17 Czerwiec 2017 o 00:00
iBOOD

Kitchenaid 5KPM5EWH – mikser do zadań specjalnych

Kitchenaid 5KPM5EWH

Dużo pracy w kuchni? W takim razie przyda Ci się pomoc miksera Kitchenaid – dzięki niemu mieszanie, blendowanie czy ubijanie będą proste jak wciśnięcie przycisku. System planetarny sprawia, że wszystkie składniki będą dokładnie wymieszane.

Specyfikacja

Producent: Kitchenaid
Typ: 5KPM5E
Gwarancja: 2 lata

• Do wszystkich zadań w kuchni
  • Regulowana wysokość
  • Akcesoria ze stali nierdzewnej

Łatwa w obsłudze miska o pojemności 4,8 L
Masa dostępnych osobno akcesoriów
System planetarny
Bezpośredni napęd
Moc: 315 W
Ilość pozycji: 10
Materiał miski: stal nierdzewna
Miskę można myć w zmywarce
Wymiary: 26,4 x 41,1 x 33,8 cm
Waga: 13400 gramów

W zestawie
Trzepaczka
Hak do ciasta
Ubijaczka
Pokrywka
Instrukcja

Aby jak największa liczba osób mogła cieszyć się tą atrakcyjną ofertą, wprowadzamy limit możliwości zamówienia tylko jednego miksera na osobę.

17 Czerwiec 2017 o 01:20
benzene Użytkownik

Sprzęt niezwykle wytrzymały ale….lepiej zapomnieć o akcesoriach. Owszem jest sporo przystawek, które podłącza się do tego wystającego guza z czoła. Problem polega na tym, że koszt tych przystawek jest często większy niż osobnych urządzeń innych firm z własnymi silnikami napędowymi. Idea doskonała, koszty ogromne.

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 07:01
PanChrapeusz Użytkownik

KitchenAid to S klasa w sprzęcie kuchennym. Kto raz używał, nie będzie używał niczego innego.

Co do Twojego wywodu napiszę tylko tyle – czy widziałeś aby na naszych drogach każdy jeździł S-klasą?

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 20:25
JacekFirma Użytkownik

@PanChrapeusz
Twoje porównanie… Porażka…
Słoma z butów wystaje. Zakup tego robota ma tyle wspólnego z  zakupem S-klasy na drogi co @%!!!$#!.

Kiedyś w czasach podstawówki spotkałem na ulicy kolesia który miał słuchawki na uszach, udawał, że słucha walkmana i… na dole spod kurtki wystawał mu mini jack. Jak bym widział Ciebie… eeeeh.
Uważasz, że średniej krajowej nie stać na takie zakupy ?

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 08:29
GraczAtake Użytkownik

Kupiłem. Liczę, że wytrzyma do końca mojego życia…. Z ewentualnym serwisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 08:30
Dobromir11 Użytkownik

Zakupilem tu jakis czas temu i polecam.

Cena, nawet ta, nie dla kazdego, ale sprzet zacny!

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 09:45
toperek Użytkownik

Hmm, czarny (biały, szary) to może. Ostre kolory mi nie pasują, a mam kuchnię retro i świetnie by się w nią wpisał. Kupić nówkę, żeby rozkręcać na części i lakierować, to lekka przesada…

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 17:36
rude_boy Użytkownik

Brałbym zelmera zfp1100r

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 20:58
TheRock75 Użytkownik

No to poplynales tym selerem haha …. najlepiej kup silverskrina z Lidla….. Ą tak poważnie kto nie miał do czynienia z kitchenaida to naprawdę polecam nie do zajechania a do tego bardzo praktyczny opcjonalne przystawki pozwalają nam mieć w jednym robocie wszystkie multifunkcje

Odpowiedz

17 Czerwiec 2017 o 22:16
ViNYLec Użytkownik

Wspomniany Zelmer nie miesza na spodzie misy przez wadę konstrukcyjną i wyje jak opętany, a to tylko część jego wad.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.