28 Marzec 2018 o 00:00
iBOOD

iBOOD HUNT

Znów zaczynamy, HUNT! Przygotowałeś już kawę lub napój energetyczny? Aplikacja iBOOD jest już zainstalowana? Czy przejrzałeś już wszystkie ekrany w biurze, by tam też polować? Palec na lewym przycisku myszy w oczekiwaniu na iBOOD boxa? Jakich ofert będziesz szukał na tym HUNCIE? Jesteśmy ciekawi. Daj nam znać!

Podczas HUNTA nasi moderatorzy są gotowi pomóc Ci na naszym forum.

Często zadawane pytania na temat HUNT:

• Kiedy pojawi się konkretny produkt? To zawsze jest niespodzianka, nasi moderatorzy nie mają o tym pojęcia.
  • Skąd bierze się cena przed obniżką? Jest to zalecana cena sprzedaży określona przez producenta.
  • Ominąłem ofertę, co teraz? Miej oko na HUNT i wyprzedaże HUNT Flash Sales, bo kto wie, może ta oferta pojawi się ponownie!
  • Kliknąłem NATYCHMIAST, BARDZO SZYBKO, NIEZWŁOCZNIE, ale nie udało mi się kupić boxa, jak to możliwe? Mamy tylko ograniczoną liczbę boxów. Podobnie jak w przypadku Igrzysk Olimpijskich, decydują ułamki sekund - to jest różnica między wygraną a przegraną. Miejmy nadzieję, że następnym razem będziesz mieć więcej szczęścia.

• Aby uzyskać więcej informacji o HUNCIE, przeczytaj tę specjalną stronę HUNT..
    POLUB stronę iBOOD na Facebooku!
    Poprzednie oferty HUNT Spóźniłeś się? Śledź naszą stronę na bieżąco, niektóre oferty pojawią się ponownie!
    • Lampa wisząca Philips Skien | LED
      88%
      zniżka
    • Latarka NiteCore TM15
      47%
      zniżka
    • Pamięć USB Lexar 256 GB
      55%
      zniżka
    • Kamera Kitvision Escape 4KW z akcesoriami
      63%
      zniżka
    • Lornetka Bresser Condor | 7x50
      40%
      zniżka
    • Słuchawki Onkyo E700
      70%
      zniżka
    • Robot kuchenny KitchenAid Classic
      33%
      zniżka
    • Golarka Braun Series 3 310s Wet&Dry
      54%
      zniżka
    Przesuń aby zobaczyć poprzednie oferty HUNT
    29 Marzec 2018 o 21:56
    mlody1982 Użytkownik

tweetiaszek @ 29 Marzec 2018 o 12:26

nie było niczego ciekawego w pierwszej turze czego nie byłoby w drugiej turze..

MRX-3 w cenie jeszcze niższej niż ostatnio+darmowa wysyłka, radio Makita, Krups za 1/2 ceny. To te które pamiętam. Dodatkowo wydaje mi się, ze były 2 drony DJi z czego tylko jeden jest w historii. Ktos wklejal do 5-6 rano ceny z linkami, może moglby udostępnić na maila? Osobiście uważam, ze to jeden z lepszych huntow w ostatnim czasiw, bo postawiono wreszcie na technike, a nie panią domu z doniczkami, koldrami i torebkami w roli głównej. Zastanawiam sie czy ktoś pamięta hunt ze slynnymi różowymi “sankami”, to była dopiero porażka. Na dodatek oferta zmieniała sie dopiero po wyprzedaży towaru, albo jak admin się zlitował po kilkudziesieciu minutach. Ale i tak czas miło płynął, bo forum zamieniało się na platformę z dowcipami.

29 Marzec 2018 o 23:44
    Grinchoz Użytkownik

mlody1982 @ 29 Marzec 2018 o 21:02

Ja normalnie w nocy śpię, bo rano wstaje do pracy. Ale tym razem poświęciłem czas na okazje cenowa. A jak co niektórzy woleli pospać, to do kogo teraz pretensje? A może macie “horom curke” i jak zwykle “dej bo mi się należy”. Hunt polega na tym, że kto pierwszy ten lepszy, a jak nie pasuje to za kilka dni pewnie będziecie mieć to samo, tylko drożej na pewnym portalu.

jaki ty wspanialy poswiecil sie dla rodziny!!! Juz sie w pracy pochwaliles jak to pol polski zrobiles w konia ? :D

30 Marzec 2018 o 09:54
    JerzyBer Użytkownik

Witam. Jeśli ktoś kupił ekspres KRUPS i chce odsprzedać chętnie kupię ( oczywiście tak żeby się opłacało i sprzedającemu i kupującemu ) .

30 Marzec 2018 o 09:55
    mlody1982 Użytkownik

Grinchoz @ 29 Marzec 2018 o 23:44

jaki ty wspanialy poswiecil sie dla rodziny!!! Juz sie w pracy pochwaliles jak to pol polski zrobiles w konia ? :D

Nie mierz wszystkich swoją miarą, to po pierwsze (czyt. chwalenie się w pracy, dla ścisłości). Po drugie wychodzę z założenia, że w życiu nie ma nic za darmo i czasem lepiej chwilę pocierpieć, by coś mieć, niż zrzędzić jak stara baba, bo wszyscy winni tylko nie ja. I nie mówię tylko o huncie, ale ogólnie o podejściu do życia. Komunizm się skończył i ‘czy się stoi czy sie leży’ również. Niestety zamiast zapier… to ludzie potrafią wyłącznie narzekać, a najlepiej jakby jeszcze im wszystko dawali za darmo, bo inaczej foch i CH. Jaśniepanowi nie pasują oferty, to niech nie zagląda. Jest przecież tyle innych sklepów, w których można kupić co się zamarzy. Aaaa, tam przecież cena za wysoka? W takim razie nie ma wyjścia, pikieta pod IBOOD, najwyższa pora rewolucję: “Nowości z CES w cenach produktów biedronkowych dla wszystkich wszechcebulaków!!!”. Może wtedy będzie mniej malkontentów na forum… choć do końca nie jestem pewien. EOT

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.