26 Czerwiec 2018 o 00:00
iBOOD

iBOOD HUNT

Znów zaczynamy, HUNT! Przygotowałeś już kawę lub napój energetyczny? Aplikacja iBOOD jest już zainstalowana? Czy przejrzałeś już wszystkie ekrany w biurze, by tam też polować? Palec na lewym przycisku myszy w oczekiwaniu na iBOOD boxa? Jakich ofert będziesz szukał na tym HUNCIE? Jesteśmy ciekawi. Daj nam znać!

Podczas HUNTA nasi moderatorzy są gotowi pomóc Ci na naszym forum.

Często zadawane pytania na temat HUNT:

• Kiedy pojawi się konkretny produkt? To zawsze jest niespodzianka, nasi moderatorzy nie mają o tym pojęcia.
  • Skąd bierze się cena przed obniżką? Jest to zalecana cena sprzedaży określona przez producenta.
  • Ominąłem ofertę, co teraz? Miej oko na HUNT i wyprzedaże HUNT Flash Sales, bo kto wie, może ta oferta pojawi się ponownie!
  • Kliknąłem NATYCHMIAST, BARDZO SZYBKO, NIEZWŁOCZNIE, ale nie udało mi się kupić boxa, jak to możliwe? Mamy tylko ograniczoną liczbę boxów. Podobnie jak w przypadku Igrzysk Olimpijskich, decydują ułamki sekund - to jest różnica między wygraną a przegraną. Miejmy nadzieję, że następnym razem będziesz mieć więcej szczęścia.

• Aby uzyskać więcej informacji o HUNCIE, przeczytaj tę specjalną stronę HUNT..
    POLUB stronę iBOOD na Facebooku!
    Poprzednie oferty HUNT Spóźniłeś się? Śledź naszą stronę na bieżąco, niektóre oferty pojawią się ponownie!
    • Zasłony Larson
      82%
      zniżka
    • 2x Lampa wisząca Lund
      58%
      zniżka
    • 10x żarówka LED Osram
      82%
      zniżka
    • Zastawa stołowa
      72%
      zniżka
    • Skrzynka pocztowa York
      65%
      zniżka
    • Uchwyt PureMounts PM BT600
      59%
      zniżka
    • Lampka Lucide SIGMA
      60%
      zniżka
    • Olejek aromatyczny Beurer x3 | Vitality
      59%
      zniżka
    Przesuń aby zobaczyć poprzednie oferty HUNT
    26 Czerwiec 2018 o 23:45
    hefajstos Użytkownik

Najwyższy czas , żeby ten hunt się zakończył na dziś. Nic ciekawego , oferty żenujące i to zarówno kategorią jak i ceną. Już strach boxa kupić nawet , bo przyjedzie klatka na nutrie z zestawem pampersów!

PS. Już bym wolał zestaw tych słynnych durexów po 160szt. niż te pampersy ;)

Odpowiedz

26 Czerwiec 2018 o 23:47
    Maksel Użytkownik

Oral pro 600 x2  ostatnio w neonet  99,99

Odpowiedz

26 Czerwiec 2018 o 23:48
    hefajstos Użytkownik

freeitam2 @ 26 Czerwiec 2018 o 23:44

Tragedia, kompromitacja.

Jeśli mam zmienić zdanie to poproszę kod na darmową dostawę.. kupie sobie szklanki :)

Polecam przygotowawczy zakup kropelki do tych szklanek z ibooda,  przyjdą w wersji puzzle ;)

Odpowiedz

26 Czerwiec 2018 o 23:50
    freeitam2 Użytkownik

hefajstos @ 26 Czerwiec 2018 o 23:48

Polecam przygotowawczy zakup kropelki do tych szklanek z ibooda,  przyjdą w wersji puzzle ;)

A zaskoczę Ciebie ale ostatnio przyszły do mnie kompletne nie ruszone nawet nie używane :)

Odpowiedz

26 Czerwiec 2018 o 23:52
    hefajstos Użytkownik

freeitam2 @ 26 Czerwiec 2018 o 23:50

A zaskoczę Ciebie ale ostatnio przyszły do mnie kompletne nie ruszone nawet nie używane :)

A to jednak przesyłka za 30 zł na coś dobrego wychodzi! Nowe czy refurbished te szklanki to już tylko ibood wie ;)

Odpowiedz

26 Czerwiec 2018 o 23:53
    sherlock33 Użytkownik

hefajstos @ 26 Czerwiec 2018 o 23:48

Dwa razy kupowałem na ibood szkło – raz komplet kryształowych kieliszków do wina (więc sporych), drugi – szklanki dwuścienne (więc delikatne). Za każdym razem towar był bardzo dobrze zabezpieczony i nie było szansy żeby coś się potłukło. Więc nie ma co przesadzać.

Odpowiedz

2 Lipiec 2018 o 14:10
    Roswell69 Użytkownik

Witam, czy ktoś również zamawiał narzędzia bosch i otrzymał niekompletny zestaw ?

Odpowiedz

2 Lipiec 2018 o 14:16
    pkidd.pl Użytkownik

Roswell69 @ 2 Lipiec 2018 o 14:10

Witam, czy ktoś również zamawiał narzędzia bosch i otrzymał niekompletny zestaw ?

Witam,

dzisiaj otrzymałem z zamawianego zestawu narzędzi Bosch tylko zakrętarkę udarową. Brak wkrętarki, akumulatorów i ładowarki. Zgłosiłem braki w dostawie i zobaczymy czy iBood dośle pozostałe narzędzia.

Odpowiedz

2 Lipiec 2018 o 14:20
    aspolnet Użytkownik

Ja kupiłam Bezprzewodowy odkurzacz Makita 18V Li-ion [ 0088381692113 ], otrzymałam go przed kilkunastoma minutami i brakuje akumulatora – zasilacza – Ibood co to ma znaczyć? otrzymam kolejną przesyłkę? Czy to zwykłe oszustwo?

Odpowiedz

3 Lipiec 2018 o 13:28
    Roswell69 Użytkownik

pkidd.pl @ 2 Lipiec 2018 o 14:16

Witam,

dzisiaj otrzymałem z zamawianego zestawu narzędzi Bosch tylko zakrętarkę udarową. Brak wkrętarki, akumulatorów i ładowarki. Zgłosiłem braki w dostawie i zobaczymy czy iBood dośle pozostałe narzędzia.

U mnie jest dokładnie ta sama sytuacja + w przesyłce jakieś 3 przejściówki do gniazdka

aspolnet @ 2 Lipiec 2018 o 14:20

Ja kupiłam Bezprzewodowy odkurzacz Makita 18V Li-ion [ 0088381692113 ], otrzymałam go przed kilkunastoma minutami i brakuje akumulatora – zasilacza – Ibood co to ma znaczyć? otrzymam kolejną przesyłkę? Czy to zwykłe oszustwo?

Mogę się mylić ale z tego co pamiętam to ten odkurzacz akurat chyba był bez

Odpowiedz

4 Lipiec 2018 o 18:05
    Roswell69 Użytkownik

pkidd.pl @ 2 Lipiec 2018 o 14:16

Witam,

Proszę daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

Odpowiedz

4 Lipiec 2018 o 19:09
    pkidd.pl Użytkownik

Roswell69 @ 4 Lipiec 2018 o 18:05

Proszę daj znać jak otrzymasz odpowiedź.

Brak odpowiedzi na zgłoszenie.

Odpowiedz

5 Lipiec 2018 o 17:01
    Roswell69 Użytkownik

pkidd.pl @ 4 Lipiec 2018 o 19:09

Brak odpowiedzi na zgłoszenie.

Mi na tą chwilę odpisali jedynie że postarają się wyjaśnić i mam czekać.

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.