3 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Nawigacja samochodowa Garmin 5" DriveLuxe | EU

Nawigacja Garmin 5" DriveLuxe

Z nawigacją Garmin 5" DriveLuxe zawsze trafisz do celu!

Specyfikacja

Producent: Garmin
Typ: 50LMT-D
Gwarancja: 2 lata

• Więcej niż nawigacja
  • Szybkie i pewne informacje
  • Dożywotnie aktualizacje map

Funkcje
Ostrzeżenia
Funkcja Along-the-route
Adaptacja trasy przez preferencje miast lub ulic
Forsquare
Garmin Real Directions
Dożywotnie informacje przez RDS-TMC
Ruch drogowy na żywo przez Digital Traffic lub Smartphone Link
Dożywotnie aktualizacje map
Wskazówki głosowe
Powiadomienia smart
Funkcje Smartphone Link App
Połączenia Bluetooth
Nawigacja głosowa

Mapy: EU

Techniczne
Rozmiar ekranu: 5” (12,7 cm)
Wymiary: 14,2 x 8,1 x 1,5 cm
Rozdzielczość: WQVGA 800 x 480
Typ: pojemnościowy
Waga: 231 g
Bateria: około godziny pracy

W zestawie
Garmin DriveLuxe 50LMT-D
Dożywotnie aktualizacje map i sygnalizacji świetlnej (oznaczenie LMT-D na opakowaniu)
Antena/kabel
Przyssawka
Kabel USB
Instrukcja

Użytkownik będzie otrzymywał aktualizacje map, gdy takie aktualizacje zostaną udostępnione na stronie internetowej firmy Garmin, do użytku na 1 zgodnym produkcie firmy Garmin do czasu zakończenia okresu eksploatacji produktu lub zaprzestania otrzymywania przez firmę Garmin danych map od dostawcy zewnętrznego, w zależności od tego, który z wymienionych warunków nastąpi szybciej.

Okres eksploatacji produktu oznacza okres, podczas którego produkt: (a) ma wystarczającą ilość pamięci i inne możliwości techniczne wymagane do korzystania z aktualnych map; oraz (b) działa w sposób przewidziany przez producenta bez konieczności przeprowadzenia poważniejszych napraw.

3 Styczeń 2018 o 09:39
saning Użytkownik

Kto i po co w obecnych czasach kupuje nawigację samochodową? Nie jestem w stanie tego pojąć…

3 Styczeń 2018 o 16:53
makaronekpl Użytkownik

może jakbyś kiedyś kupił zamiast używać durnego google maps, to byś pojął. Pozwól, że CI wytłumaczę:

- google  nie żyje z map… to tak jak olej do samochodu – zawsze Valvoline czy Millers będzie lepszy niż firma, co robi jeszcze buty, telefony i dachówki.

- informacje o korkach, mimo największej siatki, są do bani w googlu (nie wiem jak w garminie), ale tomtom traffic o niebo lepiej i trafia w korki i wyznacza objazdy

- telefon jest zbyt obciążony róznymi aplikacjami – yanosikiem, telefonem, mailem etc żeby jeszcze komfortowo się na nim działało z nawigacją

- nawigacji nie musisz za każdym razem wyjmować i wkładać, a jej zasilanie możesz puścić na stałe pod tapicerką

- google potrafi zmienić destynację w trakcie nawigacji nie wiedzieć czemu

- google prowadzi czasem w takie drogi, że lepiej w ogóle by było nawigować po gwiazdach. Szczególnie za granicą

- google gubi się w długich tunelach, więc np na Maderze bardzo łatwo można ominąć zjazd (zaraz za tunelem)

W zasadzie jak dla mnie jedyną przewagą googla nad nawigacją dedykowaną są punkty POI – tu faktycznie jest lepiej. Ale “nie mogę pojąć” w stosunku do np google maps jest jak dla mnie właśnie niepojęte. Zazwyczaj tak piszą ludzie, którzy po prostu nie mieli okazji korzystać z dobrej dedykowanej nawigacji albo cebularze co im szkoda wydawać kasy skoro już wydali na androida.

3 Styczeń 2018 o 17:28
awalcz Użytkownik

Jadąc np. 1500km za granicę trzymasz mapę na kolanach ? Czy używasz telefonika z ograniczonym transferem danych ? Wiesz że jeśli coś jest do wszystkiego to jest do niczego ? Tylko dedykowana nawigacja samochodowa ! Ja akurat używam TomTom Live trafic, urządzenie ma wbudowaną kartę sim i w ciągu kilku sekund wyznacza mi nową trasę jeśli jest korek i ją omijam. Ja polecam TomTom nie ma potrzeby parować nawigacji ze smartphonem.

3 Styczeń 2018 o 09:44
stan.wawszczak Użytkownik

A jakim języku obsługuje się tę nawigację?

3 Styczeń 2018 o 10:41
andrew_jedi Użytkownik

Dołączam sie do pytania.

Czy nawigacja jest w języku Polskim ?

3 Styczeń 2018 o 10:15
runo5 Użytkownik

Może nie za taką kwotę, ale nawigacja jest potrzebna w samochodzie. Z telefonu mam zawsze problem w mieście kiedy telefon dzwoni, również duże obciążenie akumulatorka w telefonie co wiąże się z wymianą ,ostatni powód to czasami przy pogodzie i bezdrożach brak zasięgu w telefonie powoduje blokadę mapy.

3 Styczeń 2018 o 11:11
Raxa Użytkownik

Model 50LMT-D ma kamerę tu jej nie widać.

3 Styczeń 2018 o 11:29
Mosos Użytkownik

Kamerę? Tak, cofania, np. taką: https://buy.garmin.com/pl-PL/PL/p/pn/010-12242-00

3 Styczeń 2018 o 20:51
QORDIAN Użytkownik

Mam naviexpert i mam wszystko co potrzeba a nawet wiecej. Pieprzenie o obciazonym telefonie buahaha. Cbyba masz fona z przed 6 lat. Dodatkowo w naviexpercie mam poi traffic cb uzytkownikow i wybor alternatywnej trasy na biezaco. Jedyny minus to slaba baza adresow. Tu wygrywa automapa. Transfer minimalny, pare mega na 1000km.

3 Styczeń 2018 o 22:08
ViNYLec Użytkownik

+1 Dodatkowo, bez sensu jest porównywać produkt darmowy jak google maps z komercyjnym typu garmin, tomtom czy wlasnie naviexpert. Przełączanie rozmowy na mapę jak ktoś zadzwoni to dotknięcie 2x przycisku, w iPhone może 3x. Jak ktoś nie umie używać smartfona to może faktycznie niech kupuje takie zabawki, reszta da sobie radę :)

3 Styczeń 2018 o 22:51
QORDIAN Użytkownik

Jest jeszcze darmowa nawigacja waze. Tez dobra.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.