14 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Logitech Harmony 885 - uniwersalny pilot.

Tak jak większość z nas, pewnie i ty masz stos pilotów walających się po całym domu. Wszystkie te niepotrzebne piloty mogą zostać zastąpione jednym zaawansowanym urządzeniem firmy Logitech, pilotem Harmony 885. To wyjątkowo uniwersalny produkt obsługujący ponad 225 000 sprzętów sterowanych na podczerwień i produkowanych przez ponad 7000 firm. Dlatego też przy pomocy Logitech Harmony 885 możesz uruchomić nie tylko TV ale także XBOX 360 czy też elektryczne sterowe zasłony, a tak naprawdę, praktycznie każde urządzenie sterowane na pilota. Rozbudowana baza danych posiada informacje na temat prawie wszystkich urządzeń posiadających zdalne sterowanie, lecz jeżeli twój telewizor lub odtwarzacz DVD nie jest jeszcze na tej liście, możesz go bezproblemowo dodać, poprzez darmowy serwis firmy Logitech lub samemu zaprogramować swojego Harmony 885. Po podłączeniu z komputerem PC, Logitech pozwala na dodanie każdego rodzaju telewizora, kina domowego, lub nagrywarki DVD. Możecie zaprogramować do 250 ustawień, dostępnych po naciśnięciu jednego przycisku. Na przykład funkcja sportowa - po naciśnięciu włącznika twój telewizor uruchamia się na właściwym kanale z wcześniej zdefiniowanym poziomem głośności. Następny przykład to ustawienia dla fanów kina domowego. Po naciśnięciu włącznika twój Telewizor i odtwarzacz DVD, wybierają odpowiedni kanał, a twój zestaw głośników 5.1 ustawia się na zdefiniowaną wcześniej moc. Wszystkie „własne ustawienia” mogą być zarchiwizowane on-line, dlatego też jeśli po kilku latach kupisz nowy pilot Harmony wystarczy jedynie pobrać z sieci i zainstalować swoje wcześniejsze ustawienia, a nowy pilot będzie działał tak jak twój ulubiony Logitech Harmony 885. Z nowym multimedialnym pilotem Harmony 885 w końcu poznasz prawdziwą moc swojego kina domowego !
  • Producent: Logitech
  • Typ: Logitech Harmony 885
  • Wersja europejska
  • Ergonomiczny projekt z podświetlanymi klawiszami oraz ekranem LCD
  • Zestaw zawiera: stacje ładującą/wzmacniacz AC do stacji ładującej/ przewód USB/ akumulatory lithium-ion/ Instalacyjną płytę CD/ Instrukcje użytkownika
  • Producent zapewnia darmowe wsparcie techniczne oraz dodawanie nowych funkcji
  • Możliwość współpracy z niestandardowymi urządzeniami przy użyciu funkcji uczenia się
  • Gwarancja: 2 lata
  • Czas dostawy: 10-12 dni roboczych
14 Luty 2009 o 08:45
krzychu05 Użytkownik

Bardzo ciekawa cenowo oferta. Brawo dla ibood. Jednak ja wczoraj zamówiłem słuchawki także dzisiaj sięjuż raczej nie skuszę.

14 Luty 2009 o 13:06
MarXpl Użytkownik

Rzeczywiście, respect. W dobie kryzysu wreszcie zaczyna się coś ostatnio opłacać na ibood. Tyle że mam taką samą sytuacje, co krzychu. Wczoraj kupione słuchawki, więc dzisiaj też sobie daruję pilocika.

14 Luty 2009 o 13:10
SLimiX Użytkownik

a może chcecie odsprzetać słuchawki? :P

14 Luty 2009 o 13:36
MarXpl Użytkownik

hehe słuchawki się przydadzą ;), a pilot wg mnie zbyteczny bajer ;). Ale widzę jak już na allegro zaczynają odsprzedawać słuchawki z kolosalnym zyskiem. Tam poszukaj ;)

14 Luty 2009 o 14:03
rozak Użytkownik

taaa, ale ta aukcja to jakies poserwisowe piloty, odradzam kupowac taki szrot. Ja juz dawno czailem sie na Harmony i wlasnie klikam zamowienie, Super oferta !!! POlecam bo bawilem sie tymi pilotami, jednym przycickiem uruchamiasz caly system DOmowej Rozrywki (TV, Sat i np. Kolumny) Baaaajera ;)

14 Luty 2009 o 16:18
krzychu05 Użytkownik

Cholerka qsi ten pilot qsi  xD

14 Luty 2009 o 18:21
tomazs Użytkownik

ja bede chcial odsprzedać wczorajsze sluchawki AKD, zainteresowanych prosze o kontakt na tomek675@wp.pl

18 Luty 2009 o 20:16
kotfilemon Użytkownik

Czy do kogoś już poszła wysyłka z pilotem?

18 Luty 2009 o 20:34
pampecho Użytkownik

do mnie jeszcze nie, brak tez jakiejkolwiek informacji

20 Luty 2009 o 03:58
dartoo Użytkownik

Do mnie też nic nie dotarło, a zapłaciłem od razu kartą.

20 Luty 2009 o 09:59
kotfilemon Użytkownik

Tutaj http://www.ibood.com/pl/pl/topic.php?topic_id=6827 również administracja nie odpowiada.

20 Luty 2009 o 15:53
Admin iBOOD pl Użytkownik

* Jak zostać Łowcą Okazji?

Wejdź na Naszą-Klasę i kliknij w button “Zostań Łowcą Okazji” (lub odwiedź http://nasza-klasa.pl/ibood)
a w Twoim Profilu pojawi się specjalna sekcja, w której codziennie
znajdziesz najnowsze oferty iBOOD. Jeśli dany produkt Ci się spodoba i
będziesz chciał go kupić, wystarczy, że się zarejestrujesz, przechodząc
bezpośrednio na stronę z ofertą. Rejestracja zajmie Ci parę sekund.
Złap okazję!

22 Luty 2009 o 01:15
snipes80 Użytkownik

Do mnie też jeszcze pilot nie dotarł – nie został nawet wysłany. Kupiłem, od razu zapłaciłem i cisza. Dzwoniłem do nich w czwartek i pani powiedziała, że zostanie dziś (czwartek) wysłany lub następnego dnia z samego rana. Niestety nie został…

22 Luty 2009 o 12:32
kotfilemon Użytkownik

A Admin potrafi tylko wstawić reklamę w wątku…

24 Luty 2009 o 08:54
klausior Użytkownik

i jak jadą do was piloty już?

24 Luty 2009 o 09:12
kotfilemon Użytkownik

Taaa, całe miliony.

24 Luty 2009 o 09:16
klausior Użytkownik

poważnie pyam czy dostaliście już listy przewozowe ?

24 Luty 2009 o 13:45
kotfilemon Użytkownik

W piątek dostałem maila, że dziś (piątek) popołudniu lub najpóźniej w poniedziałek zacznie się wysyłka.
Dzisiaj zapytałem jak się sprawy mają. Ale odpowiedzi brak.
Jak widać mają nas w dupie.

24 Luty 2009 o 13:54
pampecho Użytkownik

tez dzis pisalem i bez odzewu. jutro zaczynam robic dym

edit: pospieszylem sie i przed chwila wykonalem telefon. ponoc piloty sa juz na ibood’owym magazynie gdzies w niemczech (berlin zdaje sie) i czekaja na fracht. poinformowano mnie ze lada chwila/dzien ma sie po nie zjawic ups.

24 Luty 2009 o 15:05
kotfilemon Użytkownik

Ja ze swoim optymizmem poczekam aż dostane potwierdzenie. Bo do mnie już pisano, że już za momencik wysyłają. A wyszło jak widać.

24 Luty 2009 o 17:34
pampecho Użytkownik

mi tez daleko do bycia optymista :) po prostu przekazuje otrzymane info

24 Luty 2009 o 20:25
dartoo Użytkownik

Dzwoniłem w poniedziałek 23.02 i pani mi wyjaśniła, że był jakiś błąd logistyczny w magazynie berlińskim i już w tym tygodniu mają zostać wysłane. Tak, pożyjemy – zobaczymy. Więc czekamy drogi iBOODzie.

24 Luty 2009 o 20:34
walplo Użytkownik

uwaga ! nagłaśniamy temat w internecie że  IBOOD to ściema i należy uważać na ten serwis !!!!! 7 dni na pewno sie nie potwierdza i nie ma pewności że wogóle realizuje dostawy !!!!!

walplo

27 Luty 2009 o 07:20
pampecho Użytkownik

styl zalatwiania przez iBood sprawy tego pierniczonego pilota jest ponizej krytyki. zaden sklep internetowy w ktorym do tej pory dokonywalem zakupow nie olal mnie tak mocno. dwa tygodnie bez zadnego powiadomienia, zadnego maila ani nic. trzeba sie fatygowac i dzwonic, dostajemy wtedy jakas lipna opowiesc o problemach na magazynie gdzies w europie… co mnie to, kurcze, obchodzi…?  prawda jest taka, ze gdybym tak dlugo czekal na zamowienie w innym sklepie to sprawa bylaby juz na policji…

zbulwersowalem sie z rana ;) wyslalem informacje o rezygnacji zamowienia, czekam na potwierdzenie i zwrot kosztow

to tyle mojej wspolpracy z ibood’em. dobry poczatek panie i panowie, nie ma co. wyslizgaliscie mnie juz przy drugich zakupach. a mialo byc tak pieknie :)

8 Marzec 2009 o 17:14
walplo Użytkownik

kto dostał pilota ?

walplo

8 Marzec 2009 o 17:16
walplo Użytkownik

upps dostałem _  ale zbyt piękne aby było prwadziwe -NIE DZIAŁA POPRAWNIE  niektóre klawisze nie funkcjonują !! wysyłam zwrotkę -zobaczymy co dalej !!!

walplo

9 Marzec 2009 o 00:50
dartoo Użytkownik

Też wreszcie dostałem. Wszystko jest OK.

walplo co Ci nie działa poprawnie? Działanie tego pilota trzeba poprawnie zaprogramować na kompie i potem jest już ok.

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.