13 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Bezprzewodowe słuchawki AKG K930

Czy niebyło by wspaniale słuchać muzyki bez tej całej plątaniny przewodów? Nowe słuchawki AKG K930 całkowicie rozwiązują ten problem. Najnowszy produkt firmy AKG to słuchawki stereo, gwarantujące rozrywkę najwyższej klasy, niesamowitą jakość dźwięku i niewiarygodny komfort użytkowania. AKG K930 pozwalają na delektowanie się muzyką, grą w gry, oglądanie ulubionych programów TV bez zakłócania spokoju innych osób. Bezprzewodowa technologia przesyłu sygnału nigdy nie zawodzi, a głębia i ostrość dźwięku odkryją na nowo Twoją ulubioną dyskografię. Wbudowany tuner PLL, to odbiór sygnału w odległości 100 metrów, nawet gdy na przeszkodzie stoi ściana czy sufit. Oznacza to, że słuchawki AKG K930 mogą być używana zarówno w całym domu jaki i ogrodzie. Nowy system opracowany przez AKG posiada funkcje wyszukiwania i automatycznego poprawiania sygnału AGC, która zapewnia zawsze najmocniejszy i najlepszy przesył do słuchawek. Dodatkowy przycisk automatycznego dostrajania gwarantuje idealny odbiór w każdej chwili. Słuchawki AKG K930 są bardzo proste w użytkowaniu i można je podłączać do każdego analogowego lub cyfrowego urządzenia. Półotwarte, wokół-uszne słuchawki zachwycają swoim designem i ważą jedynie 180 gramów! AKG K930 zaprojektowano tak, aby automatycznie przystosowywały się do kształtu głowy i zapewniały jak największy komfort. Minimalistyczny projekt K930 pozwala w pełni cieszyć się funkcjonalnością słuchawek, nadajnika oraz stacji dokującej, która pozwala ładować baterie i służy jako stojak do słuchawek. Dodatkowo, dostarczony w zestawie nadajnik, może współpracować z różnymi słuchawkami. Oznacza to ze możesz dzielić się swoją ulubioną muzyką ze swoimi znajomymi. AKG K930 to idealny wybór dla wszystkich ceniących doskonałe wzornictwo i najlepszą jakość dźwięku!
  • Producent: AKG
  • Model: K930
  • Typ: bezprzewodowe, wokół-uszne
  • miękkie super-dopasowane, poduszki nauszne
  • pałąk skórzany, samo-dopasowujący się do kształtu głowy
  • ergonomiczna budowa - styl łączący perfekcjonizm z modernistycznym wyglądem - świetne rozwiązanie do słuchania TV, rock czy pop
  • łatwe do czyszczenia, zdejmowane poduszki uszne
  • powiększone przetworniki XXL z membranami wykonanymi w technice Varimotion (ang.)
  • trzy-kanałowy odbiornik PLL umożliwia odbiór sygnału przez ściany bez zakłóceń
  • nadajnik również służy jako stojak na słuchawki i ładowarka
  • automatyczne wyszukiwanie kanału radiowego nadajnika dzięki funkcji AGC (Automatic Gain Control)
  • przetworniki: dynamiczne, półotwarte
  • pasmo przenoszenia: 20-22 kHz
  • SPL (Sound pressure level): 103 dB
  • THD (zniekształcenia harmoniczne) < 1%
  • częstotliwość pracy systemu: 864 MHz
  • mała waga słuchawek: 275 gram
  • zasięg ok. 100 m (przy idealnych warunkach – na otwartej przestrzeni)
  • Gwarancja: 2 lata
13 Luty 2009 o 00:04
goodbad Użytkownik

Bardzo ciekawa oferta. Normalnie kosztują 500zł a tu taka okazja. Ale nie mam zamiaru kupować, bo jestem zwolennikiem standardu -  nic nie zastąpi kabla. Może kiedyś jakieś porządne głośniki w okazyjnej cenie się trafią (np. Microlab Solo7c). To by było ciekawie.

13 Luty 2009 o 08:03
MarXpl Użytkownik

Oferta bardzo atrakcyjna. Aż się skuszę :)

13 Luty 2009 o 09:42
btreja77 Użytkownik

no no godna zastanowienia się oferta:)

13 Luty 2009 o 11:10
fishfingers Użytkownik

przesada, bezprzewodowe bez  bluetooth bym sie skusil gdyby byl

13 Luty 2009 o 11:43
TNT_Trotyl Użytkownik

Cenowo wkoncu sie tu cos OPLACA :)

13 Luty 2009 o 11:51
Seba272 Użytkownik

w końcu coś się opłaca ;)
to się nazywa okazja.
aż się skusiłem :P

13 Luty 2009 o 13:47
kubusiowy Użytkownik

no po raz pierwszy oferta atrakcyjna bardzo atrakcyjna 1/3 ceny jakby tak za kazdym razem byly takie oferty …polecam te sluchawki baaardzo polecam mam je ale niestety kupione troszke wczesneij za większe pieniazki

13 Luty 2009 o 13:52
wyjatkowyMarco Użytkownik

Jedna wada brak mikrofonu rakto totalny wpas :) 

14 Luty 2009 o 01:01
Ammadeo Użytkownik

też się skusiłem, naprawdę dobra oferta
swoje słuchaweczki dostałem równo tydzień od wystawienia oferty, będę kolejnym stałym łowcą, pozdrawiam

14 Luty 2009 o 13:50
jacek1982 Użytkownik

kupiłem je i czekam aż przyjadą

14 Luty 2009 o 16:36
seba22 Użytkownik

A w jakiej cenie byly te sluchawki bo przeoczylem oferte i strasznie, strasznie zaluje…

14 Luty 2009 o 16:38
MarXpl Użytkownik

179 + 30 wysyłka. Zamykało się w 210 :)

Edit:

http://www.wykop.pl/ibood/arch/112

14 Luty 2009 o 18:22
tomazs Użytkownik

odsprzedam słuchawki, prosze o kontakt na tomek675@wp.pl

15 Luty 2009 o 08:37
krzychu05 Użytkownik

Ja też qpiłem i czekam niecierpliwie, aż przyjadą :) Naprawde ibood złożył świetną oferte.

15 Luty 2009 o 19:30
n6600 Użytkownik

Czy te słuchawki na pewno mają przetworniki varimotion XXL ? Mam takie same w ak k530 i czytałem że z bezprzewodówek dopiero K940 je mają- tak jakby wkradł się błąd w opisie

17 Luty 2009 o 14:56
occid Użytkownik

na stronie producenta nie ma takiej opcji, jedynie wyzszy model posiada takowe przetworniki
niestety blad w opisie u ibooda i to dosc powazny

19 Luty 2009 o 10:22
krzychu05 Użytkownik

Czy ktoś już dostał słuchawki ? Ja dostałem tylko potwierdzenie zamówienia. Cały czas czekam na kod do śledzenia przesyłki.

19 Luty 2009 o 10:22
krzychu05 Użytkownik

Czy ktoś już dostał słuchawki ? Ja dostałem tylko potwierdzenie zamówienia. Cały czas czekam na kod do śledzenia przesyłki.

19 Luty 2009 o 15:04
madejasek Użytkownik

Ja mam już słuchawki , dzisiaj “przyszły” , grają wyśmienicie  :D

20 Luty 2009 o 11:38
jacek1982 Użytkownik

czuje ze dźwięk “jest bardziej” w lewej  słuchawce niż  w prawej

20 Luty 2009 o 14:35
klausior Użytkownik

JAcek – wniosek umyj prawe ucho :)

20 Luty 2009 o 15:13
jacek1982 Użytkownik

uszy mam czyste :-) zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz. Kiedy powieszę słuchawki na bazie to zapala sie pomarańczowa dioda. Po kilku minutach dioda zmienia kolor na czerwony

20 Luty 2009 o 15:53
Admin iBOOD pl Użytkownik

* Jak zostać Łowcą Okazji?

Wejdź na Naszą-Klasę i kliknij w button “Zostań Łowcą Okazji” (lub odwiedź http://nasza-klasa.pl/ibood)
a w Twoim Profilu pojawi się specjalna sekcja, w której codziennie
znajdziesz najnowsze oferty iBOOD. Jeśli dany produkt Ci się spodoba i
będziesz chciał go kupić, wystarczy, że się zarejestrujesz, przechodząc
bezpośrednio na stronę z ofertą. Rejestracja zajmie Ci parę sekund.
Złap okazję!

20 Luty 2009 o 16:31
lukbah Użytkownik

Moje słuchawki też już dojechały. Sprzęt świetny, wszystko gra. Nie zgadza się tylko jedna rzecz- dwie pary słuchawek + opakowanie ważą 3,90 kg. Za wysyłkę zapłaciłem 39,90 zł, czyli za towar który waży powyżej 5 kg. Co na to obsługa klienta iBood?

20 Luty 2009 o 16:34
klausior Użytkownik

kolega z pozniania?

20 Luty 2009 o 23:53
madejasek Użytkownik

jacek1982 czytaj instukcje :D pomarańczowy czuwanie(ładowanie + natychmiastowa dostępność) – czerwony ładowanie ( tylko ładowanie)

21 Luty 2009 o 05:38
www005531 Użytkownik

Też już odebrałem słuchaweczki. Towar na prawdę fajny! Co do kosztów przesyłki to jak wejdziecie sobie w śledzenie przesyłki na stronie UPC to zobaczycie, że zwiedziła ona pół Europy (Holandia – Niemcy – Polska) więc jest to pewnie koszt zryczałtowany i za ciężkie przedmioty też się tyle zapłaci…

21 Luty 2009 o 10:57
condiczek Użytkownik

Wczoraj dostałem swoją sztukę :) słuchaweczki piękne, świetnie wykonane, naprawdę profesjonalny sprzęt! Zasięg bardzo dobry, zero zakłóceń. Przyszły nowiutkie karton we folii… IBOOD zyskał stałego klienta i łowcę okazji :D pozdrawiam wszystkim serdecznie :)

21 Luty 2009 o 14:40
n6600 Użytkownik

Jak na słuchawki bezprzewodowe to warte swojej ceny(ale tylko tej z ibooda), ale jakościowo wypadają co najwyżej średnio. Szumy słychać non stop- zwłaszcza jak przycisza się muzykę- trzeba zwiększyć moc źródła i zmniejszyć głośność na słuchawkach żeby się tego pozbyć, ale wieczorem jak w ciszy ktoś chce sobie posłuchać muzyki to nie będzie zadowolony- do oglądania filmów też średnio się nadają- mają bardzo wąską scenę, są wyprane z basów i grają bardzo jasno (nie są szczegółowe- dla niewtajemniczonych). Słuchawki z tej samej firmy w podobnej cenie – akg k530- różnica to jak niebo a ziemia.. Jeżeli ktoś się zbytnio nie wsłuchuje to te słuchawki powinny takiej osobie wystarczeć ale dla bardziej wymagających słuchaczy bym ich niestety nie polecił, chyba że chcecie mieć jakieś nienaganne słuchawki bezprzewodowe. Szkoda że nie było modelu k940 z lepszymi membranami varimotion xxl

22 Luty 2009 o 17:03
bohun Użytkownik

Ja też już otrzymałem swoje słuchawki, pełna profeska, poluję na kolejne okazje, polecam jak najbardziej. Co do słuchawek, jak dla mnie pozytywnie, nie jestem jakimś profesjonalnych słuchaczem. Ile czasu wytrzymują słuchawki bez ładowania?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.