wypadł mu zegarek z gumowej opaski? Rozumiem jak sie nim bawil niezalozony tak jak zaleca producent na reke bez luzow to konstrukcja zegarka i przycisku raczej jak na moje oko nie pozwala aby wypadł. Nawet jak wyskoczy zegarek to sie bedzie wciaz trzymal na gumie miedzy przyciskiem a zegarkiem

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 21:00
Schtiel Użytkownik

Potwierdzam słowa BandiPOL. Od tygodnia testuje zegarek i wyjęcie go z opaski to nie jest taka prosta sprawa. Konstrukcja przycisku raczej zabezpieczy zegarek przed przypadkowym wyskoczeniem.

Samej twardości szkiełka nie testowałem. Nie jest to jednak szafir więc nie proponuję walić zegarkiem gdzie popadnie :)

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 21:07
danieldamian Użytkownik

Mam już drugiego tomtoma i miałem podobną sytuację – dlatego mam drugiego. Nie ma w mojej ocenie możliwości aby zegarek wypadł z paska samoistnie, mi spadł w pasku wprost na kafelki ekranem w dół i się potłukł. Tomtom zalecił mi naprawę pogwarancyjną w oficjalnym serwisie w cenie około 100 euro. Kilka dni później zaoferowany został tutaj spark w niewiele większej cenie więc się skusiłem. Dla mnie najlepszy produkt w tej kat. cenowej, brakuje nieco powiadomień z tel. (ale wiadomo to nie jest przeznaczeniem tego sprzętu) oraz czasami dość długo zajmuje mu połączenie z satelitą (warto mieć na uwadze przed zawodami). Nie sądzę by była opcja wymiany tego szkła samemu. Mam również te słuchawki zakupione w oficjalnym sklepie tomtomi i we współpracy z telefonem i iphonem 5s sprawują się dobrze.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 21:10
danieldamian Użytkownik

#słuchawki oczywiście we współpracy z zegarkiem i iphonem 5s działają dobrze.

Odpowiedz

29 Maj 2017 o 09:11
DukeLuke Użytkownik

Skupiłeś się na najmniej istotnym szczególe, zegarek wypadł z opaski od drugiej strony, kiedy go zdejmował z ręki. Nie napisałem, że problemem jest, że zegarek wypada, tylko to, że szyba jest szklana, niewymienna! HELOŁ.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 11:55
viejra Użytkownik

Już od dawna przymierzałem się do kupna tego typu zegarka. Pamiętam jak chciałem kupić gdy był w tej cenie runner 2 cardio+music ale niestety nie zdążyłem. Ostatnio ten sam model bez słuchawek był za ponad 550zł i jeszcze nie byłem do niego przekonany. Ostatnio było mi dane go wypróbować, bo okazało się, że znajomy zakupił właśnie ten sam model. Dla mnie jego parametry są w 100% wystarczające ( używam tego typu trackera aktywności jedynie do biegania, jazdy na rowerze czy pływania). Fajnie, że jeszcze dodatkowo dorzucili słuchawki, ale i tak wiem, że swoje xiaomi bluetooth działają z nim, więc będą 2 pary w odwodzie :) Za taką cenę raczej nie ma szans na inny zegarek tego typu. Dla mnie przy wyborze na 1 miejscu była funkcja odtwarzania muzyki, ponieważ chciałem w końcu pozbyć się z treningu smartphone. Zobaczymy mam nadzieje, że będę zadowolony.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 12:01
brylus Użytkownik

Też zamówiłem, a teraz tak zastanawiam się nad tymi słuchawkami, czyżby to ten model?

https://www.ceneo.pl/43458264

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 12:16
mickwi4486 Użytkownik

Czy chodzi o te słuchawki?

http://www.gearbest.com/sports-fitness-headphones/pp_560728.html

Używam runner2 i przydałyby mi się….

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 18:02
viejra Użytkownik

Tak dokładnie te same mam. Spoko wytrzymują około 6-7h słuchania.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 16:02
mrp1976 Użytkownik

Czy można zegarek połączyć ze smartfonem, z aplikacjami typu runtastic czy Endomondo?

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 16:15
ravelb Użytkownik

Tak, po podłączeniu zegarka do komputera następuje automatyczne zgranie treningu do endomondo, lub po połączeniu bluetooth zegarka z telefonem.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 16:20
mrp1976 Użytkownik

Ok, dziękuję.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 21:43
mickwi4486 Użytkownik

Tak dokładnie to zgrywa do mysports, a stamtąd automatyczny eksport do endomondo

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 17:07
ekterion Użytkownik

Super okazja, kupione. Teraz posiadam Samsung gear s2, ale się przegrzewa, bateria ledwo wytrzymuje 1 dzień, a endomondo działa kiepsko (nie ma możliwości biegać z ustawionym treningiem, do tego ekran cały czas po 2 sekundach wraca do tarczy zegarka i kontrolowanie pulsu jest bardzo utrudnione).

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 20:51
marasek Użytkownik

Jaki rozmiar zamówić, jeśli mam 167 mm w nadgarstku?

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 21:18
ekterion Użytkownik

W sumie możesz już large, small to raczej rozmiar dla dzieci, lub kobiet.

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 22:58
tom2019 Użytkownik

Zdecydowanie LARGE!

Odpowiedz

28 Maj 2017 o 21:17
bybelou Użytkownik

1.269,95 zł 67% zniżka
Teraz 424,95 zł

Odpowiedz

6 Czerwiec 2017 o 12:08
Drzewopochodna Użytkownik

Witam,jak długo czekaliście na przesyłkę od daty sugerowanej w mailu?

Odpowiedz

6 Czerwiec 2017 o 13:10
wojczeladz Użytkownik

A ktoś już go dostał? U mnie teoretycznie dopiero jutro wysyłka.

Odpowiedz

8 Czerwiec 2017 o 21:15
sagamore Użytkownik

U mnie “właśnie trafiła do DPD Polska” (SMS).

Doręczać będą jutro.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.