9 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Panel LCD Acer H233Habmid Full-HD 23i Wide Analog & DVI (HDCP) & HDMI

Firma Acer po raz kolejny pokazała najwyższą klasę prezentując nowy panel LCD. H233HAbmid to doskonały ekran, który nadaje się do każdego biura czy domu. Jak przystało na firmę Acer, również w tym wypadku, prezentowany produkt został wyposażony w najnowsze zdobycze techniki. Ekran ma 23 cale, posiada kontrast na poziomie 40000:1 wyświetlając obraz w formacie 16:9. Dzięki technologii Full HD kolory zyskały nie tylko głębie ale i autentyzm! Czas reakcji w prezentowanym modelu to tylko 2 ms, co stawia produkt marki Acer w ścisłej czołówce, wyprzedzając producentów dostarczających ekrany o czasie reakcji od 5 do nawet 25 ms. Przełomowy panel H233HAbmid podniósł znacznie poprzeczkę, dając szanse na ciągłe delektowanie się super ostrym obrazem, nawet podczas relaksu z najnowszymi grami komputerowymi. Szybkość z jaką uruchamia się ekran jest szczególnie ważna przy multimedialnych zastosowaniach, ponieważ nie ma nic bardziej frustrującego jak opóźnienia i czekanie na obraz podczas oglądania filmów czy gry. Co ważniejsze, ta sama szybkość i ostrość obrazu może być w pełni wykorzystywana w aplikacjach biurowych oraz graficznych. Kilka opcji podłączenia, daje pewność ze Twój nowy Acer H233HAbmid bez problemu zintegruje się z komputerem PC. Prezentowany ekran posiada złącza VGA, DVI(HDCP), a także port HDMI oraz zintegrowane głośniki 2 x 1.5 W. Ten elegancki, doskonale zaprojektowany i przykuwający wzrok monitor, to świetna okazja, której nie można przegapić!
  • Producent: Acer
  • Typ: Acer H233HAbmid
  • Typ ekranu: “Flat Screen” / TFT
  • Rozmiar: 23 cale
  • Format obrazu: 16:9 Full HD
  • Rozdzielczość: 1920 x 1080p przy 60Hz
  • Wyświetlane kolory: 16,7 miliona
  • Kontrast: 40000:1
  • Czas reakcji: 2 ms
  • Podłączenie: VGA, DVI (HDCP) & HDMI
  • Szerokość: 561,6 mm
  • Wysokość: 393,9 mm
  • Głębokość: 177,5 mm
  • Wbudowane głośniki: 2 x 1.5W
  • Waga: 4,77 kg
  • Kolor: Czarny błyszczący
  • Niebieska podstawa
  • Gwarancja: 2 lata
9 Luty 2009 o 00:06
ddedd Użytkownik

to nie jest czasem literowka i to jest 23 cale naprawde?

9 Luty 2009 o 00:07
t3ster Użytkownik

Na 100% jest to literówka;-)

9 Luty 2009 o 00:11
kommel Użytkownik

Tylko, że ta literówka występuje 2 razy, ale na 100% ten lcd ma 23′

9 Luty 2009 o 05:53
uzi-boy Użytkownik

Taaa literówka, ale raczej mocno celowa literówka…

9 Luty 2009 o 07:55
Admin iBOOD pl Użytkownik

Witamy,

Dziękujemy za spostrzegawczość, tak prezentowany model ma 23 cale.

Z poważaniem

iBOOD.pl

9 Luty 2009 o 09:18
siarka Użytkownik

no wszystko fajnie

fajnie tez by bylo gdyby moje zamowienie bylo anulowane a pieniadze zwrocone :/

9 Luty 2009 o 09:50
Admin iBOOD pl Użytkownik

Drogi użytkowniku: “siarka

Oczywiście w/w zamówienie zostało anulowane a pieniądze zwrócone na konto.

Z poważaniem

iBOOD.pl

9 Luty 2009 o 09:55
siarka Użytkownik

Dziekuje bardzo

jednak szkoda ze ten monitor nie ma 32 cali :|

9 Luty 2009 o 09:56
judam Użytkownik

22 cale z FulHD stoi na moim biurku i tak sobie mysle jak by te 32 wygladaly. Juz zaczełem przymiezac z miarą czy 32 wejdzie a tu nagle zonk bo to tylko 23 :) Cena normalna mozna kupic w tej cenie monitory wszedzie. 

9 Luty 2009 o 10:01
siarka Użytkownik

u mnie tez stoi 22 cale i jak zobaczylem na ibood`zie 32 to mowie sobie “biore odrazu” no i jak napisales zonk :)

9 Luty 2009 o 15:43
lis86 Użytkownik

Też nie mogłem uwierzyć , byłem o krok od zakupu . dobrze że przeglądałem komentarze bo bym sobie tylko nadziei narobił . Dobrze by było gdyby to była ostatnia pomyłka !!!

27 Luty 2009 o 14:26
Woosan Użytkownik

czy ktoś coś już kupił tutaj i dostał?

17 Kwiecień 2009 o 11:19
xantus Użytkownik

Woosan: ja już zamawiałem z iBOOD kilkanaście razy i ani jeden zamówiony przedmiot nie dotarł!!!! ;((( Bez sensu stracone kilka tysięcy zł…

Jak tak można!
.
.
.
;-D

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.