12 Październik 2017 o 00:00
iBOOD

Portfel Walter | aluminium

Portfel Walter | aluminium

Ten niezwykły portfel został wykonany z przetworzonego aluminium i posiada opatentowany system Walter stack-and slide. Dodatkowo został wyposażony w osłonę RFID.

Specyfikacja

Producent: Walter
Typ: portfel Walter Wallet (aluminium)
Sprawdź dostępne kolory w rozwijanym menu

• Mieści do 7 kart i banknotów
  • Wbudowana osłona RFID
  • Funkcja szybkiego dostępu

Materiał: przetworzone aluminium z recyklingu
Wymiary: 90 x 65 x 15,4

12 Październik 2017 o 06:54
WaldemarLyczko Użytkownik

Pytanie do osób którzy poprzednio kupili- jak się spisuje? I czy nie uwiera nosząc w kieszeni spodni? Opłaca się?

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 08:48
olek Użytkownik

Używam tego portfela od miesiąca, i jestem bardzo zadowolony. Działa tak, jak widać na filmikach (np. https://www.youtube.com/watch?v=PtIhi2hiYK4). Jedyne dwa minusy jakie zauważyłem do tej pory:

- bardzo szybko pojawiają się na nim ślady, ryski, itp. Można je wprawdzie usunąć załączonym “druciakiem”, ale nie będzie wyglądać jak nowy

- system wysuwania kart nie układa ich tak ładnie w schodki – choć to pewnie ma związek z jedną z moich kart, która nie jest idealnie płaska lecz nieco zakrzywiona, przez co też nie trzyma się dobrze w portfelu (jako jedyną mogę ją “wytrząść”)

Oprócz tego jest OK. Zwykle noszę 7 kart, ale kiedy jest mniej, trzymają się w środku. Łatwo jest też wysunąć tę jedną najczęściej używaną – wystarczy wypchnąć ją kciukiem, a jeśli potrzeba innej karty, można albo wysuwać je po kolei pojedynczo (tak do połowy aż złapiemy potrzebną kartę), albo wysunąć wszystkie na raz, wyciągając całą zawartość portfela i wtedy wybrać potrzebną kartę. Podoba mi się, że wyciąganie kart jest banalnie proste – w podobnych portfelach innych producentów często do wyciągania służy specjalna “wajcha”, niepotrzebnie komplikując prosty pomysł.

Przegródka na banknoty jest jak dla mnie średnio praktyczna. Po włożeniu tam banknotów tak, że się chowają, aby je wyciągnąć trzeba najpierw wypchnąć wszystkie karty, by móc wtedy od środka wypchnąć banknoty. Jako, że bardzo rzadko korzystam z gotówki, nie przeszkadza mi to specjalnie, ale byłbym szczęśliwszy gdyby tej przegródki w ogóle nie było, a portfel byłby o tych kilka milimetrów cieńszy.

Nie przeszkadza w kieszeni spodni i nie uwiera – rogi są zaokrąglone. Czuć go jednak w kieszeni bardziej, niż nosząc same karty – bo i grubość jest większa, i trochę waży – w końcu to aluminium, i to dużo grubsze niż puszka po piwie ;)

Czy się opłaca – tu już każdy musi sam sobie odpowiedzieć :) Ja kupiłem swój za 89 z darmową wysyłką. Gdyby kosztował te 30 zł więcej, zrezygnowałbym.

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 09:58
studioasze Użytkownik

Ja kupiłem poprzednio jestem bardzo zadowolony zajmuje mało miejsca

szybko się sciera trzeba czesto uzywać “druciaka” wniczym to nie przeszkadza :)

no i karty w schodki się nie układają (przy wyciągnięciu kart drugi(raz po raz) raz są schodki) i to też nie przeszkadza

POLECAM

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 11:19
pawel nukleo Użytkownik

Zastanawiam nad użytecznością tego. Czy w miejsce kart można też wsadzić dowód osobisty i prawo jazdy?

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 13:52
olek Użytkownik

Można, jak najbardziej

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 16:42
Bartollini Użytkownik

Ma ktoś może kod na darmowa wysyłke, bo bym sie skusil.

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 20:20
NOBRO Użytkownik

Może ja nie jestem na czasie ale jakoś nie rozumiem zachwytu tym kawałkiem metalu, który ktoś nazywa portfelem.

OK, gotówki używa się coraz rzadziej ale jeszcze się używa.

Widzę że to ustrojstwo ma tam gdzieś wepchnięty nieudolnie banknot.

A co z bilonem? Wrzucić go do tej szczeliny i zakleić taśmą?

Parodia jakaś…

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 21:04
yossarian69 Użytkownik

Jak to co z bilonem??? A po co facet ma kieszenie w spodniach? ;P

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 22:13
czlowiek_myslacy Użytkownik

hehehe,

może nie każdy nosi spodnie ;)

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 22:22
NOBRO Użytkownik

To w takim razie po co mu jakikolwiek portfel?

Odpowiedz

12 Październik 2017 o 22:22
yossarian69 Użytkownik

w kiltach nie ma kieszeni?? ;)

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.