2 Marzec 2016 o 10:09
iBOOD
~~~ PROPONOWANY PRODUKT ~~~

Dodaj produkt, który chcesz zobaczyć na iBOOD.pl ! Podaj dokładną nazwę, model, zdjęcie, specyfikację,cenę, a nawet stronę producenta!
3 Marzec 2016 o 22:50
Rakkos Użytkownik

ASUS GeForce® GTX 750 Ti OC STRIX

Taktowana na poziomie 1202 MHz w trybie Boost, oferuje do 7,7% szybszą wydajność rozgrywki.
DirectCU z technologią wentylatorów 0dB umożliwia grę w całkowitej ciszy, a w przypadku najbardziej wymagających gier – o 58% niższą temperaturę i 3-krotnie cichszą pracę.
Specjalny stop zastosowany w komponentach zasilających sprawia, że karta działa o 15% szybciej i ma 2,5-krotnie większą żywotność, niż modele referencyjne.
Obsługa technologii G-sync oferuje szybszą i bardziej płynną rozgrywkę poprzez synchronizację monitora do generowanego przez układ GPU obrazu, minimalizując zacinanie i rozchodzenie się obrazu.
GPU Tweak pozwala na zmiany częstotliwość zegara, napięcia, wydajności wentylatorów i o wiele więcej poprzez intuicyjny interfejs.
GPU Tweak Streaming umożliwia udostępnianie aktywności w czasie rzeczywistym – dzięki temu inni mogą oglądać rozgrywkę na żywo.

https://www.asus.com/pl/Graphics-Cards/STRIXGTX750TIOC2GD5/

Cena 600zł

18 Marzec 2016 o 01:25
tohm Użytkownik

Z utęsknieniem czekam na zestaw glośnomówiący do samochodu Mr Handsfree, którego nie było juz bardzo dawno w ofercie iBood
http://www.ibood.com/extra-pl/pl/product-specs/2847/7864/mrhandsfree-blue-solar.html
Nie pogardziłbym również innym modelem tego samego producenta – Blue Multi
http://www.ibood.com/extra-pl/pl/product_specs/46812/Zestaw_glosnomowiacy_BlueMulti_z_technologia_Bluetooth_czujnikiem_ruchu_i_funkcja_automatycznego_wla/

Z tego drugiego korzystałem długi czas i niestety sprzedałem, po tym jak kupiłem zamiennie zestaw z uchwytem TomTom-a. Teraz z wielką chęcią wróciłbym do produktów Mr Handsfree, które okazały się bardzo porządnymi, dobrej jakości produktami.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.