1 Październik 2017 o 00:00
iBOOD

Golarka elektryczna Philips do użytku na sucho i na mokro

Golarka Philips do użytku na sucho i na mokro

System GyroFlex 2D sprawia, że ostrza DualPrecision dopasowują się do kształtu twarzy , goląc nawet bardzo krótki zarost.

Specyfikacja

Marka: Philips
Model: RQ1175/16
Gwarancja: 2 lata

• DualPrecision i GyroFlex2D
  • 50 min bezprzewodowego użytkowania po 1 godzinie ładowania
  • W zestawie trymer do stylizacji brody

Śledzenie konturów twarzy: GyroFlex 2D
System golenia: DualPrecision
Technologia Lift & Cut
Komfort dla skóry: SkinGlide
Stylizacja: Łagodny dla skóry nakładany trymer do stylizacji brody

Ładowanie
1 godzina ładowania zapewnia 50 minut bezprzewodowego użytkowania
Szybkie ładowanie: 3 minuty ładowania to 1 golenie
2-poziomowy wskaźnik naładowania baterii
Bateria: Litowo-jonowa
Napięcie: 100-240 V

Akcesoria
Miękka saszetka
Szczoteczka do czyszczenia
Nakładka ochronna

1 Październik 2017 o 08:14
przemq Użytkownik

Ma ktoś doświadczenia z tym sprzętem?  Nosze się z zamiarem kupna elektrycznej maszynki, ale nie mam porównania. Te ręczne jednorazówki już mnie męczą.

Wiem, że są golarki na taśmę, z trzema ostrzami etc. Może ktoś z Was ma doświadczenie i podpowie co nie co? :)

Ten model widzę ma już 4 lata, ale może dalej jest świetny?

Dzięki za opinie.

1 Październik 2017 o 11:00
lowsys Użytkownik

Kupiłem ją na huncie. Używam tylko do golenia na sucho. Jest całkiem delikatna dla skóry i nie zdarzyło się jej wyrwać włoska. Nie mam porównania do innych nowych rozwiązań, może rzeczywiście dokładne golenie zajmie więcej czasu, ale dogolić się dogolisz na gładko.

1 Październik 2017 o 11:30
miwoznia Użytkownik

Kupiłem w poprzedniej ofercie w tej samej cenie. Jest to dla mnie pierwsza maszynka elektryczna więc nie mam porównania, ale jestem bardzo zadowolony. Wcześniej wmawiano mi że elektryczną nie da się dokładnie ogolić. Bzdura! Potrafię się nią ogolić tak samo dokładnie jak klasyczną. Zabiera to jednak więcej czasu, natomiast nie podrażnia skóry. No i na wyjazd bierzesz tylko maszynkę a nie piankę, maszynkę, balsam po goleniu itd. Bateria w tym modelu trzyma doskonale, od nowości jeszcze nie doładowywałem, a używałem jej kilkanaście razy  - bateria zjechała może o 1/3!

1 Październik 2017 o 14:58
dankow Użytkownik

Golarkę kupiłem na ostatnim huncie. Tak jak moi poprzednicy nie miałem wcześniej większej styczności z elektrycznymi golarkami. Przy zakupie sugerowałem się opiniami sprzed paru ofert (była już kilka razy na iboodzie). Moim problemem były podrażnienia po goleniu “jednorazówką”. Kupowałem różne klasyczne maszynki jak np. wibrujące, 5 ostrzy, 12 pasków nawilżających… i dopiero ten philips załatwił sprawę. Nie zostawia żadnych podrażnień zarówno na sucho i na mokro. Na plus można też zaliczyć niewielkie wymiary samej golarki jak i całego osprzętu(w tym pianki widocznej na zdjęciu która niestety okazała się być lekko po terminie przydatności :D). Polecam 9/10 :)

1 Październik 2017 o 15:57
kilazz Użytkownik

Ja też ją kupiłem na huncie, wcześniej miałem innego philipsa nieco innej konstrukcji oraz najwyższego philipsa też z ibooda za 2x wyższą cenę. Uważam, że dobry zakup. Jedyny minus to konieczność ładowania przez stację dokującą mimo że sama golarka korzysta ze zwykłej ładowarki phlipsa która w innych modelach wpinana jest bezpośrednio. Trochę mniej wygodne czyszczenie noży niż w moim starym phlipsie. No i brak zintegrowanego trymera. Myślę, że za tą cenę dobry zakup.

1 Październik 2017 o 08:42
RemigiuszW Użytkownik

Swego czasu kupiłem tu Braun Series 7. Śmiało mogę polecić. Nie twierdze, że Philips jest gorszy wszelako gdybym miał wybór postawił bym na sprzęt Brauna.

1 Październik 2017 o 09:23
grzech1991 Użytkownik

Miałem brauna 1, miałem philipsa  rotacyjną i mam brauna 9.

Philips będzie ciut bardziej podrażniał, poradzi sobie lepiej z dłuższym zarostem ale ogoli mniej dokładnie.

Braun ogoli dokładniej, mniej podrażni ale gorzej sobie poradzi z długimi kudłami (nie, to nie znaczy, że sobie nie poradzi).

Dlatego jak ktoś goli się raz na kilka dni, nie oczekuje być świetnie ogolonym – niech bierze philipsa.

Jak ktoś goli się codziennie, zależy mu na dokładności – braun.

1 Październik 2017 o 16:00
kilazz Użytkownik

miałem przed philipsami brauna i nie zgodzę się, że braun jest lepszy. Jak dla mnie był gorszy, może jedynie mniej podrażniał, ale na pewno nie golił lepiej, nie golił dokładniej, nie golił wygodniej. Philips podrażnia jedynie na starcie, skóra po pewnym czasie się przyzwyczaja.

1 Październik 2017 o 18:14
grzech1991 Użytkownik

Zależy jakiego miałeś tego brauna i jakiego philipsa. Poczytaj opinie, ktoś kto miał więcej golarek (mi przez ręce 4 przeszły), zgodzi się ze mną.

1 Październik 2017 o 13:43
L4U Użytkownik

Opinie są takie że Panasonic jest najlepszy. Bardzo polecany jest BRAUN, Philips niestety okazuje się najgorszy. Choć sam mam wysoki model Philipsa i daje rade, choć ogolić się dokładnie jest trudno. Gdybym miał kupić kolejną to raczej Panasonic.

1 Październik 2017 o 17:23
ViNYLec Użytkownik

Każdy takie opinie powiela o Panasonic, tylko nie wiadomo nawet czy ktoś taką faktycznie posiada. Nie wiadomo co wybrać, a są modele po 130 jak i 1300zl… Dodatkowo coś słyszałem o potencjalnych problemach z dostępem do folii, bo się niby wycofują z rynku więc kupić stolarkę, żeby za rok był problem z materiałami zamiennymi to trochę słabo.

Sam mam Philipsa ale nie zachwyca, wolę jednoczęściówki.

1 Październik 2017 o 15:26
ekterion Użytkownik

Panowie, a jak z podgalaniem baczków (zarostu przy uchu), da się to jakoś prosto zrobić tą maszynką?

1 Październik 2017 o 16:01
kilazz Użytkownik

nie da się, nie ma trymera wbudowanego. Jest to możliwe przez dokładkę zamiast noży ale musisz przekładać, więc wygodne to nie jest.

1 Październik 2017 o 18:15
grzech1991 Użytkownik

To kolejny minus, w braun sobie wyciągasz trymer.

1 Październik 2017 o 22:25
L4U Użytkownik

Philips tez ma takie modele. Nie wiem po co info o braunie… Ten z wymiennymi głowicami jest bardziej PRO. Trymer jest znacznie lepszy i szerszy. Wymiana to dwie sekundy.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.