31 Styczeń 2014 o 15:36
iBOOD
Amsterdam, 31 stycznia 2014
iBOOD, największa w Europie platforma ofert jednodniowych, zawiązała strategiczne partnerstwo z międzynarodową firmą sprzedaży detalicznej METRO GROUP w celu przyspieszenia wzrostu oraz wymiany know-how między firmami. iBOOD skorzysta z doświadczeń METRO GROUP posiadającej ponad 2200 sklepów w 32 krajach. METRO GROUP podzieli się swoimi kompetencjami w zakresie zakupów oraz elastycznym zarządzeniem zapasami, a także zasobami finansowymi oraz doświadczeniem w zakresie obsługi procesów, tak aby iBOOD umacniał swoją pozycję jako najbardziej ekscytująca platforma handlowa w Europie. MEETRO GROUP skorzysta z doświadczeń iBOOD w zakresie budowania społeczności internetowej. iBOOD został wyróżniony tytułem najpopularniejszej strony ecommerce w krajach Beneluksu 5 razy z rzędu. Partnerstwo z METRO GROUP pozwoli iBOOD na odblokowanie dodatkowego potencjału wzrostu oraz na dalszy rozwój poza swoimi dotychczasowymi rynkami w krajach Beneluksu, Niemczech i Polsce.
iBOOD oferuje swoim Klientom atrakcyjne okazje w kategoriach elektroniki, produktów dla domu oraz produktów dla zdrowia i urody. Klienci otrzymują porady i wskazówki dotyczące zakupów od ekspertów oraz innych użytkowników na prężnie działającym forum. Idea iBOOD zostanie wzmocniona dzięki rozbudowanej sieci sklepów METRO GROUP, w tym Saturn, MediaMarkt oraz Redcoon, a także hurtowni METRO Cash & Carry, hipermarketów REAL oraz sklepów Galeria Kaufhof. Dzięki temu partnerstwu klienci, zarówno tradycyjni, jak i ci kupujący online, mają szansę na dodatkowe korzyści oraz całkowicie nowe doświadczenia dotyczące zakupów.
Członek zarządu MERTO AG Pieter Haas, odpowiedzialny za innowacje biznesowe mówi: "Jednym z filarów na, których budujemy nasze innowacje są inwestycje w innowacyjne projekty takie jak iBOOD. Nasze inwestycje mają na celu przynosić korzyści wszystkim stronom, tak aby definiować przyszłość zakupów. W zgodzie z naszą strategią "Money and More" wnosimy do partnerstwa nasze mocne strony, takie jak silne marki, rozbudowaną sieć sklepów, dużą ilość klientów oraz doświadczenie w sprzedaży. Dzięki partnerstwu z iBOOD skorzystamy z doświadczeń w zakresie budowy społeczności internetowej. iBOOD może się pochwalić znaczącymi wskaźnikami wzrostu i jesteśmy bardzo szczęśliwi mogąc współpracować z takim innowacyjnym i popularnym partnerem jak iBOOD."
Dyrektor generalny iBOOD Joran Prinsen mówi:"Bardzo nam miło, że METRO GROUP stało się naszym udziałowcem i strategicznym partnerem. Oczekujemy, że dzięki temu nasz rozwój będzie jeszcze szybszy na wszystkich rynkach, na których działamy. Dzięki temu społeczność iBOOD będzie mogła dalej się rozrastać, a my będziemy mogli poszerzać naszą ofertę o nowe produkty i kategorie. Jesteśmy bardzo podekscytowani przyszłością iBOOD, która dzięki partnerstwu z METRO GROUP przedstawia się jeszcze jaśniej."

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.