25 Wrzesień 2017 o 00:00
iBOOD

Zestaw Philips Sonicare | 2 szczoteczki | 6 końcówek

Zestaw Philips Sonicare | 2 szczoteczki

Szczoteczka elektryczna Philips Sonicare FlexCare HX6912/51 pozwoli Ci odpowiednio zadbać o zdrowie i higienę jamy ustnej!

Specyfikacja

Producent: Philips
Typ: HX6912 / 51 & HX6064 / 33
Gwarancja: 2 lata

• Trzy tryby pracy
  • 6 końcówek w zestawie
  • Timer 2 minuty

Technologia: soniczna
Prędkość: 62000 p/m
Prędkości: 6
Końcówki: 4 dodatkowe (plus dwie dołączone do szczoteczek, razem 6)
Tryb masażu
Ładowarka
Czyści do 7 razy więcej płytki nazębnej niż standardowe szczoteczki
Diody LED
Status baterii
Wbudowana bateria li-ion
Napięcie: 110 – 220 V
Czas pracy na baterii: do 3 miesięcy

W zestawie
2 razy szczoteczka Sonicare Flexcare
6 końcówek DiamondClean
1 ładowarka
1 etui podróżne

25 Wrzesień 2017 o 00:05
maslo19 Użytkownik

U nas zestaw bez dodatkowych końcówek 699-799zł także oferta spoko jak na Polskę, co do oferowanej jakości się nie wypowiem bo używam innej ale opinię ma fajne, plus końcówki myślę że się opłaca w Niemczech 135 €

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 00:08
szymanex Użytkownik

Używamy z żoną podobnych, warto kupić, bardzo dobrze czyszczą zęby.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 00:23
mrq Użytkownik

Cześć,

Czy ktoś ma ten model i może się wypowiedzieć?

Jak rozumiem “FlexCare” to najniższy model z sonicznych szczoteczek Philipsa.

Czy warto inwestować w coś więcej (DiamondClean / FlexCare Platinum / FlexCare+)?

Pzdr!

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 01:23
L4U Użytkownik

FlexCare to wyższy model, kiedyś był najwyższym zanim pojawił się DiamondClean. Platinum to tak naprawdę modyfikacja FlexCare, to byłą taka edycja specjalna, choć ta najnowsza edycja jest traktowana jako osobny model. Niższe są jeszcze Healthy White oraz EasyClean.

Tak naprawdę każdy model działa tak samo, różnica jest jedynie wykonanie oraz ilość funkcji, a korzysta się i tak z jednej. Dodatkowym atutem dla wyższych modeli może być dłużej trzymająca baria, choć jak widzę to nie tyle kwestia modelu co jego premiery, tutaj już 3 MIESIĄCE!?

Końcówki są uniwersalne, a z kolei polecam zamienniki osobom które oczekiwałyby twardszego włosia, są niezłej jakości i niskiej ceny. Jedynie zamienniki Oral-B są nieciekwae bo po prostu źle spasowane i potrafią się rozpaść. To tyle info z doświadczenia.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 00:44
pabler Użytkownik

Najważniejsze są końcówki. A te pasują do każdej z nich. W tej cenie kupowałem w Polsce 2 szczoteczki ze sterylizatorem UV i turystyczną ładowarką. Ale mimo to cena na ibood nie taka zła. Generalnie nie polecam zamienników końcówek. Straszny badziew. Sama linia sonicare genialna.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 00:49
mrq Użytkownik

Zestaw, o którym piszesz jest dużo droższy.

Możesz podrzucić jakiś link?

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 01:35
7777777a Użytkownik

Ten akurat model Philipsa ma złe opinie w temacie trwałości – psują się po roku, dwóch. Seria Sonicare FlexCare Platinum choć droższa to jednak zdecydowanie bardziej trwała.

Szkoda, bo cena bardzo dobra.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 01:41
L4U Użytkownik

Padająca bateria to standard w szczoteczkach Sonicare, choć jest to pewnie góra 5%, wystarczy że tyle osób napisze w internecie i robi się pokaźna ilość. Jest to niezależne od modelu. Albo bateria pada ze zużycia albo dostaje się wilgoć do środka i dochodzi do większych uszkodzeń. Jak bateria umrze można ją bez problemu wymienić. Jak jest na gwarancji to tym bardziej niema problemu, często szczoteczka jest wymieniana na nową. Tak więc nie panikował bym.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 01:49
7777777a Użytkownik

No jednak w ramach tej samej marki są róznice w jakości:

Ten model: https://www.amazon.de/Philips-Elektrische-Zahnbürste-Schalltechnologie-HX6912/dp/B017RBSWGI/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1506296956&sr=8-1&keywords=hx6912

Inny: https://www.amazon.de/Philips-HX9114-37-Elektrische-Schalltechnologie/dp/B06XDJH68Z/ref=zg_bs_64872031_9?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=7Q831TZ2SRHHC2N06EQM

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 02:21
L4U Użytkownik

To tylko inne ozdobniki, minimalne różnice funkcji, w zasadzie kupując tańsze modele Sonicare praktycznie nie odczuje się różnicy użytkowej, ewentualnie słabszą baterię, inne akcesoria. Natomiast różnice w cenie potrafią być ogromne. Sam mam DiamondClean, niby sam plastik, a jednak model najwyższy. To raczej kategoryzowanie żeby każdy znalazł coś dla siebie niezależnie od grubości portfela.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 06:12
tomtower Użytkownik

Ile w tym konkretnym modelu trzyma bateria przy myciu 2x dziennie?

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 06:52
galka Użytkownik

Pytanie do użytkowników, na jak długo wystarczają końcówki? czy polecicie jakieś konkretne zamienniki?? Link?

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 08:20
kolek20 Użytkownik

Zapytaj lepiej na jak długo wystarczają szczoteczki. Miałem z żoną dwie sztuki wraz ze sterylizatorem. Moja przeżyła rok po czym wymienili mi na nową w serwisie. Żony wytrzymała półtora roku i też wymienili mi na nową w serwisie. Myślę niezły szajs ale skoro będą mi je wymieniać na nowe co roku to nie ma problemu. Niestety serwis poinformował że w tym przypadku gwarancja nie biegnie od nowa tylko od daty faktycznego zakupu. Załapałem się na jeszcze jedną wymianę i tyle. Teraz obydwie leżą zepsute w szufladzie a ja wróciłem do Oral-B. W Sonicare nie jest problemem padająca bateria. Tam coś sypie się w środku Mam wrażenie że gumowa uszczelka przy główce po prostu się “lasuje” i do rączki dostaje się woda.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 09:18
Stanisław Mordarski Użytkownik

Potwierdzam , u mnie podobnie z samym sprzętem i serwisem, z tym że druga działa już trzeci rok, sama szczoteczka polecam,

Nie wróciłem do Oral-B, też wieloletnie doświadczenie , tam rozłaziła się powłoka gumowa na szczoteczce i akumulator też o wiele słabszy.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 14:10
pabler Użytkownik

Na zamienniki szkoda kasy. Ale wiadomo, każdy musi przekonać się na własnej skórze. :D

Co do awaryjności, to chyba macie sporo pecha. Moja szczoteczka w grudniu będzie miała 3 lata i działa bez problemów.

Bateria trzyma tydzień czasu przy używaniu 2x dziennie przez 2 osoby.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 07:31
piwol Użytkownik

Tomtower

Bateria trzyma 2 tygodnie, ładujesz w nocy, nawet tego nie odczujesz. Jestem bardzo zadowolony, używam od roku.

Galka

Końcówki wymieniam po 2-3 miesiącach, chociaż powinienem częściej, ale zapominam bo nie widać śladów zużycia.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 09:14
mrq Użytkownik

Dlaczego na stroni Philipsa nie można znaleźć tej szczoteczki?

To jakiś wycofany model?

https://www.philips.pl/a-w/search.html#q=HX6912%2F51&entsp=a__b2c_default&site=pl_pl

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 09:22
iwik76 Użytkownik

Szczoteczki niestety padają jak muchy. Na szczęście zazwyczaj robią to przed upływem 2 letniej gwarancji, a serwis Philipsa wymienia od ręki na nowe.

Miałem chyba dokładnie ten model, tylko biały – 2 szt. padły po mniej więcej roku, zostały wymienione i te nowe też padły (już po gwarancji)

Teraz używam tych najtańszych (HX6511) i też już 2 szt. z 2 paku mam wymienione przez serwis na nowe. Na szczęście nie kupowałem w cenie katalogowej, tylko właśnie ze zniżką podobną jak tutaj. Przygotować się należy na mniej więcej 3 lata użytkowania z egzemplarzem serwisowym – jeśli cena za taki cykl odpowiada to można brać.

Do baterii nie mam zastrzeżeń.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 20:06
polimat Użytkownik

Zmartwiłeś mnie. Moja bieluszka ma już ponad 2 lata. Jestem zadowolony, ale jeżeli padnie sprawdzę Xiaomi.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 09:45
psychopata10 Użytkownik

Potwierdzam że padają jak muchy ( głównie silnik w szczoteczce ) – mam od blisko dwóch lat HX6932/36 – łącznie reklamowałem szczoteczki z 5 razy = reklamacja i wymiana na nową szczoteczkę od ręki. W pewnym momencie Pani w serwisie mnie zapytała co ja robię z tą szczoteczką, już miałem powiedzieć że cała klatka w bloku z jednej korzysta ale sobie darowałam:)

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 20:03
polimat Użytkownik

hahaha

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 10:06
krstns Użytkownik

Czyli ogólnie, po przeczytaniu komentarzy wychodzi że oferta dobra i jak ktoś chcę szczoteczek to brać można, trzeba się liczyć ze standardowym zużyciem jak we wszystkich. Silniczki i baterie nie padają tylko w tradycyjnych ;)

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 10:10
psychopata10 Użytkownik

No wiesz jeśli nowa szczoteczka pada po 2 miesiącach użytkowania a używana jest przez 2 osoby -  a do tego w momencie zakupu ( ponad 2 lata temu ) kosztuje ponad 600 zł to troszkę słabo. Całe szczęście że serwis stanął na wysokości zadania.

Jeśli chodzi o mycie to myje naprawdę super i jeśli o to chodzi to mogę polecać:)

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 10:33
mrq Użytkownik

A kto w przypadku zakupu przez IBOOD świadczy gwarancję?

Jak padnie to odsyłam do IBOOD czy jest to załatwiane bezpośrednio przez producenta?

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 11:06
zwirek007 Użytkownik

Ibood swiadczy gwarancje, ale nie ma z tym problemu ja kiedys reklamowalem szczoteczke brauna i obbylo sie to bez najmniejszego problemu, kasa została zwrocona

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 12:06
mrq Użytkownik

Ale ta Twoja jest prawie 2x droższa…

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 20:05
polimat Użytkownik

Coś czuję naganiacza internetowego. Trzeba uważać, bo wszędzie ich pełno, gdzie wpis jest darmowy i niepotwierdzony zakupem.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 12:46
mrq Użytkownik
25 Wrzesień 2017 o 14:39
qb4hkm Użytkownik

Sanitizer bezużyteczny raczej. Mam podobne tylko białe i z sanitizerem właśnie. Jeszcze się nie zepsuły a czyszczą świetnie.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 14:53
mrq Użytkownik

Z założenia raczej jako druga ładowarka.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 16:21
lenio25 Użytkownik

Również zakupiłem najwyższy model Seysso. Fakt że za taką samą cenę mamy jedną szczoteczkę ale póki co jestem bardzo zadowolony. Bateria to kosmos. Właśnie dziś padła a nie pamiętam kiedy ładowałem, chyba ponad miesiąc temu. Używana 3 razy dziennie. Końcówka z zestawu nie nosi żadnych śladów zużycia.

Odpowiedz

25 Wrzesień 2017 o 20:53
monia32 Użytkownik

Uwaga zgodnie z tym co przeczytałam w specyfikacji na innych stronach szczoteczka wykonuje 31000 ruchów na min A nie jak podano tutaj 62000 chyba że ibood uważa że będziemy czyści zeby dwiema szczotkami jednocześnie :p

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.