3 Październik 2017 o 00:00
iBOOD

Mysz gamingowa MadCatz R.A.T. 4

MadCatz R.A.T. 4

Każda gra jest inna, więc wymaga innego podejścia. Mysz R.A.T. 4 została wyposażona w 9 przycisków oraz możliwość spersonalizowania 3 osobnych profili z własnymi ustawieniami.

Specyfikacja

Producent: MadCatz
Typ: mysz gamingowa R.A.T. 4
Gwarancja: 2 lata

• Do 5000 DPI
  • Regulowana podpórka na dłoń
  • 9 przycisków

Czujnik: Pixart PMW3310
Typ czujnika: optyczny
Przewodowa (1,8 m)
Żywotność przycisków: do 20 milionów kliknięć
DPI: do 5000
USB Report Rate: 125, 150, 500 lub 1000 Hz
Prędkość śledzenia: do 3,3 m/s (130”/s)
Przyśpieszenia: 30 G
Framerate: 6500
Liczba programowalnych przycisków: 9
Waga: 90 g (bez kabla)

Minimalne wymagania
Windows 7, 8.1, 10
Port USB 2.0
Łączność internetowa (do pobierania oprogramowania)

3 Październik 2017 o 08:34
krupers Użytkownik

Jedna z najlepszych i najbardziej ergonomicznych myszy jakie używałem. Szkoda tylko, że MadCatz to firma która już nie istnieje i nie produkuje takich akcesoriów. Podobnie jak słuchawki F.R.E.Q 9 (również kiedyś dostępne na iBOOD). Jeśli komuś zależy na jakości – polecam.

3 Październik 2017 o 23:26
JacekFirma Użytkownik

Nie żartuj
Do dzisiaj leży nie nadana paczka reklamacyjna (właśnie na nią patrzę) z padniętym dwupakiem słuchawek (tak padły dwie sztuki) .

3 Październik 2017 o 09:28
Franusss Użytkownik

Bardzo dobra myszka. Sensor z wysokiej półki.

W tej cenie wymiata.

3 Październik 2017 o 09:47
LukaszK Użytkownik

Niewątpliwie myszka warta swej ceny – lepszej okazji chyba nie będzie. Oczywiście jest to jeden z tańszych modeli stąd plastikowa obudowa (wyższe modele mają aluminiową), brak regulacji wagi – ta jest dla mnie trochę za lekka. Albo inaczej – mogłaby być cięższa. Mimo, ze to optyka a nie laser to działa bardzo dobrze (na lakierowanym z połyskiem stole zauważyłem jednak drobne przeskoki).

3 Październik 2017 o 10:51
sebastian915 Użytkownik

na polowaniu dyszkę taniej była :)

3 Październik 2017 o 11:23
mawashi Użytkownik

Chętnie wziąłbym. Ma ktoś zbędny kod na darmową dostawę?

3 Październik 2017 o 11:26
milenium3 Użytkownik

dokładnie myszka RAT4 na ostatnim wrześniowym HUNCIE była po 99,95; wtedy kupiłem, przyszła ale jeszcze nie rozpakowana,

A ponieważ ktoś pytał niedawno o wagę przesyłki kolumn Wharfedale Crystal 4. to Kolumny dzis dostarczył kurier, kartony i zawartość nie uszkodzona. Na liscie przewozowym 4 kartony x 2 kg :-)  a relna waga przesyłki  (frony 2 x16,6kg + 1×6,6kg + 1×4,9kg) suma ok. 45 kg

natomiast same głośniki po rozpakowaniu pokazały na wadze:

podłogowe fronty 2 x ok 14 KG

centralny 1 x 5,6 KG

tylne 2 x 2 KG

Natomiast łyżka dziekciu do “Wharfedale to z pewnością najbardziej znana, brytyjska firma PRODUKUJĄCA sprzęt audio”  – Oczywiście produkt finalnie jest MADE IN CHINA :-(

jak zagrają pewnie dopiero w weekend sprawdze

3 Październik 2017 o 11:52
Igrekowski Użytkownik

Większość nawet najbardziej znamienitych producentów jak choćby Bowers & Wilkins robi swoje budżetowe kolumny w Chinach.

3 Październik 2017 o 13:36
milenium3 Użytkownik

Oczywiście wiem jak i większość z nas, że obecnie prawie wszystko produkowane jest w Chinach. “Polski” Łucznik, Diora, Romet, Witchen, Batycki  itd to tylko wydmuszki Loga naklejane na chiński towar itd.

Nie oznacza to że małe chińskie rączki zrobią ten sprzet w Chinach gorzej niż Angol, Ciapaty, Turek, Polak w fabryce w UK Wharfedale znaczy się IAG Group Ltd (Wharfedale,Quad,Misson,Audiolab itd)

Pozostaje tylko pytanie czy taki Wharfedale, Bowers&Wilkins, KEF i cala reszta mają swoje własne fabryki w Chinach z całym know-how czy tylko naklejają  swoje logo na “obcym” produkcie OEM

Nadal są marki które same coś tworzą i same produkują lokalnie. Są marki które same coś tworzą ale produkcję zlecają podwykowancy, lub przeniosły produkcję do Chin. i w końcu są “marki” które tylko swoje logo naklejają na produkt OEM. i ten trzeci przypadek najbardziej mnie drażni.

Kupujac  Wharfedale “najbardziej znanej, brytyjskiej firmy PRODUKUJĄCEJ sprzęt audio” której początki sięgają 1932roku ;-) mimo że sprzet low-entry z odrobiną snobizmu liczyłem że będzie to faktycznie produkt brytyjski a nie tylko wszędzie CHRL..:-)

Gdyby Chciał kupić Chiński produkt, kupiłbym KODA, TAGA platinum, Krüger&Matz :-) takie Krüger&Matz DESTINY 5.0 naprawdę ładnie wyglądają – nie wiem jak grają.

oczywiście to takie narzekanie dla narzekania :-) Moga być wykonanie w UK, w Chianach a nawet na Madagaskarze byleby jakość była na dobrym poziomie

3 Październik 2017 o 12:52
draggho Użytkownik

Myszka nie jest już wspierana. Jeśli ktoś gra na Mac OS to nie ma nawet aktualnych sterowników :(

3 Październik 2017 o 15:11
Liq. Użytkownik

Darmowa dostawa ważna do dzisiaj: CL3HDUQD2BPSAGM

Mi się nie przyda, mam nadzieję że ktoś sobie skorzysta :)

3 Październik 2017 o 20:13
Watly Użytkownik

Niestety nie pasi;-(

3 Październik 2017 o 21:02
erolek Użytkownik

Jakoś mnie spasił…

3 Październik 2017 o 18:23
evry91 Użytkownik

Poproszę kodzik jeśli ktoś posiada i chciałby się podzielić :)

3 Październik 2017 o 21:53
sajkat Użytkownik

Jak wygląda sprawa oprogramowania do zarządzania myszą?

Strona MadCatz praktycznie nie działa. Czy z myszą jest dostarczane oprogramowanie na CD czy wszystko trzeba ściągnąć z nieistniejącej strony?

3 Październik 2017 o 23:46
Heineken85 Użytkownik

https://web.archive.org/web/20170530111805/http://downloads.madcatzhosting.com/full/RAT_4/

po kliknieciu w link z archiwum strony nastepuje pobieranie

3 Październik 2017 o 22:14
marcinso Użytkownik

Z myszką nie ma cd. Sterowniki można pobrać ze strony dystrybutorów.

3 Październik 2017 o 22:17
tomrdzak Użytkownik

Lub z: http://drivers.softpedia.com/get/KEYBOARD-and-MOUSE/Mad-Catz/Mad-Catz-RAT-4-Gaming-Mouse-Driver-70596-64-bit.shtml

3 Październik 2017 o 22:31
sajkat Użytkownik

Na stronach dystrybutorów nic ciekawego nie znalazłem.

@tomrdzak

Dzięki za link. Jak przyjdzie mysz to się okaże czy oprogramowanie “Flux” jest w w tym pakiecie.

Co ciekawe wygląda na to, że cały soft jest dostępny za dopłatą na stronie https://madcatzdownloads.com/. Ciekawe czy to ktoś z dotychczasowych pracowników Mad Catz chce dorobić :) czy po prostu wyłudzanie kasy…

3 Październik 2017 o 22:58
Kazzz84 Użytkownik

firma zbankrutowala, ale jest backup driverow http://www.madcatzdownloads.com

3 Październik 2017 o 23:17
tomrdzak Użytkownik

“Backup” za 2$ :)

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.