17 Luty 2009 o 00:00
iBOOD

Wielokanałowy amplituner kina domowego Harman Kardon AVR 347 z zestawem głośników Harman Kardon HKTS7BQ/230 5.1

Jeśli szukasz kompletnego systemu audio uznanej marki, aby skonfigurować cały układ audio za jednym zamachem dobrze trafiłeś! Firma Harman Kardon może pochwalić się prawie pięćdziesięcioletnim doświadczeniem w budowaniu produktów audio video, które łączą w sobie niezwykły industrialny wygląd, innowacyjne technologie, opracowaną w najdrobniejszych szczegółach technikę oraz najwyższą jakość dźwięku. Amplituner Harman Kordon AVR 347 jest wyposażony w funkcję przełączania wielu wejść HDMI oraz może przesyłać przez wyjścia HDMI sygnał video HD o maksymalnej rozdzielczości 1080p. Procesor obrazu Directional Correlational Deinterlacing gwarantuje znakomitą jakość obrazu, przekazując ulepszony sygnał 720p ze źródeł video 576i i 576p przez wyjścia HDMI odbiorników. Model AVR 347 udostępnia także funkcje przetwarzania sygnału audio i wtórniki sygnału na wejściach HDMI, oraz obwody krzyżowego przetwarzania video, które przekształcają sygnał S-video i zespolony sygnał wizyjny na HDMI oraz na komponentowy sygnał wizyjny. AVR 347 zapewnia wiele wszechstronnych opcji łączenia video i audio zarówno w trybie cyfrowym, jak i analogowym. Nowy procesor został wyposażony w funkcję EzSet/EQ i umożliwia połączenie domowego systemu rozrywki z odtwarzaczami iPod; menu sterowania odtwarzaczem iPod jest widoczne na ekranie telewizora (lub wyświetlacza wideo) oraz na wyświetlaczu umieszczonym na przednim panelu odbiornika. Model AVR 347 umożliwia obsługę kilku pomieszczeń, jest wyposażony we wzmacniacz, który można wykorzystywać w trybie 7.1 lub 5.1-plus-stereo w dwóch strefach. Firma Harman Kardon stworzyła prawdziwą perłą dając nam połączenie odbiornika i błyszczącego, czarnego zestawu głośników HKDS7BQ/230 5.1! Tej oferty nie można zignorować!
  • Producent: Harman Kardon
  • Typ: Harman Kardon 7 x 55 W AVR 347 7.1
  • Praca w: Dolby Pro Logic IIx (Film, Muzyka i tryb Gier)
  • Dźwięk przestrzenny
  • Tuner
  • Harman-system Logic 7 Cinema and Music Przetwarzanie dźwięku przestrzennego w 5.1 i 7.1 kanałach
  • Try pracy DTS®, łącznie z DTS-ES 6.1 Discrete & Matrix, DTS Neo: 6 i DTS 96/24®HDMI z 1080p ( przeplot)
  • 2 wejścia HDMI oraz 1 wyjście HDMI, Simplay HDTM
  • Przełącznik HDMI
  • Przetwarzanie obrazu Faroudja®
  • EzSet/EQ
  • Przystosowany do iPod’a
  • Przystosowany do HDTV- komponent video (wyjście i wejście sygnału)
  • Podłączenie do Harman Kardon “The Bridge” pozwalające na operowanie i ładowanie iPod’a
  • Zarządzanie basem: Quadruple-crossover
  • Łącze RS-232 dla dodatków i uaktualnień
  • System nagłośnienia „Multiroom” audio z Pilotem zdalnego sterowania Zone II, przystosowany do A-BUS
  • 192kHz/24-Bit DACs
  • Wymiary: AVR 347/230 165mm x 440mm x 382mm
  • 5.1 channel
  • Subwoofer: 100W
  • Gwarancja: 2 lata
26 Luty 2009 o 18:13
Spiacy Użytkownik

Ta samo info właśnie dostałem…

26 Luty 2009 o 18:20
5zymon Użytkownik

Taka sama informacje jest od poniedzialku na holenderski/belgijskim forum iBooda, ktore usilnie probuje sledzic przez google translator’a :-D. Trzymam kciuki za to zeby to faktycznie okazal sie ostateczny termin…

27 Luty 2009 o 00:32
walplo Użytkownik

ja czekam na towar od nich od 14 02. i nadal twierdzą że to opóźnienie na magazynie w Europie ,tak że Goście – ho ho jeszcze sobie może poczekacie albo poszli z waszym sianem jak i z moim (niestety)

27 Luty 2009 o 00:34
walplo Użytkownik

to nie prawda ! ja takie info dostałem już  2 razy i mija 17 dni po terminie i nic tylko że opóźnia UPs

27 Luty 2009 o 08:58
klausior Użytkownik

Walpo z tego co sie orientuję to kupiłeś pilota kóry podobno ma wyjechać z naszym towarem . Z tego co słyszałem to za to gadanie na forach i stresowanie ludzi tobie jedynemu towaru nie wyślą :) 

27 Luty 2009 o 09:59
5zymon Użytkownik

Inna sprawa ze tak na zdrowy rozsadek to nie obawialbym sie ze ktos “poszedl z Twoim sianem” :-). Nikt z nas chyba nie boi sie ze zostanie oszukany, a jedynie jestesmy rozgoryczeni z powodu dlugiego czasu wysyki :-). Wiec moze lepiej poczekaj cierpliwie i predzej czy pozniej dostaniesz sprzet, lub pieniadze.

27 Luty 2009 o 11:33
pampecho Użytkownik

sluchajcie, chodzi o podejscie. termin dostawy 1-7 dni, tak? w iboodzie przez dwa tygodnie zero odzewu a kasy nima. czy ktorys z was zalatwia w ten sposob jakies interesy? nie wydaje mi sie ;) ja sie po prostu zawiodlem na podejsciu do klienta i tyle.

2 Marzec 2009 o 08:22
klausior Użytkownik

ołjejor mój sprzęcik już do mnie jedzie :) )))))

2 Marzec 2009 o 09:23
Spiacy Użytkownik

Chyba już do wszystkich jedzie ;)

4 Marzec 2009 o 09:48
klausior Użytkownik

Witam 

Sprzęcik właśnie do mnie dojechał!!!! Jest zajebisty!!! Super !!! Rewelacja !!! Goraco polecam!!! Warto było poczekać 2 tygodnie za taką cenę mam mega sprzęcik !! 

4 Marzec 2009 o 15:21
Spiacy Użytkownik

Przesyłka dotarła i do mnie, kartony troche poszarpane ale sprzęcik OK  ;)

Teraz z czystym sumieniem polecam iBOOD.pl

Pozdrawiam i życzę udanych zakupów ;)

5 Marzec 2009 o 08:07
setunia Użytkownik

Może ktoś się pochwali ceną tego cudeńka?

5 Marzec 2009 o 20:31
rzrobecki Użytkownik

sprzęt który do mnie dotarł jest porysowany (wyświetlacz). Wyraźnie widać, że był wcześniej używany!!!! Wstyd.

7 Marzec 2009 o 16:49
Spiacy Użytkownik

Rzrobecki zerwij folię z wyświetlacza!!!!!!!!!!!!!!!!!!

8 Marzec 2009 o 22:11
rzrobecki Użytkownik

zgadza sie!

Przepraszamy, chwilowo nie masz możliwości umieszczania postów w tej dyskusji.