8 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Karta pamięci microSD Sandisk Ultra II Mobile

Karta pamięci microSD Sandisk Ultra II Mobile wyznacza nowy standard, opracowany specjalnie na potrzeby telefonów komórkowych. Wszystkie nowe funkcje dostępne w dzisiejszych komórkach, jak na przykład aparat, odtwarzacz MP3 czy tez system nawigacji wymuszają na producentach produkcje coraz większych pojemnościowo i mniejszych w formacie kart pamięci. Karta microSD Sandisk Ultra II Mobile jest nieco większa od paznokcia, lecz rozmiar wbudowanej pamięci jest naprawdę imponujący. Produkt firmy Sandisk o pojemności 2 GB o nazwie „microSD Sandisk Ultra II Mobile”, jest tak naprawę niesamowicie szybkim odpowiednikiem standardowych kart micro SD. Ta, naprawdę imponująca, pamięć jest w stanie pomieścić 400 plików MP3, 30 minut nagrania video w jakości HD lub ponad 600 zdjęć w rozdzielczości 6 Mega pikseli. Prezentowany produkt można także zamienić w standardową kartę SD dzięki dołączonemu adapterowi SD. Karta pamięci microSD Sandisk Ultra II Mobile to świat nowych możliwości dla systemu nawigacji, odtwarzacza MP3 lub też aparatu, zintegrowanych z Twoim sprawdzonym telefonem komórkowym!
  • Producent: Sandisk
  • Typ: Karta pamięci microSD Sandisk Ultra II Mobile „zestaw podwójny”
  • Zestaw zawiera: 2 x 2 GB microSD Sandisk Ultra II Mobile/ 2 x adapter karty pamięci SD/ 2 x etui na kartę
  • Pojemność: 2 x 2 GB
  • Produkt prosty w instalacji i użytkowaniu
8 Luty 2009 o 00:10
shuji Użytkownik

lipna ta oferta na allegro są karty za 7 zł/ od sztuki :) pozdrawiam

8 Luty 2009 o 09:14
kubaaa2003 Użytkownik

nawet nie o to chodzi ze tansze tylko jak sobie doliczysz transport to zobacz ile ci wyjdzie’

8 Luty 2009 o 11:20
michalasd Użytkownik

Prezentowana karta ma dużą szybkość przesyłania danych, nie porównuj tej karty z tymi za 7zl, ale faktem jest że z przesyłką się nie opłaca, ponieważ wychodzi tyle ile byśmy zapłacili za dwie w sklepie.

8 Luty 2009 o 15:47
TNT_Trotyl Użytkownik

Cena była by dobra gdyby nie koszty przesyłki.
Z kosztami przesyłki się NIE OPŁACA !!!

19 Luty 2009 o 12:23
madejasek Użytkownik

Oszuści , zamówiłem i zapłaciłem za 2 zestawy – czyli 4 xKarta
pamięci
microSD Sandisk Ultra II Mobile a  dostałem 2 sztuki ,radzę nie
zamawiać produktów po kilka sztuk , możesz zostać podobnie jak
ja oszukany!!! ;/
 LECZ CO NAJDZIWNIEJSZE NA FAKTURZE JEST EWIDENTNIE NAPISANE ILOŚĆ:2 CZYŻBY BYŁO TO CELOWE ZDZIERANIE PIENIĘDZY ??

UWAGA!!!!!!

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.