29 Grudzień 2017 o 00:00
iBOOD

Odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute

Odkurzacz pionowy Dyson V8 Absolute

Dyson V8 posprząta cały dom. Odkurzacz automatyczny nie ma przy nim szans.

Specyfikacja

Marka: Dyson
Typ: V8
Gwarancja: 2 lata

• Mocny i wszechstronny
  • 40 minut bezprzewodowej pracy
  • Odpowiedni również jako odkurzacz ręczny

Instrukcja

Napięcie baterii: 22,8 V
Poziom hałasu: 82 dB
Odpowiedni do sierści, Filtr antyalergiczny
Łatwość użycia
Zasilanie: Akumulatorowe
Tryb parkowania: Nie.
Uchwyt: Tak
Sterowanie w uchwycie: Tak
Uchwyt teleskopowy: Nie.
Zintegrowany odkurzacz ręczny: Tak
Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora: Tak

Filtry
Zbieranie kurzu: pod workiem
filtr HEPA
HEPA 13: 99.95% filtrowania
Filtr wyjściowy: Tak
Filtr silnika: Tak
Filtr wodny: Nie.

Odkurzacze pionowe

Średnio: 0,3 do 0,6 litra

Przeznaczenie
Szczególnie do następujących powierzchni: podłogi drewniane, podłogi twarde, dywany o wysokim runie, dywany o niskim runie
Tryb turbo: Tak
Tryb Eco: Nie.

Dane fizyczne
Waga: 2.63 kg
Kolor żółty
Szerokość: 25 cm
Głębokość: 21 cm
Wysokość: 124.3 cm

Akumulator
Rodzaj akumulatora: Litowo-jonowy
Czas pracy akumulatora: 40 minut
Czas ładowania: 5 godzin

W zestawie
Ssawka szczelinowa
Załączone standardowo
Turboszczotka
Szczotka do parkietów
Mała elektroszczotka
Ssawka szczelinowa
Szczotka do mebli
Miękka szczotka do kurzu
Stacja ładująca
Instrukcja

29 Grudzień 2017 o 06:21
colibri75 Użytkownik

Czesc,

Mam ktos? Od dawna.o nim mysle. Cena dobra.

Ciekawe jak z gwarancja.w.Polsce?

Pozdrawiam

Piotr

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 06:45
marcus1212 Użytkownik

“Dyson V8 posprząta cały dom. Odkurzacz automatyczny nie ma przy nim szans.” Pierwsze 2  zdaniia i od razu kłamstwo…

SAM “nie posprząta”, to jego wada.

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 07:42
Piotr P. Użytkownik

Z tego co widzę to cena raptem o 250 PLN niższa niż w sklepie internetowym. Posiadam Neato Botvac D85 i zastanawiam się nad nowym odkurzaczem ręcznym, ponieważ mimo wszystko jest on niezbędny do gruntownych porządków. Polecacie Dyson V8? Nie da się kupić go taniej? Czy może celować w wersję V6?

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 10:33
cahar Użytkownik

Polecam zerknąć ebay.co.uk , tam jest outlet dysona z gwarancją ( oczywiście są to refuby)

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 08:31
bukalski181 Użytkownik

Szanowni Państwo, dobry bezprzewodowy Philips z litowa baterią i nasadką do ścierania na mokro podłogi kosztuje ok.800-900 zł. za cenę tego Dysona kupicie naprawdę poważny odkurzacz typu rekondycjonowany, z gwarancją Rainbow, przy którym każdy odkurzacz ręczny jest tylko małą zabawką…

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 08:35
ukland Użytkownik

Naprawdę warto, rewelacyjny sprzęt.   Ja kupiłem miesiąc temu V6 za 1.259,95 i na mieszkanie 180 m2 wystarcza przy doraźnym sprzątaniu po dwójce małych dzieci , jeszcze ani razu bateria mu  nie padła.    Ostatnio na ibood Hunt V6 był za 1100 PLN. Polowałem na V8 i dziś jak zobaczyłem ofertę to trochę żałowałem że pokusiłem się na  V6 ale koniec końców V6 w zupełności wystarcza.

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 09:50
testerpl Użytkownik

mam v6. wątpie żeby v8 była silnikowo inna. v8 ma lepsze opróżnianie pojemnika, w v6 przydaje się cienki patyk lub drut aby pozbyć się wszystkich śmieci. traktujcie ten sprzęt jako pomocniczy a nie główny odkurzacz. minusem dla niektórych może być stosunkowo krótki czas pracy na baterii przy długim ładowaniu (60 metrów kwadratowych odkurzy się na raz) samo odkurzanie jest w porządku ale trzeba pamiętać że na tych rolkach na dole lubią się okręcać nitki lub sznurki. nie ma dla niego problemu z odkurzaniem dywanu z wysokim włosiem.

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 14:29
dar.nad Użytkownik

V8 silnikowo inna niż v6. Silnik mocniejszy. Do tego mocniejsza bateria. Mam V8, polecam. Zmieniło się podejście do sprzątania. Odkurza się częściej, ale krócej. W domu cały czas czysto. Siła ssania na papierze nie powala, ale w połączeniu z turbo szczotkami rewelacja.

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 09:51
qb4hkm Użytkownik

V6/DC62+ w zupełności mi wystarcza, tutaj jest więcej szczotek za które oddzielnie dyson woła jak za zboże więc oferta jest do rozważenia.

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 10:26
kzolnowski Użytkownik

Ten sprzęt jest rewelacyjny. Kupiłem ponad pół roku temu za pośrednictwem znanego portalu aukcyjnego i jestem z niego mega zadowolony. Nie jestem profesjonalnym użytkownikiem odkurzacza i do tej pory korzystałem z urządzeń workowych oraz bezworkowych i Dyson to inny poziom odkurzania. Bateria wystarcza na mieszkanie 60m^2 (łącznie z wciągnięciem pajęczyn, kurzu z lamp) i odkurzenie bagażnika auta typu kombi w trybie turbo :) Doceniam też fakt, że jest bezprzewodowy – wyciągasz, odkurzasz i odwieszasz. Zdecydowanie kupiłbym go jeszcze raz :)

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 12:06
kwojdat Użytkownik

Potwierdzam, bardzo fajny sprzet. Żona mnie namawiał od dawna żebym kupił i zdecydowałem się jakiś miesiąc temu. Kupiłem V8 w PL sklepie za 2029zł (mieli promocje) i nie żałuje. Odkurzacz centralny uzywamy raz na tydzien a ten przy 3 dzieci codziennie. polecam jako dodatkowy lub do malego mieszkania bedzie super !!!!!!!!!!!!

Odpowiedz

29 Grudzień 2017 o 12:48
cyberius Użytkownik

Mam jakąś wysoką albo najwyższą wersję V6 – Absolute albo Animal Pro (nie pamiętam ale chyba to drugie, bo kupowałem głównie ze względu na zwierzęta). Używam już półtora roku i potwierdzam, że urządzenie sprawdza się po prostu wyśmienicie. Mam dwa psy (do niedawna nieodżałowany Labrador Retriever, teraz Golden Retriever + Jack Russel Terrier) i dwa koty – kto zna się na psach, wie jakie wymienione rasy mają sierść: odkurzacz rozwiązał sprawę, zaznaczam że pracuje w charakterze pomocniczego (główny to Dyson DC52 – używany raz/dwa razy na tydzień). Na pewno nie jest idealny, nie wiem jak wypada w porównaniu do tańszych (choćby wspomniany Philips), ale ja osobiście nie lubię podrób, a Dyson od dawna znany jest ze swojego systemu bezworkowego i konsekwentnie rozwija tę technologię. Gdyby nie to, że V6 jeszcze się nie zamortyzował ani nie zepsuł :) to z miejsca brałbym tego V8.

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Musisz być zalogowany aby wysłać komentarz.

Potrzebujesz nazwy użytkownika aby komentować na forum. Kliknij w przycisk poniżej aby wybrać nazwę.