17 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Wielokanałowy amplituner kina domowego Harman Kardon AVR 347 z zestawem głośników Harman Kardon HKTS7BQ/230 5.1

Jeśli szukasz kompletnego systemu audio uznanej marki, aby skonfigurować cały układ audio za jednym zamachem dobrze trafiłeś! Firma Harman Kardon może pochwalić się prawie pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu produktów audio video, które łączą w sobie niezwykły industrialny wygląd, innowacyjne technologie, opracowaną w najdrobniejszych szczegółach technikę oraz najwyższą jakość dźwięku. Amplituner Harman Kordon AVR 347 jest wyposażony w funkcję przełączania wielu wejść HDMI oraz może przesyłać przez wyjścia HDMI sygnał video HD o maksymalnej rozdzielczości 1080p. Procesor obrazu Directional Correlational Deinterlacing gwarantuje znakomitą jakość obrazu, przekazując ulepszony sygnał 720p ze źródeł video 576i i 576p przez wyjścia HDMI odbiorników. Model AVR 347 udostępnia także funkcje przetwarzania sygnału audio i wtórniki sygnału na wejściach HDMI, oraz obwody krzyżowego przetwarzania video, które przekształcają sygnał S-video i zespolony sygnał wizyjny na HDMI oraz na komponentowy sygnał wizyjny. AVR 347 zapewnia wiele wszechstronnych opcji łączenia video i audio zarówno w trybie cyfrowym, jak i analogowym. Nowy procesor został wyposażony w funkcję EzSet/EQ i umożliwia połączenie domowego systemu rozrywki z odtwarzaczami iPod; menu sterowania odtwarzaczem iPod jest widoczne na ekranie telewizora (lub wyświetlacza wideo) oraz na wyświetlaczu umieszczonym na przednim panelu odbiornika. Model AVR 347 umożliwia obsługę kilku pomieszczeń, jest wyposażony we wzmacniacz, który można wykorzystywać w trybie 7.1 lub 5.1-plus-stereo w dwóch strefach. Firma Harman Kardon stworzyła prawdziwą perłą dając nam połączenie odbiornika i błyszczącego, czarnego zestawu głośników HKDS7BQ/230 5.1! Tej oferty nie można zignorować!
  • Producent: Harman Kardon
  • Typ: Harman Kardon 7 x 55 W AVR 347 7.1
  • Praca w: Dolby Pro Logic IIx (Film, Muzyka i tryb Gier)
  • Dźwięk przestrzenny
  • Tuner
  • Harman-system Logic 7 Cinema and Music Przetwarzanie dźwięku przestrzennego w 5.1 i 7.1 kanałach
  • Try pracy DTS®, łącznie z DTS-ES 6.1 Discrete & Matrix, DTS Neo: 6 i DTS 96/24®HDMI z 1080p ( przeplot)
  • 2 wejścia HDMI oraz 1 wyjście HDMI, Simplay HDTM
  • Przełącznik HDMI
  • Przetwarzanie obrazu Faroudja®
  • EzSet/EQ
  • Przystosowany do iPod’a
  • Przystosowany do HDTV- komponent video (wyjście i wejście sygnału)
  • Podłączenie do Harman Kardon “The Bridge” pozwalające na operowanie i ładowanie iPod’a
  • Zarządzanie basem: Quadruple-crossover
  • Łącze RS-232 dla dodatków i uaktualnień
  • System nagłośnienia „Multiroom” audio z Pilotem zdalnego sterowania Zone II, przystosowany do A-BUS
  • 192kHz/24-Bit DACs
  • Wymiary: AVR 347/230 165mm x 440mm x 382mm
  • 5.1 channel
  • Subwoofer: 100W
  • Gwarancja: 2 lata
17 Luty 2009 o 08:14
Yollum Użytkownik

Jeśli ktoś miała zamiar kupić ten właśnie amplituner to na pewno wyjdzie na plus.
W tej cenie można kupić taki sprzęt ale… bez głośników.

17 Luty 2009 o 11:13
mulec Użytkownik

Eh gdyby była kasa to by się brało, narazie poluje na rzeczy do 400zl :D

17 Luty 2009 o 12:19
damian820927 Użytkownik

niezły sprzęt i jestem na kupnie, a czy może się ktoś wypowiedzieć kto kupił coś już na  ibood  jak jest z dostawą sprzętu czy wogóle go dostał ;) nie znam tej stronki a jestem ostrożny ;)

17 Luty 2009 o 12:21
RafNosi Użytkownik

Cena naprawdę rewelacyjna, sam amplituner jest w tej cenie, a najtaniej te głośniki znalazłem za 1 699,- ; nawet jeżeli nie jest wam potrzebny ten sprzęt to warto go kupić żeby go odsprzedać ze sporym zyskiem. Cholera nie mam dzisiaj pieniędzy… ;/

17 Luty 2009 o 13:56
damian820927 Użytkownik

co jest nikt tu nic jeszcze nie kupił ???

17 Luty 2009 o 14:03
krzychu05 Użytkownik

Ja qpiłem słuchawki AKG K930 pieniądzę wczoraj rano przelałem na konto, ale potwierdzenia od ibood cały czas nie ma. Także czekam

17 Luty 2009 o 14:04
krzychu05 Użytkownik

Gdybym potrzebował takiego sprzętu to na 1000% bym go qpił bo naprawde świetny.

17 Luty 2009 o 14:08
lukbah Użytkownik

Kupiłem, zapłaciłem podczas zakupu w piątek, dzisiaj dostałem maila z informacją że towar został wysłany i z kodem do śledzenia przesyłki.

17 Luty 2009 o 14:40
damian820927 Użytkownik

Wiem że to dobry sprzęt  znam go, ok niech mi ktoś napisze kto już zapłacił i dostał przesyłkę i co to było jeśli oczywiście jest traka możliwość ;)
Na razie z tych wypowiedzi wszyscy zapłacili a nikt jeszcze nie dostał ;) a nie ma płatności przy odbiorze co mnie dziwi 0_0 . Cena jest niezła ale to jednak dużo pieniędzy żeby komuś przelać i czekać, czekać, czekać ;)) wiecie o co chodzi…

17 Luty 2009 o 14:55
n6600 Użytkownik

Też kupiłem sprzęt w piątek od razu płacąc za niego- dzisiaj dostałem wiadomość o wysłaniu paczki z kodem do śledzenia paczki, ale jak wpisuję ten kod na stronie UPS to nie może znaleźć przesyłki

17 Luty 2009 o 15:08
Admin iBOOD pl Użytkownik

Drogi krzychu05

Pracuję w dziale Obsługi Klienta iBOOD, dlatego chciałbym pomóc w
rozwiązaniu tego problemu.

Bardzo proszę kontakt z działem Obsługi Klienta iBOOD poprzez forum
kontaktowe znajdujące się  na http://www.ibood.pl.

Dziękuję za umieszczenie tej wiadomości.

IBOOD.pl

17 Luty 2009 o 15:28
Admin iBOOD pl Użytkownik

Drogi n6600

Wszyscy klienci, którzy skorzystali z piątkowej oferty i
zapłacili za towar otrzymali dziś kod śledzenia przesyłki. Zostanie on
uaktywniony, kiedy UPS zaktualizuje swoją bazę, czyli dziś wieczorem.   Szacowany
czas dostawy w tym momencie to 2-3 dni.

Z poważaniem

IBOOD.pl

17 Luty 2009 o 17:07
damian820927 Użytkownik

nikt tu jeszcze nie otrzymał paczki z przesyłką, nie wierze ???

17 Luty 2009 o 17:16
yoker Użytkownik

Dobra cena !!!

17 Luty 2009 o 17:30
mulec Użytkownik

Powinno być tu jakies miejsce do komentowania zawartych transakcji, zwiększyło by to wiarygodność serwisu.

17 Luty 2009 o 17:43
krzychu05 Użytkownik

Już dostałem potwierdzenie zamówienia także teraz w przeciągu 7 dni dostanę swoje słuchawki. Znam kilka osób które otrzymało swoje przesyłki także nie ma sięczego obawiać.

17 Luty 2009 o 17:55
n6600 Użytkownik

Potwierdzam to co mi napisano- mogę już swobodnie monitorować paczkę. Moi znajomi zamawiali konkretnie odtwarzacze iaudio i7 16gb które był po 400zł i także wszyscy otrzymali sprzęt- to że ibood jest póki co mało popularny u nas nie znaczy że za granicą nie ma świetnej renomy- wystarczy poszukać i poczytać

17 Luty 2009 o 18:21
przemq Użytkownik

“nikt tu jeszcze nie otrzymał paczki z przesyłką, nie wierze ??? ” – jeśli chodz o kupno to paczke otrzymalem, towar zgodny z opisem. Jesli chodzi o konkurs do czekalem ponad miesiąc, ale oplacalo sie smile_regular.gif Ibood stanal na wysokosci zadania i dal mi lepszy sprzet niz przewidziany smile_regular.gif
Nie ma problemu z przesylkami, oprocz tego ze kosztuja 30zl (ale to cena kuriera). Towar dojdzie na 100%, ale czasami nie trwa to krotko – mysle ze max do 2 tyg. kazda paczka dojdzie smile_regular.gif

17 Luty 2009 o 18:25
damian820927 Użytkownik

przemq czy moge wiedzieć co zamówiłeś i o jaki konkurs Ci chodzi ???

17 Luty 2009 o 19:07
5zymon Użytkownik

Zlozylem zamowienie, ale nie otrzymalem jescze potwierdzenia na maila, w historii zamowien mojego zamowienia nie ma (zakladalem nowe konto), a jedyne co sie stalo to zeszly mi pieniadze z konta :D. Mam nadzieje ze sprawa sie do jutra wyjasni :) bo troche sie denerwuje ….

17 Luty 2009 o 19:23
myapple Użytkownik

Ktoś może coś więcej powiedzieć na temat tych głośników z zestawu?

17 Luty 2009 o 19:30
myapple Użytkownik

Pomyłka

17 Luty 2009 o 19:48
5zymon Użytkownik

Ok dostalem juz potwierdzenie zamowienia :D.

17 Luty 2009 o 20:11
fishfingers Użytkownik

nie wiem skad te ceny maxymalne biora,
http://www.ceneo.pl/763542
za podobna cene jest towar w sklepie…

ale sorry bez glosnikow…

17 Luty 2009 o 20:14
goodbad Użytkownik

Kupowałem z iBooda słuchawki Shure SE110 i nie było żadnych problemów. Paczka przyszła po 5 dniach od wpłaty przesyłki, ale szła z Niemiec więc  nie dziwię się że to trochę trwało. Jestem bardzo zadowolony z tego, że jest coś takiego jak iBood.

17 Luty 2009 o 20:34
rfx Użytkownik

fishfingers - to co ibood dziś oferuje to amplituner http://www.ceneo.pl/763542 + głośniki http://www.ceneo.pl/326020 czyli oferta jest jak najbardziej opłacalna :)

17 Luty 2009 o 21:37
przemq Użytkownik

damian820927 – kupowałem wycikarke do owoców i wygrałem konkurs ibood. Ogólnie jestem b. zadowolony z towarów i obsługi ibood.pl teżsmile_regular.gif

17 Luty 2009 o 21:59
damian820927 Użytkownik

przemq dziękuje za info ;) mam prośbę piszcie więcej informacji o tym jak wyglada dostawa produktów to jest waższniejsze, bo to ze sie opłaca każdy widzi ;)

17 Luty 2009 o 23:37
milkenbiscuit Użytkownik

W czwartek 5.02 w ofercie była kamera Sanyo Xacti HD1000. W piątek 13.02 już przed południem była u mnie tak więc jestem bardzo zadowolony. Sprzęt zgodny z opisem (co do koloru nie byłem pewien ale czarna przyszła na szczęście). Na stronie UPS był log z całej podróży paczki, start z tego co pamiętam był w Holandii albo Danii. Dość długo czekałem na samo potwierdzenie wpłaty ale tak czy siak 7 dni i sprzęt był na miejscu. To napewno nie ostatni mój zakup tutaj.

18 Luty 2009 o 07:31
damian820927 Użytkownik

Hej no takie wypowiedzi to rozumiem milkenbiscuit ;)
Czy będzie można jeszcze kiedyś kupić ten  produkt, jak to jest ?

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.