4 Styczeń 2018 o 00:00
iBOOD

Apple iPad Pro 12,9” | Wi-Fi i 4G | 128 GB

Apple iPad Pro 12,9” | Wi-Fi i 4G | 128 GB

Apple iPad Pro 12,99” to szybki i wydajny tablet, który dodatkowo zachwyca eleganckim designem. Został wyposażony w 4 głośniki, obsługę Apple Pencil, Touch ID oraz kamerę 8 MP.

Specyfikacja

Producent: Apple
Typ: iPad Pro 12,9” 128 GB (2015)
Gwarancja: 2 lata

• Ekran retina 12,9”
  • Touch ID
  • Kamera iSight 8 MP

Osiągi
Chip A9X z 64 bitową architekturą
Koprocesor ruchu M9
128 GB pamięci

Ekran
Retina
12,9” multitouch z podświetleniem LED
Rozdzielczość: 2732 x 2048, 264 ppi
Powłoka anty-smugowa
W pełni laminowany
Powłoka anty-refleksyjna
True Tone

Kamera
1,2 MP FaceTime HD
Przesłona: f/2,2
Retina Flash
Nagrywanie 720p
Automatyczny HDR
Poprawione rozpoznawanie twarzy
Tryb seryjny
Timer

Kamera iSight
8 MP
Autofocus
Przesłona: f/2,4
5 elementowy obiektyw
Hybrydowy filtr IR
Poprawione rozpoznawanie twarzy
Panorama do 43 MP
Tryb seryjny
Dotknij aby wyostrzyć
Geotagowanie
3x zoom wideo

Touch ID
Odblokowywanie
Ochrona prywatnych informacji
Zakupy w iTunes, App Store oraz iBook store

Łączność
Komórkowa 4G
Wifi (802.11a/b/g/n/ac) (2,4 GHz & 5 GHz); HT80 z MIMO
Bluetooth 4.2

Zasilanie
Wbudowana bateria litowo-polimerowa 38,8 W
Ładowanie przez USB lub adapter AC

System operacyjny
iOS 9 (możliwość aktualizacji)
Wymagania
Apple ID (dla wybranych funkcjonalności)
Dostęp do Internetu

Wymagane do synchronizacji
Mac: OS X 10.8.5 lub nowszy
PC: Windows 7 lub nowszy
iTunes 12.4 lub nowszy (dostępny bezpłatnie)

Produkt UK, przejściówka EU w zestawie.

4 Styczeń 2018 o 00:19
mati.grucha Użytkownik

Opłaca się ?

4 Styczeń 2018 o 00:42
jsajak Użytkownik

Tak, ten model (2015) używki od 3500

4 Styczeń 2018 o 00:40
r.skibinski Użytkownik

W cortlandzie dokładnie ten sam kosztuje te 5200, z tego co widzę jest to nowka a nie refabrykowamy Wiec taniej raczej nie znajdziesz.

4 Styczeń 2018 o 01:04
bontekgsm Użytkownik

Nie opoaca sie. To poerwsza generacja. Ceny na alle bywaja 2300–3000

4 Styczeń 2018 o 08:58
rollergames Użytkownik

chłopie co ty porównujesz używki no nowego :) śmieszny jesteś.

4 Styczeń 2018 o 08:08
honciv Użytkownik

Jeśli to pierwsza wersja, to sie nie opłaca…

4 Styczeń 2018 o 08:19
yahuto Użytkownik

Ktoś może mi napisać co to jest?

4 Styczeń 2018 o 08:58
rollergames Użytkownik

Jest to model A1652

A możesz uzasadnić dlaczego się nie opłąca ? W takiej cenie chodzą używki. TYlko nie porównuj do wersji 32GB.

W tej cenie nowego w salonie obecnie możesz kupić zwykłego ipada 9,7 cala. Z 128gb i 4G.

4 Styczeń 2018 o 08:51
badszary Użytkownik

NIE OPŁACA SIĘ!

To model pierwszej generacji ze starym procesorem i kompresorem graficznym – cena jak w sklepie u Pana Rysia.

4 Styczeń 2018 o 08:59
badszary Użytkownik

Doprecyzuje, tutaj jest trochę taniej, tzn. kilka lub kilkanaście złotych mniej do ofert z serwisu aukcyjnego.

4 Styczeń 2018 o 09:05
rollergames Użytkownik

ok no pokaż mi ten sklep :) pana rysia. ja szukałem i nie znalazłem. Najtaniej za 3150.

Ludzie jak podajecie że się nie opłaca to przykłady.

4 Styczeń 2018 o 09:35
Deeper888 Użytkownik
4 Styczeń 2018 o 13:50
badszary Użytkownik

Czyli znalazłeś za 3150 w europejskiej wersji i uważasz, że powyższa oferta jest atrakcyjna? To nie jest sprzed za 300 zł i oszczędność na poziomie kilkudziesięciu złotych, biorąc pod uwagę, że jest to wersja brytyjska, przyjdzie po sporym oczekiwaniu (oby cały) jest żadną okazją. Ale jeżeli nie znalazłeś to proponuje zerkną na znany portal aukcyjny i wpisać:

Apple iPad Pro 12.9 Wifi + LTE 128GB Srebrny – to pierwsza oferta, która wpadła mi w ręce, więc napisałem prawdę, czy nie??? Ta oferta jest jeszcze tańsza, niż dzisiejsza OKAZJA ????

4 Styczeń 2018 o 18:00
rollergames Użytkownik

badszary Cały czas czekam na twoj sklep Ryska podaj linka.

4 Styczeń 2018 o 18:54
badszary Użytkownik

Dorosły by zrozumiał, ale chętnie powtórzę:

„Ale jeżeli nie znalazłeś to proponuje zerknąç na znany portal aukcyjny i wpisać:

Apple iPad Pro 12.9 Wifi + LTE 128GB Srebrny – to pierwsza oferta, która wpadła mi w ręce, więc napisałem prawdę, czy nie??? Ta oferta jest jeszcze tańsza, niż dzisiejsza OKAZJA ????

Nadal coś jest nie jasne?

5 Styczeń 2018 o 18:16
krzysiek.81 Użytkownik

Oferta o której piszesz wcale nie jest taka dobra… zobacz co to za sklep sprzedaje. Normalnej faktury raczej tam nie dostaniesz, a czy sprzęt będzie całkowicie nowy i z europejskiej dystrybucji to też nie wiadomo. Firma działa na granicy prawa, a raczej poza prawem kombinując na podatku VAT, dlatego mają tańsze towary. Zresztą poczytaj w komentarzach pod artykułem z linku poniżej jakie to faktury wystawiają i jaki towar sprzedają… ja bym tam nie kupił :)

https://bezprawnik.pl/bestcena-pl-opinie/

4 Styczeń 2018 o 09:52
wojtasjazz Użytkownik

Ogólnie sprzet drogi jak sk…n ale defacto bardziej poreczny niz np MacBook. Mam nadzieje że da sie tam np zmontować prosty filmik z wakacji albo utworzyc dokument w wordzie… :P

4 Styczeń 2018 o 09:59
wojtasjazz Użytkownik

W sumia na stronie Appla piszą że ma wyższą wydajnośc niż wiekszość komputerów osobistych i że to niby komp w formie tabletu…  Dla mnie bomba :D

iPad – iPad Pro

iPad Pro nie jest po prostu nowym iPadem. To nowa, bezkompromisowa wizja komputera stworzonego na dzisiejsze czasy. Ma więcej mocy niż większość przenośnych pecetów. I nawet wyjątkowo skomplikowane zadania pozwala wykonywać w naturalniejszy i bardziej bezpośredni sposób: dotykasz ekranu, machasz na jego powierzchni czy zwyczajnie piszesz jak tradycyjnym ołówkiem. iPad Pro to najwydajniejsze, najwszechstronniejsze i najbardziej mobilne urządzenie w historii komputerów osobistych.

4 Styczeń 2018 o 09:59
lukasz.kafel Użytkownik

Porównanie wersji 2015 vs 2017 -> http://bit.ly/2EUdFSM

Dla tych, którym nie chce się czytać a szukają takiego tabletu – nie warto dopłacać do wersji 2017 różnica w cenie (IMHO) nie jest warta – dobra oferta.

4 Styczeń 2018 o 10:03
lukasz.kafel Użytkownik

Ceny dla porównania:

Model 2017, 64 GB, WIFI, GSM – 4699,- (apple)

Model 2015, 128 GB, WIFI, GSM – 3049,- (ibood)

4 Styczeń 2018 o 11:28
mateo878 Użytkownik

Model z 2017 roku nie będzie miał przypadkiem wyświetlacza w technologii promotion czy jak oni to tam nazwali. A chodzi o odświeżanie z częstotliwością 120Hz.

4 Styczeń 2018 o 14:44
wojtasjazz Użytkownik

No i co taka cisza? Zatkao kakao?

4 Styczeń 2018 o 14:55
Tomasz2100 Użytkownik

Mam taki tylko ze z dyskiem 256gb a chce kupić nowy z dyskiem 512gb. Na tym tablecie rewelacyjnie renderują się filmiki. Swoj sprzedam za 4tys jak ktoś zainteresowany to pisać na : tomekzgdanskaMAŁPAgmail.com Mozliwosc spotkania się na terenie Trojmiasta. Mam dowód zakupu pudełko itp. Kupiłem z EuroAgd z polskiej dystrybucji.

Aha od nowości założone szkło na ekran i etui – stan idealny

4 Styczeń 2018 o 14:56
Tomasz2100 Użytkownik

I ma gniazdo na sim

4 Styczeń 2018 o 15:46
ekterion Użytkownik

Zabawne, chcesz sprzedać używany tablet za 950 zł więcej niż tutaj nowy. Po co komu 256gb w tablecie jak 128 w zupełności każdemu wystarczy, szczególnie mając 4g.

4 Styczeń 2018 o 15:58
Tomasz2100 Użytkownik

Tak nosze się z takim zamiarem żeby sprzedać ale przecież nic na siłe, bynajmniej nie miałem na celu nikogo rozśmieszać ani drażnić swoją oferta , jeśli kogoś uraziłem to przepraszam. Jest opcja ze poprostu zostawię stary tablet córce a sobie kupię nowy. Dla osób które wiedza do czego potrzebne jest fizyczne 256gb napewno to docenią. Tak dla większości osób tablet z pamięcią 128gb będzie również doskonałym wyborem.

4 Styczeń 2018 o 20:00
wojtasjazz Użytkownik

Bawiłem się dzisiaj takim urządzeniem i zauważyłem że wersja imovie na tablecie mocno się różni od tej MacBookowej. Jest ostro okrojona choć ma pewnie cześć funkcjonalności to na pewno interfejs nie wyglądał jak ten z macbooka wbrew temu co zapowiada producent. No i pytanie do kolegi użytkownika z Trójmiasta. Jak zgrywa wyreenderowany materiał? Do itunes do icloud czy jak? Urządzenie nie ma portu USB żeby zrzucić na zewn pamięć.

Po uruchomieniu Worda nie widziałem np funkcji dyktowania co mogłoby być przydatne choćby dla dzieci do pisania wypracowań. Zastanawiam się czy urządzenie faktycznie może zastąpić takiego macbooka czy to tylko próba usprawiedliwienia ceny tego urzadzenia.

4 Styczeń 2018 o 20:03
wojtasjazz Użytkownik

No i druga sprawa, że urządzenie jest bardzo cienkie i duże. Mam wrażenie że można je niechcący złamać. Mój iPad 2 wydaje się przynim solidny jak czolg

4 Styczeń 2018 o 20:29
Tomasz2100 Użytkownik

Można zrzucić na zewnętrzny dysk. Osobiście materiał zgrywam za pomocą przejściówki lighting do której mam podłączona dodatkowa pamięć 512gb. Można tez inaczej… Jak kto lubi…

4 Styczeń 2018 o 20:53
Tomasz2100 Użytkownik

To tylko złudzenie ze można je niechcący złamać. Używam prawie dwa lata a konstrukcja jest naprawdę solidna,  żona używa iPad Air 2 i powiem ze mając 12,9” ciężko jest przestawić się na mniejszy. Ten kto faktycznie posiada 12,9” to wie o czym mówię. Poprostu wygoda jest niesamowita. Wiem, wiem nie jest to urządzenie tanie ale naprawdę daje dużo komfortu pracując na nim, bawiąc się itp.

4 Styczeń 2018 o 22:56
reebop Użytkownik

Jakby nie patrzeć to nadal tylko tablet. Ja mam iPada mini 3 z WiFi od dawna i w zupełności wystarcza jako tablet. Nie ma sensu porównywać z jakimkolwiek komputerem. Ogólnie trochę za duży i za ciężki aby w dłoniach potrzymać np. grając.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.