6 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

2x szczoteczka elektryczna Philips Sonicare DiamondClean z akcesoriami

2x Philips Sonicare DiamondClean

Kompletny zestaw do higieny jamy ustnej: dwie szczoteczki DiamondClean, 4 końcówki, stacja ładująca w postaci szklanki oraz etui podróżne.

Specyfikacja

Producent: Philips
Typ: Sonicare HX9354 / 38
Gwarancja: 2 lata

• Kompletny zestaw
  • Różne tryby czyszczenia
  • Zdrowe i piękne zęby

Tryby pracy
Czyszczenie – idealny na co dzień
Wybielanie – usuwa przebarwienia
Delikatny – delikatne czyszczenie wrażliwych zębów
Dla dziąseł – delikatny masaż dziąseł
Głębokie czyszczenie – dla kompletnego czyszczenia jamy ustnej

Osiągi
Prędkość do 31000 ruchów na minutę
Usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej
Poprawia zdrowie dziąseł w dwa tygodnie
Zęby nawet dwa razy bielsze
Timer: Smartimer oraz Quadpacer

Wygoda
Wskaźnik naładowania baterii
Ergonomiczna rączka
Podświetlany wyświetlacz
Wygodna zmiana końcówek

Techniczne
Ładowana bateria
Typ: li-ion
Zasilanie: 110 – 220 V
Do 3 tygodni pracy na jednym ładowaniu

W zestawie
2x szczoteczka DiamondClean
4x końcówka AdaptiveClean
Stacja ładująca
Etui podróżne z ładowarką USB

6 Styczeń 2018 o 00:09
Pateusz. Użytkownik

Zamówiłem jakiś czas temu, w skład wchodzą 2 szczoteczki 4 końcówki, 1 ładowarka I etui podróżne które służy również jako ładowarka. Efekt jest widoczny, kamień się nie osadza tak jak wcześniej, zęby są dużo bardziej gładkie i na dłużej. Usuwa przebarwienia. Ogólnie jestem zadowolony, w takiej cenie nigdzie nie znajdziecie 2 szczoteczek, cena drugiej ładowarki ok 100zl.

6 Styczeń 2018 o 00:12
vip300 Użytkownik

Wspaniale teraz kup sobie ledy w super ofercie i zapal jak umyjesz zęby super szczoteczką ehehehheeh

6 Styczeń 2018 o 09:20
Hodofca Użytkownik

Też kiedyś się zastanawiałem nad takimi droższymi szczoteczkami ale ostatnim razem zwyciężyła u mnie cebula i zamówiłem innym sposobem. Ustawiłem dział szczoteczek sonicznych na niemieckim amazonie i wybrałem opcję z najlepszymi recenzjami. Wyszło mi na jakiegoś chińczyka za 100zl z bazą i lampą UV. Mam ponad rok i odpukać wszystko ok. Jak się pochwaliłem to od razu znalazły się 2 osoby z otoczenia które prosiły o taki sam zakup więc jak narazie 3 sztuki działają bez problemu. Czasami warto poczytać recenzje niemców bo na ogół śmieci nie kupują. Choć kiedyś miałem elektrycznego brauna za 200 i bateria wytrzymała 10 lat więc też stawiam plusa.

6 Styczeń 2018 o 05:59
B & W Użytkownik

Zastanawiałem się nad kupnem, ale pomysł z ładowarką w formie szklaki jest niby elegancki, ale ryzyko uszkodzenia pobicia jest jeszcze większe.

Czy ta szklanko ładowarka jest szklana czy to plastik wysokiej jakości przypominający szkło ?

6 Styczeń 2018 o 08:00
AI0Y Użytkownik

Grube szło. Ale to nie szklanka ładuje tylko baza na której stawiasz szklankę. Miałem ta szczoteczkę ale nie sprawdzałem czy naładuje baza będzie szklanki ale podejrzewam ze tak. Do tego masz etui które ma kabel USB wiec masz dwie ładowarki

6 Styczeń 2018 o 09:53
B & W Użytkownik

Tak wiem że baza a nie szklanka. Tylko jak masz ładowarkę w łazience to nie będę nosił do etui żeby ładować, a ryzyko strącenia przez kogoś z domowników duże. Miałem już tak z szklanym dozownikiem mydła. Przypadkiem ale szkło poszło. Wygląda to bardzo elegancko no ale…. Nie wszystko co ładne jest też i praktyczne.

6 Styczeń 2018 o 10:01
Okota Użytkownik

Szklanki są na alledrogo do dokupienia.

6 Styczeń 2018 o 14:02
Woj-doc Użytkownik

Używam od 4 lat. Uważam, że jest genialna! Mój stomatolog ma to samo zdanie. Jakby w zwykłym sklepie kupować – to jest 2x drożej.

6 Styczeń 2018 o 16:04
adamusek Użytkownik

Xiaomi x3 albo xiaomi oclean se za 130zl. Nie ma po co przepłacać

6 Styczeń 2018 o 17:04
ekterion Użytkownik

Pytanie tylko czy ten chińczyk jest faktycznie dobry, bo już zaczynają produkować wszystko, telefony, tablety, szczoteczki, oczyszczacze powietrza, odkurzacze, itd…

6 Styczeń 2018 o 23:27
qb4hkm Użytkownik

Jak philips, szajsung i jeszcze kilku producentów by się znalazło…

6 Styczeń 2018 o 17:48
lukasz45678 Użytkownik

Miałem kilka sonicare’ow starszych. uważam że wszystkie dodatkowe funkcje do zbędne bajery. Wada to słaba trwałość. Zwykle nie wiele dłuższa trwałość niż gwarancja.

Jeśli jakiś model to najpospolitszy sonicare easy clean. Mechanizm i moc i trwałość jest taka sama jak dla pozostałych szczoteczek z tej serii. Programy są zbędne.

Dodam że moja najstarsza szczoteczka która miałem jako pierwsza dawno dawno temu i która działa do dziś to pospolity Braun z okrągła końcówką-niezniszczalny(tylko bateria słabnie ale łatwo ją wymienić)

IMHO Lukasz

6 Styczeń 2018 o 17:50
lukasz45678 Użytkownik

dla zainteresowanych mogę wysłąć na priv zdjęcia z wnętrza sonicare, bo jedna zepsuta trzymam na części. Psuje się elektronika jak i mechaniczny generator wibracji-zgina się lub pęka taki przegub z magnezu

6 Styczeń 2018 o 20:02
cyanones Użytkownik

Też niedawno chciałem kupić TU te szczoteczki, ale ktoś na forum polecał AEG EZS 5664. Parametry praktycznie te same, 30 000/min. Świetne recenzje i cena ok. 85 pln. Zapasowe 4 głowice za ok. 23 pln. Używam od 2. miesięcy. Tip-Top!

6 Styczeń 2018 o 22:08
Rafalik4u Użytkownik

Tylko Alfawise s100 na GB za 68 pln. 31k/min – po wydawać 700

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.